Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2012, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

layer sıkıcıydı iyi olmuş hep böyle kalsın Wink
Mesaj07.11.2012, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten sayfa üzerinde 728x90 reklam vardı, birde sağa geldi, birde sayfa altında link, ne ala..
Mesaj07.11.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağ taraftaki reklam hiç hoş durmuyor ya sitenin en altına alın yada dier sisteme geri dönün bu ney ya heryeri reklam yaptınız ziyaretçi kalmadı sitemizde :@

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj07.11.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

canlitelevizyonlar yazmış:
Zaten sayfa üzerinde 728x90 reklam vardı, birde sağa geldi, birde sayfa altında link, ne ala..

Ama layer kalktı Wink Baştan tekrar okuyunuz.
Mesaj07.11.2012, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
canlitelevizyonlar yazmış:

Ama layer kalktı Wink Baştan tekrar okuyunuz.

Farkındayım..
Mesaj07.11.2012, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence

reklamları menü haline geitrin isteyen seçsin işaretlesin istedigi köşeye eklesin böylelikle reklam sıkıntınız kalkar bir öneri
Mesaj07.11.2012, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sky - Banner

megamimar yazmış:
Sözlerinize dikkat edin..! @grafikdizayn

Arkadaşa katılıyorum.

Not: (at) deil @ olacaktır.

En son metin2-auto tarafından 07.11.2012 15:21:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.11.2012, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2-auto yazmış:
Sağ taraftaki reklam hiç hoş durmuyor ya sitenin en altına alın yada dier sisteme geri dönün bu ney ya heryeri reklam yaptınız ziyaretçi kalmadı sitemizde :@

Çok haklısın dostum. Bedava-sitem ekibi biraz aklını kullansa çok daha fazla tık alabilir fakat. Kaç kere söyledim sen istersen 1000x500 reklam koy yinede millet tıklamıyor bu kadar basit. Sağ reklam koydu tık artıcak sanıyor artmaz kardeşim çoğu kişide adblock var zaten , ve kasti olarak tıklamıyorlar bs para kazanma hırsıyla bence yanlış yapıp duruyor.
Mesaj07.11.2012, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemin engelini kaldırırsanız sevinirim

sitemin engelini kaldırırsanız sevinirim REKLAMI YAYINLAMAKTAN GURU DUYARIM sAYGILAR VE ÖZÜRLER BİZDEN adanakiralama.tr.gg açarsanız sevinirim
Mesaj07.11.2012, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam

IGRENC BI UYGULAMA OLMUS, 3 KURUS PARA KAZANMAK ICIN , BU REKLAMLAR YÜZÜNDEN ZIYARETCILERIMIZ AZALIRSA 1 KURUS ANCAK ALINIR. CÜNKÜ BEN ZIYARET ETTIGIM SITELERDE BU TARZ REKLAM GÖRDÜGÜMDE HEMEN KACIYORUM. BU UYGULAMA CEZA EVLERINDEKI DIKTATÖRLÜKTEN FARKSIZ. HARCANAN EMEKLERE YAZIK. KINIYORUM
Mesaj07.11.2012, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: video converter reklamı

Bir radyo sitesi açtım asparagasfm.tr.gg ama üst kısımda çıkan video converter ( videoyu izlemek için gerekli eklenti mevcut değil ) reklamını benim media playerım sanıp sorun var zanediyor site ziyaretcileri ve çalışmadığını zannedip çıkıyorlar onu daha farklı yapmanız mümkün değilmi acaba.
Mesaj07.11.2012, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keşke bedava-sitem'e ait reklam alanı olsaydı bunlar ne ya biri üste, diğeri sağda!
Mesaj07.11.2012, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Özürlerimi bir borç bilin

yanlışlıkla reklamı gizledim fakat gizlenmemsi gerektigini bilmiyordum sonradan ögrendim site silindikten sonra tekarar aktif ederseniz sevinirim saygılarımı bir borç bilin öüzr dilerim.
Mesaj07.11.2012, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu: lütfen yardım edin lütfen

css tasarımın gelişmiş ayarlarına giremiyorum lütfen yardım edin
Mesaj07.11.2012, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

ama tasarımın en alt ında yazı var onu nasıl kaldıracaz
Önceki mesajları göster: