Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2007, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu: silinen sitem yerine aynı isimden tekrar açmak istiyorum

ben 1 ay önce sizin serverdan bir site açmıştım ancak şimdi silindi tekrar açmak istiyorum fakat site ismi bulunduğu için açamıyorum.üyeliğimin iptalini istiyorum.tekrar açabilmemk için.çok acil cevaplarınızı bekliyorum saygılarımla.

En son radyoaktiff tarafından 07.09.2007 09:16:55 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj07.09.2007, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

sildiğin hesaba git orada açtırman için gerekli bilgiler var Wink
Mesaj07.09.2007, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlıs anlasılmasın ben bu radyoaktiff hesabından site kurmustum sonra sildim şimdi açmam grekiyor ama aynı isimde yeniden açamıyorum böyle bir site olmamasına rağmen.sildiğim hesaba nasıl gidicem?
Mesaj07.09.2007, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteyi yeniden açmam için üyeliğimin iptal olması gerekiyor sanırsam.lütfen üyeliğimi silin.yeniden üyelik almam için grerkli.
Mesaj07.09.2007, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin Adını Radyoaktiff Yerine AktifRadyo Veya Radyo-AktiF Aynı Olması Şart Değil...

Mesaj07.09.2007, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: hesap sorunu ((üyelik iptali istiyorum))

radyoaktiff yazmış:
ben 1 ay önce sizin serverdan bir site açmıştım ancak şimdi silindi tekrar açmak istiyorum fakat site ismi bulunduğu için açamıyorum.üyeliğimin iptalini istiyorum.tekrar açabilmemk için.çok acil cevaplarınızı bekliyorum saygılarımla.

KARDEŞ SEN ÇAYCUMALIMISIN ZONGULDAK ÇAYCUMA YANİ

ÇAYCUMADA RADYOAKTİF VAR DA BELKİ O YÜZDEN SİTE ÜYELİĞİN İPTAL OLMUŞTUR

WWW.CİHANALEM.TR.GG GİR KÜNYE GİR ORDAN ZİYARETÇİ DEFTERİ GİR CEVABINI ORAYA YAZ BEN BAKARIM
Mesaj07.09.2007, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekrar açmana gerek yok supportbedava-sitem.com mesaj at sitemin tekrar açılmasını istiyom de sitenin adını ver onlar açarlar
Mesaj08.09.2007, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mail gönderdim cevap gelmis bu mailde kayıtlı bulamadım diyor.dier adresi gönderdim olucak ins. bu isim lazım olduğu için bunu israr ediyorum yoksa baska türlü açmayı bende biliyorum Wink
Mesaj08.09.2007, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: manyak mısın

radyoaktiff yazmış:
siteyi yeniden açmam için üyeliğimin iptal olması gerekiyor sanırsam.lütfen üyeliğimi silin.yeniden üyelik almam için grerkli.

f harfinin tekini siliver öyle aç.
Önceki mesajları göster: