Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2012, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi soracağım sorunun başlayacağı cevap şöyle olacak: buradaki tüm herkesi seviyorum... böyle olmasın dostum Very Happy burada yakın olduğun üyeler kimler?
Mesaj27.08.2012, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Şimdi soracağım sorunun başlayacağı cevap şöyle olacak: buradaki tüm herkesi seviyorum... böyle olmasın dostum Very Happy burada yakın olduğun üyeler kimler?
balıkesirerdek ua1905ua informess grafikdizayn benim için bi ayrıdır Smile tabiki tüm kullanıcıların hizmetindeyim ve ayrım yapmam
Mesaj27.08.2012, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi benim anlamadığım bir konu var. normalde forumda kişisel başlık açmak yasak. burası teknik destek forumu zaten. peki neden moderatörlere özel böyle bir başlık açılıyor. amaç forumu canlandırmak vs. mi? moderatörlerin ne ayrıcalığı oluyor bunu gerçekten anlamıyorum. yoksa benim kimseyle bir derdim yok keşke herkesin böyle başlığı olsa...
Mesaj27.08.2012, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
şimdi benim anlamadığım bir konu var. normalde forumda kişisel başlık açmak yasak. burası teknik destek forumu zaten. peki neden moderatörlere özel böyle bir başlık açılıyor. amaç forumu canlandırmak vs. mi? moderatörlerin ne ayrıcalığı oluyor bunu gerçekten anlamıyorum. yoksa benim kimseyle bir derdim yok keşke herkesin böyle başlığı olsa...

Kişisel başlıktan daha farklı bir başlık bu.
Amaç kullanıcı ve moderatör bağını güçlendirmek.

Mesaj27.08.2012, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagerial yazmış:

Moderatörün görevi forumda bildiğiniz üzere tertip ve düzeni sağlamak değil midir? Şimdi ne gereği var böyle kişisel bir başlığın, bağ güçlenince ne oluyor ki. Sohbet bölümünden doğal yollarla moderatörler kullanıcı ile aradaki bağlarını gayet güçlendirilebilir. Bu bildiğiniz ego tatmini gibi oluyor. Moderatörler forumda nedense fazla büyütülüyor. Gerçekten bana mantıksız gelen bir şeyler olduğu için böyle yazıyorum. Tepki gösterenler de olacaktır ama herhangi bir art niyetim yok benim...
Mesaj27.08.2012, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
imagerial yazmış:

Moderatörün görevi forumda bildiğiniz üzere tertip ve düzeni sağlamak değil midir? Şimdi ne gereği var böyle kişisel bir başlığın, bağ güçlenince ne oluyor ki. Sohbet bölümünden doğal yollarla moderatörler kullanıcı ile aradaki bağlarını gayet güçlendirilebilir. Bu bildiğiniz ego tatmini gibi oluyor. Moderatörler forumda nedense fazla büyütülüyor. Gerçekten bana mantıksız gelen bir şeyler olduğu için böyle yazıyorum. Tepki gösterenler de olacaktır ama herhangi bir art niyetim yok benim...
Ben seni hala anlayamadım... Bizden önceki moderatör takımı ile başladı bu olay.. O zaman sesin çıkmıyordu... Bu moderatör seçimlerinden memnun kalmadığından ne yapıyorsak , yaptığımız şeye saldırma peşindesin. Tek bir kişinin fiki değil , bu tarz başlıklar açılırken herkes onay vermek zorunda.. GrafikDizayn'da onay veriyor Ua1906Ua'da Gececi40'ta.. Huzur bozuyorsun.. Birdahakinde bir derdin varsa bana mesaj yolla..
Mesaj27.08.2012, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sormak istiyorum.. Benle ve Bora abimle ne derdin var Murat abi?
Walla bu tür başlıklar yerinde empati ile ilgili başlıklar açılsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum bazen..

Ya bizde insanız aga.. Kimse bir lafı demeden önce bizi kendi yerine koymuyor, İnsanın gurunu kırıyorsun ya sen..
Sana abi diye hitap ediyorum, Benle ne derdin varsa burada değil.. Bu forumun dışında halledelim..

Mesaj27.08.2012, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Sormak istiyorum.. Benle ve Bora abimle ne derdin var Murat abi?
Walla bu tür başlıklar yerinde empati ile ilgili başlıklar açılsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum bazen..

Ya bizde insanız aga.. Kimse bir lafı demeden önce bizi kendi yerine koymuyor, İnsanın gurunu kırıyorsun ya sen..
Sana abi diye hitap ediyorum, Benle ne derdin varsa burada değil.. Bu forumun dışında halledelim..
Ah Aykut ah , bu rütbe gelmeden önce , nasılda dolaşırdın buralarda.. Neyse kardeşim.. Huzur bozmayacaksın diye yukarda uyardım. 7 gün ban.
Mesaj27.08.2012, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Al işte gene anlamadın.. Rütben olsun, Weya olmasın hiç önemli deil..
Mesele takılmak deil gurur, Kendinden başkasını görmüyorsun ve düşünmüyorsun..
Sana söyleyeceklerim bu kadar.. Şimdi ne istersen onu yap bunuda banla umurumda değil..

Bu işin hakkını veremiyorsun.. ua1905ua , gececi40 , grafikdizayn, bu ve diğer saymadığım kişilere gösterdiğim saygıyı sana göstermeyeceğim..
Sen benim moderatorum değilsin.. Artık abimde değilsin, Bana abilik yapmayana bundan sonra abi demem..

Beni şuana kadar bi grafikdizayn anladı..
Mert kardeşim ve paylasim61 bu işi hak edenlerden diye düşünüyorum..

Şimdi sen geç bedava-sitem'de moderatorcülük oyna..
Hakkım haram olsun sana daha fazla uzatmayacağım, Başlık kirleniyor..

Mesaj27.08.2012, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-yapim yazmış:
Al işte gene anlamadın.. Rütben olsun, Weya olmasın hiç önemli deil..
Mesele takılmak deil gurur, Kendinden başkasını görmüyorsun ve düşünmüyorsun..
Sana söyleyeceklerim bu kadar.. Şimdi ne istersen onu yap bunuda banla umurumda değil..

Bu işin hakkını veremiyorsun.. ua1905ua , gececi40 , grafikdizayn, bu ve diğer saymadığım kişilere gösterdiğim saygıyı sana göstermeyeceğim..
Sen benim moderatorum değilsin.. Artık abimde değilsin, Bana abilik yapmayana bundan sonra abi demem..

Beni şuana kadar bi grafikdizayn anladı..
Mert kardeşim ve paylasim61 bu işi hak edenlerden diye düşünüyorum..

Şimdi sen geç bedava-sitem'de moderatorcülük oyna..
Hakkım haram olsun sana daha fazla uzatmayacağım, Başlık kirleniyor..

Aykut kardeşim 10000 defa forumdan ayrılacam dedin.. Hala gelip burada ahkam kesip huzursuzluk yaratıyorsun. Başlığı kirletiyorsun kirleteceğin kadar. Sonra daha bir şey yazmayacağım başlık kirleniyor diyorsun.. Henüz zekanın fındık boyutuna terfii etmediği açıkça ortada.. 10000 defa gidiyorum diyip hala burada huzursuzluk çıkaranın lafına cevap vermeye tenezzül bile etmem aslında ama neyse.. 7 gün banlıyorum ve support'a şikeyetimi yolluyorum.. Webme'yi sahipsiz sanma , her seferinde bir websitesi açıp burada huzursuzluk yaratırsan başın belaya girer.. Hukuki yollara başvurulur.. Sen bilmiyorsun ama kaç kişinin canı yanmış bu hukuki yollarla haberin yok.. Biz hepsini görüyoruz.. Uzatmada git artık.
Mesaj27.08.2012, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bir şey yapmadığım için benim sorunum yok, Elinden geleni ardına koyma şimdi bunuda banlarsın. Mr. Green
Mesaj28.08.2012, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu sen moderatörsün ben değilim falan filan muhabbetlerinden en çok bunalan üyelerden biriyim sanırım. yeter artık! haksızlık olduğunu düşünüyorsanız yazın supporta. mutlaka verecekleri bir cevap vardır.

her neyse, başlık daha fazla bozulmadan, sorumu sorayım:
Bedava sitem'e nasıl ulaştınız?
Arrow Google aracılığı ile buldum
Arrow reklamlar ile buldum
Arrow dost tavsiyesi ile buldum
Arrow diğer
Mesaj28.08.2012, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
bu sen moderatörsün ben değilim falan filan muhabbetlerinden en çok bunalan üyelerden biriyim sanırım. yeter artık! haksızlık olduğunu düşünüyorsanız yazın supporta. mutlaka verecekleri bir cevap vardır.

her neyse, başlık daha fazla bozulmadan, sorumu sorayım:
Bedava sitem'e nasıl ulaştınız?
Arrow Google aracılığı ile buldum
Arrow reklamlar ile buldum
Arrow dost tavsiyesi ile buldum
Arrow diğer
Merhabalar , düşüncelerin ve sorun için teşekkürler değerli dostum Smile

Bedava-Sitem'e google aracılığı ile ulaştım. Smile
Mesaj28.08.2012, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
imagerial yazmış:

Bu konu hakkında yorum yapmak istemiyorum.
Sorununuz veya prensibiminize ters düşen bir şey varsa özel mesaj yoluyla konuya açan moderatöre bildirin.
Benim adım bu projede geçmiyor zaten o yüzden konu hakkında pek bilgim yok.

Mesaj28.08.2012, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu moderatör olduğum zaman da sık sık derdim. Eğer moderatörlerle probleminiz veya forum düzeniyle ilgili probleminiz varsa support-tr(at)webme.com adresine iletin ya da direkt Almanya'daki merkezi arayın. Elinizi yormayın burada yani. Rolling Eyes

Murat dostum sorum şudur:

Şimdi RHCP geliyor, gidiyor musun?