Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.01.2013, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu: [Çözüldü] Mesajı Yolla Butonu (İletişim Formu)

Merhaba Ben Sitenizden Yeni Bir Sayfa Aldım.
Ben bu sayfada bir kaç başlık yazıp yanına iki nokta koyup , en sondada mesajı yolla butonu oluşturmak istiyorum kaç saattir oluşturamıyorum.
http://www.metin2-yang3.tr.gg/ bu sitedeki gibi Adınız soyadınız serveriniz vb şeyler yazıp altta mesajı yolla butonunu koymak istiyorum ama nasıl birtürlü yapamadım. Anlatırsanız sevinirim.

En son yangalharca tarafından 06.01.2013 22:26:42 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj06.01.2013, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

galiba böyle bir şey yok kendi iletişim formunu yaparsan olur sen bedava sitemin ekstalarındakini kullanmışsın. Mr. Green
Mesaj06.01.2013, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya hayır ben de mesajı yolla butonu yapmak istiyorum yani iletişim formu hazırlıcam ama nasıl anlatırsanız sevinirim.
Mesaj06.01.2013, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

photsop programınfdan gönder yazısı ayarlayınız ve onu göbder.php yerine yapıştırınız .

Kod:
<form action="gonder.php" method="post">
<table width="500" border="0" bgcolor="#e2e2e2" font face="Thoma" size="2" align="center" cellpadding="20" cellspacing="20">
<tr>
<th colspan="2"  scope="col"> Site İletişim Formu </th>
</tr>
<tr>
<td>
<pre>
ADINIZ    : <input type="text" name="isim"><br>
SOYADINIZ : <input type="text" name="soyad"><br>
E-MAİL    : <input type="text" name="mail"><br>
YORUM     : <textarea  cols="30" rows="10" name="yorum">Bu alana yorum yapabilirsiniz</textarea><br>

<input type="submit" value="GÖNDER">    <input type="reset" value="TEMİZLE">
</pre>
</td>
</tr>
</table>
</form>
Mesaj06.01.2013, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: MESAJ YOLLA BUTONU

Bende photoshop programı yok.. Bu kodları nereye yapıştırıcam ? Birşey anlamadım Sad .. Forumda verdiğim sitenin aynısından yapmak istiyorum yazanların ?
Mesaj06.01.2013, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon yanlış anlatmışım farkındaysanız kodun en altında <input type="submit" value="GÖNDER"> yazısında gönderi istediğinizşeyi yazabilirsiniz
Mesaj06.01.2013, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu: mesjaı yolla

ama bende photoshop programı yok nereye yapıştırıcam.
Mesaj06.01.2013, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

galiba tm sorunu çözdüm programa falan gerek yok şimdi yeni bir sayfa aç orda kaynak yazıyo oraya tıkla sonra bu kodu yapıştır tm
Mesaj06.01.2013, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya bende kaynak falan yazmıyo bir türlü çözemedim şu olayı. Yeni bir ssayfa ekle dedim orda sayfa başlığı falan yazıyo ama kaynak falan yazmıyo
Mesaj06.01.2013, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: mesjaı yolla

yangalharca yazmış:
ama bende photoshop programı yok nereye yapıştırıcam.

Kardeşim Ekstralara Gir >> Oradan Ekstra Ekle Kısmına Gel >> Oradaki Listeden İletişim Formu'nu seç >> Sonra Sayfanın Altındaki Kaydet Butonuna Bas.

Ayrıca Orada Gelişmiş Ayarları Göster butonuna tıklarsan açılan alandan başka kutucuklar ekleyebilirsin.

Mesaj06.01.2013, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunlara hiç gerek yok..!
Giriş yapın..
Yan menüden Ekstralar'ı seçin..
Ekstra Ekle butonuna basın..
İletişim Formu Ekstrasını Seçin ve Kaydedin..
Gerekli ayarları doldurduktan sonra tekrar Kaydet butonuna tıklayın..
Bu kadar Wink
Mesaj06.01.2013, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha sonra altına bunu yapıştırın

Kod:
<?php

//formdan gelen bilgileri bu sayfaya çektik..
$isim=$_POST['isim'];
$soyad=$_POST['soyad'];
$mail=$_POST['mail'];
$yorum=$_POST['yorum'];
$ziyaret=$_POST['ziyaret'];

$emailadresi="info( at )hakkarikampus.com";  //kendi e-mail adresinizi yazin.
$emailkonusu="Site iletisim Formu";  //gönderilen e-mailde konu olarak ne görünmesiniz istiyorsaniz buraya onu yazin.

//bos alanlari kontrol ediyoruz..
if (empty($isim) or empty($soyad) or empty($mail) or empty($yorum)){  //burayi kendinize göre çogaltabilirsiniz
print ('Lütfen bütün alanlari eksiksiz olarak doldurunuz. <br>');  //eger bos alan var ise gerekli uyari mesaji.
print('<a href="http://www.hakkarikampus.com/portal/s21-iletisim.html">Form Sayfasina Geri Dön</a>');  //form sayfasina geri dönüs linki
}

//bos alan yok ise asagidan da e-mail gönderilecektir.
else {
$emailicerigi="
isim: $isim 
Soyad: $soyad 
E-Mail: $mail 
Yorum: $yorum
Ziyaret: $ziyaret"; 
if(mail($emailadresi,$emailkonusu,$emailicerigi)){
print ('E-Mailiniz basarili bir sekilde gönderilmistir. ilginize tesekkür ederiz...!!! <a href="http://www.hakkarikampus.com">Anasayfaya Geri Dön</a>'); //bu uyari yazisida mail gönderildiginde çikacaktir..
}
}

?>
Mesaj06.01.2013, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN SİZE İLKTE BİR SİTE VERDİM O SİTEDEKİ GİBİ İKİ DOLDURULACAK ONU BECEREMİYORUM SİZİN DEDİĞİNİZİ DENEDİM FARKLI BİŞİ OLUYO ,OLMUYO
Mesaj06.01.2013, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Giriş Arrow Ekstraları Değiştir Arrow İletişim Formu Arrow Gelişmiş Ayarları Göster Arrow

1. ekstra alanı gösterilsin mi? Arrow Evet
1. ekstra alanının metni? : Adınız

2. ekstra alanı gösterilsin mi? Arrow Evet
2. ekstra alanının metni? : Soyadınız

3. ekstra alanı gösterilsin mi? Arrow Evet
3. ekstra alanının metni? : Kullanıcı adınız

vs. gibi kaç tane olmasını istiyorsanız yapın..

İyi günler!

Mesaj06.01.2013, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Mesajı Yolla Butonu (İletişim Formu)

Veya jotform sitesinden form hazırlayarak sitenize koyabilirsiniz.Gönderilen mesajlar e-mail hesabınıza gelir Wink
Önceki mesajları göster: