Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2012, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen dilek ablama katiliyorum.helal olsun b-s ye en sonunda soguttular sitelerden bizi.su cenaze olayinda da ben on safha da olacagim.emin olabirisiniz.

Mesaj27.09.2012, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum 5 (dilek ablaya) sonuna kadar destek vermekteyim b-s değil p-s oldu ismi
Mesaj27.09.2012, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu layer olayını ben de desteklemiyorum lakin kararı Tarık Bey almadı, bunu söylemekte fayda görüyorum. Karar Webme yöneticileri tarafından alınmış bir karardır. Bakalım ilerleyen günler de nasıl bir uygulama ile karşılaşacağız...

Hayırlısı olsun.

En son balikesirerdek tarafından 27.09.2012 11:20:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.09.2012, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Ne!!

Nasıl yani sitemiz reklam doldu.Ziyaretçiler girince kaçıyor resmen hitlerimiz düşüyor.Paketiniz satılmıyor diye biz bunları çekmek zorundamıyız!!Zaten hit arttırmak zorken (tr.gg olduğu için) birde bununlamı uğraşalım.Eski BSYİ ÖZLEDİM
Mesaj27.09.2012, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Layer geldi coğu site arkadaşım kapatdı sitelerini 1 haftalık etkisiz hale getirebılıyorduk sımdı layerin kalıcı olmasını anlamıorm.
Mesaj27.09.2012, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu: saçma

ne yani artık layerler her girişte ziyaretçilerimizi rahatsız etmeye devam mı edecek
Mesaj27.09.2012, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: layer hk

layer kaldırma kullanımını iptal etmek biz kullanıcılar için iyi olmadı , en azından ayda 2 kez kaldırma hakkı verilmesi gerekirdi , siteme giriş sayısı artmıştı , bu gidişle başka arayışlar içine gireceğiz herhalde
Mesaj27.09.2012, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek amacım öğrencilere daha faydalı olmaktı.
Ne reklam ne para falan umurumda değil.
Siteme giren öğrencim açısından düşünülürse şu anki duruma göre girmekte tereddüt edecektir ve ediyorlar da...
Haliyle pek hoşa giden bir uygulama olmamış.

Ben şunu söyleyebilirim:
Site sahiplerinin %1'i bile yeni uygulamayı tasvip etmez.
Bazen çoğunluğun sesini duymak gerekir.

İnşallah düzelir.
Mesaj27.09.2012, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bu sitem haricinde diğerlerinin güncellemelerini durduracağım, fbmlkodarsiv pagerank 4 olmuş durumda ancak bu gidişle sıfıra inmesi yakındır, çünkü ne ziyaretçi giriyor ne bende heves kaldı, boyle devam edin bravo!
Mesaj27.09.2012, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diyecek tek bir laf bile bulamıyorum ...

İyi gidiyorsun webme, kendi kendini çok güzel vuruyorsun. Ne Ddos nede başka bir şeye gerek kalmıyor, sen kendi işini kendin hallediyorsun. Üç beş kuruş fazla kazanacaksın diye, bakalım kaç siteyi kaybedeceksin ...

Mesaj27.09.2012, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Layersiz sevdik bizi seni...

Layersiz sevdik bizi seni...
Mesaj27.09.2012, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Layer Kaldırıldı..

Çok Kötü Oldu Bu..
Mesaj27.09.2012, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buraya birşeyler yazmanın anlamı olmadığının da ve dikkate alınmayacagının da farkındayım esasında.Keşke olmasaydı demekten alamadım alamamaktayım kendimi.Çogu arkadaş aynı.Buraya yıllarca emek vermiş olanlar var.Gece 12 de pc mi açtıgımda ilk baktıgım sayfama kaç kişi girmiş,kaç kişi yorum yapmış.Bunlardı.Tanışalı bs ile çok olmadı.3 yıl desem kafi.Yaşca biraz büyüğüm sizlerden.Amma burada sizden birşeyi geçde olsa öğrenebildim.EMEĞE SAYGI.Dilek hanıın dediği gibi.çocugum gibi sitem.3 yaşında.belki iki kızımdan daha fazla zaman ayırdım ona.Neyse.En çok öğrencilerime üzülüyorum.Verdiğim EMEĞEDE değil.Kalın sağlıcakla...
Mesaj27.09.2012, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba,
Yani ben Bedava-Sitem'e emek harcamız biriyim. Web Sitesi konusunda çoğu bilgiyi bu Bedava-Sitem'den yaptığım sitelerle öğrendim. "Reklam özgürlüğü paketi" kullanan var mı bilmiyorum ama o paket gerçekten pahalı. Yani 60 tl mi neydi galiba. gururum5.tr.gg'nin de dediği gibi artık siteme girmek istemiyorum. Oysa ne fikirlerim vardı ama yinede Bedava-Sitem güzel bir portal / site / kuruluş.

Saygılarımla
Halil ESEN / ALLAHvardir
Mesaj27.09.2012, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dün itibariyle sitemi güncellemeyi bıraktım eğer bu uyguladan vazgeçmezseniz,kazanmak yerine kaybeden siz olacaksınız.50 kişi saçmalığıda nesi bizi böyle ucuz hesaplarla kandıramazsınız....