Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.08.2012, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
gururum5 yazmış:
Skmedia-Kaan kardeşim gibidir.

Sende Benim Her Zaman Canım Ablamsın. Eyvallah Dilek Ablacım Smile

Wink

informess yazmış:
@futboltribunu seni hatırlıyorum dostum bende bilgiliyiznet.
@gururum5 abla seviliyorsun bunu bil. gerçekten eskiler çok güzeldi. cunobag gidince çok üzüldüm demiştin. sana onunla ilgili güzel bir haber gerçekleşecek diyim böyle bil yeter. Smile

İnşallah Wink
Mesaj22.08.2012, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
@futboltribunu seni hatırlıyorum dostum bende bilgiliyiznet.
@gururum5 abla seviliyorsun bunu bil. gerçekten eskiler çok güzeldi. cunobag gidince çok üzüldüm demiştin. sana onunla ilgili güzel bir haber gerçekleşecek diyim böyle bil yeter. Smile

Evet ben de bilgiliyiznet'i hatırlıyorum. Şu anki adın tanıdık gelmedi ondan birşey yazmamıştım. Smile
Mesaj22.08.2012, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiler güzeldi dostluk kardeslik yarısmalar hersey cok iyiydi ahh ahh nerde o eski günler....
Mesaj22.08.2012, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
eskiler güzeldi dostluk kardeslik yarısmalar hersey cok iyiydi ahh ahh nerde o eski günler....

Senide site isminden hatırlıyor gibiyim dostum
Mesaj22.08.2012, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.page.tl ölmüş ya bizden daha beterler biraz çabalamassak onlar gibi oluruz kopyamız/geleceğimiz Laughing
Mesaj23.08.2012, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

site00 yazmış:
www.page.tl ölmüş ya bizden daha beterler biraz çabalamassak onlar gibi oluruz kopyamız/geleceğimiz Laughing

Oranın forumunun düzeni bizden çok iyi. Orada rütbeler var ve rütbe resimleri gözüküyor ama foruma hiç ilgi yok. Sadece yardım başlıkları açılıyor.
------------------
Eskiden burada programcity diye bir kullanıcı vardı. Onunla birlikte bir grup kurulmuştu. 5-6 kişiydik. P.city'nin bir forumu vardı orada takılırdık. İyi günlerdi en azından.. Hyperend vardı burda. Eski ve hala bende yeri büyük dostlarımdan birisi.
Mesaj24.08.2012, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir ara da forum'dan mesajlar silinmişti ve bazı konular. O zamanın admini selin hanım tüm moderatörlerin görevlerini almıştı. 1 milyonuncu kullanıncını son kayıt olan kullanıcılar kısmından fotosunu çekene ödül vardı onuda trggcanavari kazanmıştı
Mesaj24.08.2012, 23:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

site00 yazmış:

Bu yorumuna katılmıyorum sevgili dostum. Bedava-sitem'deki sinerjiyi diğer forumlarla kıyaslamak çok doğru olmayacaktır. Page.tl'de teknik ve öğretici desteğin %99'unu support team sağlar. Bir kullanıcı başka bir kullanıcıya yardım etmez. Oradaki eğlence bölümündeki konuların çoğunluğu eğlence dışıdır. Dolayısıyla ortaya bir sinerji çıkmaz. Anlatabiliyor muyum?

Page.tl forumunda hiç bir zaman dosthane sohbetlerin açıldığı konular olmadı. Olmaz da. İnsanlar foruma sadece ve sadece yardıma ihtiyaç duyduklarında uğruyorlar çünkü. Ben eminim ki page.tl üyelerinin büyük çoğunluğu belki de foruma henüz adım bile atmadı. Tr.gg forumu ile diğer forumlar arasındaki farklılığın ana nedeni kültürel farklılıklardır. Ne yalan söyleyeyim. Bizim kadar dostcanlısı, enerjik, yardımsever bir millet daha görmedim ben. O yüzden tr.gg bu bağlamda forum kullanımı olarak hep zirvede olacaktır.

Bu konuyu görünce yıllar önce açılan başka bir konuyu anımsadım ve o konu içinde page.tl hakkında bir yazı kaleme almıştım.
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=711098&highlight=#711098
Page.tl'de o günden beri ne mi değişti? Yönetim tamamen değişti. Şu an en uzun süre page.tl'de görev yapan ve en fazla mesaj atan kişi olarak yeni ekipte de yerimi aldım. Yine en sık aktif olan kişi benim. Ayrıca forum arasıra spam bombardımanına uğramakta. Gerekeni de derhal yapmaktayız. Her neyse. Telden tele atladım. Farkındayım.

Canerfc.page.tl / Support: Own-free-website.com & It.gg

Not: İnformess, seni gördüğüme sevindim. Selamlar.
Mesaj25.08.2012, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

@canerfc yorumun için teşekkür ederim. Caner bey sizinle açık konuşmam gerekiyor. Bizim istediğimiz bu foruma daha çok ilgi gösterilmesi yönetim tarafından. Yeni moderatör arkadaşlar geldi şuan ve onların da desteğiyle (özellikle ua1905ua) çok uğraşıyorlar forumun değişimi için.
Mesaj25.08.2012, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi ara hep kıyaslanma vardi yabanci forumlarla hatta cogu yenilikler yabancı forumlardan gelmişti tasarımlar olsun kodlar olsun hic bir zaman onlar kadar düzenli olmayı basaramadık forumdaki herkesin kendi kafasına gore haraket etmesi ve uzun bi süre cozulemeyen mod sorunları baslı basına bır derttı.
Mesaj25.08.2012, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

keşke herşey eskisi gibi olsa
Mesaj28.08.2012, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski üyeler yavaş yavaş bu konuya yorum yapmaya başladı. Başka gelecek arkadaşlar da var. Forumu eskilerden dinlemek güzel oluyor..
Mesaj28.08.2012, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
keşke herşey eskisi gibi olsa

Katılıyorum.

2009 Yılında Katılmama Rağmen O Senelerde Forum'a Pek Bakmıyordum Smile
Ancak O Yıllarda Rastladığım Siteleri Forumdada Gördüm Smile Bu Olay Mutluluk Verici..
Mesaj29.08.2012, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk sitem dogukantemizel'di sanırım 2008 sonlarında burayla tanıştım.
İlk olarak foruma mesajımı 14 Şubat'ta atmışım.
Benim hatırladığım kadarıyla,o zamanlar forumda site tanıtımı yaparken özellikle ziyaretçi defterine yorum yapılması istenirdi.
@byqraphix moderatörlük yapıyordu.Örneğin serbest bölgede açacağımız başlığın sonuna [Eğlence] eklemeye başlamıştık.
@net-tr,@hyperend,@sevvall(dostluğumu devam ettirdiğim birisidir) ve daha aklıma gelmeyen bir çok kişi aktifti.
Güzel günlerdi.
Ama eminim benim zamanımdan önce daha da güzeldi...
[/b]

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Mesaj29.08.2012, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kemalist-yol yazmış:
İlk sitem dogukantemizel'di sanırım 2008 sonlarında burayla tanıştım.
İlk olarak foruma mesajımı 14 Şubat'ta atmışım.
Benim hatırladığım kadarıyla,o zamanlar forumda site tanıtımı yaparken özellikle ziyaretçi defterine yorum yapılması istenirdi.
@byqraphix moderatörlük yapıyordu.Örneğin serbest bölgede açacağımız başlığın sonuna [Eğlence] eklemeye başlamıştık.
@net-tr,@hyperend,@sevvall(dostluğumu devam ettirdiğim birisidir) ve daha aklıma gelmeyen bir çok kişi aktifti.
Güzel günlerdi.
Ama eminim benim zamanımdan önce daha da güzeldi...
[/b]

Bana cok yakın zaman geliyor o. Smile Eskiler, çok eskiler güzeldi.