Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.04.2013, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

utkumnet yazmış:
zekabilimkultur yazmış:
KD Yazılım ekibimi kurmaya başladım. Aramıza katılmak isteyenler bana mesaj atabilir.

Ekipte yer almak isteyenler;

Visual basic Game maker c++ c# Photoshop gibi programları kullanabiliyor olmalı. En azından birisini kullanması bile ekibe katkıda bulunacağı için önemli.

İlk aşamada ekibe alınacakların rütbeleri yani ünvanları şu şekilde olacak.

Üst yönetim;
Patron;
Takım lideri;
Ekip lideri;

Forum ekibi;
Yönetici 1
Yönetici 2

AR-GE Ekibi;
AR-GE Sorumlusu
AR-GE Üyeleri

Kodlama ekibi;
Uzman Coder
Coder 1
Coder 2
Coder 3

Tasarım ekibi;

Uzman tasarımcı;
Tasarımcı 1
Tasarımcı 2
Tasarımcı 3

Danışmanlar;
Danışman 1
Danışman 2

Öncelikle kendimize ait bir forumumuz var ve bu forumda sadece bizler yer alacağız. Kimse foruma üye olamayacak.
Bu forumda neler yapmalıyız vs.tartışacağız. Herkesin fikir alışverişinde bulunacağı bir forum olacak. Ek olarak Hangi programı yaparsak yapalım
Bu program bütün ekibin katkısı dahilinde olacağı için herkesin adı programlarımızda oyunlarımızda ve tasarımlarımızda geçecek...
Detayları merak edenler her türlü soruya açığım...

Sadece GMaker ve Photoshop bilmek yetiyor mu Smile ?

Aynen yetiyor bunlardan birisini bile bilseniz aramızda yeriniz var demektir Smile
Mesaj25.04.2013, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekabilimkultur yazmış:
utkumnet yazmış:
zekabilimkultur yazmış:
KD Yazılım ekibimi kurmaya başladım. Aramıza katılmak isteyenler bana mesaj atabilir.

Visual basic Game maker c++ c# Photoshop gibi programları kullanabiliyor olmalı. En azından birisini kullanması bile ekibe katkıda bulunacağı için önemli.

Üst yönetim;
Patron;
Takım lideri;
Ekip lideri;

Forum ekibi;
Yönetici 1
Yönetici 2

AR-GE Ekibi;
AR-GE Sorumlusu
AR-GE Üyeleri

Kodlama ekibi;
Uzman Coder
Coder 1
Coder 2
Coder 3

Tasarım ekibi;

Uzman tasarımcı;
Tasarımcı 1
Tasarımcı 2
Tasarımcı 3

Danışmanlar;
Danışman 1
Danışman 2

Öncelikle kendimize ait bir forumumuz var ve bu forumda sadece bizler yer alacağız. Kimse foruma üye olamayacak.
Bu forumda neler yapmalıyız vs.tartışacağız. Herkesin fikir alışverişinde bulunacağı bir forum olacak. Ek olarak Hangi programı yaparsak yapalım
Bu program bütün ekibin katkısı dahilinde olacağı için herkesin adı programlarımızda oyunlarımızda ve tasarımlarımızda geçecek...

Sadece GMaker ve Photoshop bilmek yetiyor mu Smile ?

Aynen yetiyor bunlardan birisini bile bilseniz aramızda yeriniz var demektir Smile

bende photoshoptan az çok anlıyorum 3d yazı falan Very Happy
Mesaj25.04.2013, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekabilimkultur yazmış:

Üst yönetim;
Patron;
Takım lideri;
Ekip lideri;

Forum ekibi;
Yönetici 1
Yönetici 2

AR-GE Ekibi;
AR-GE Sorumlusu
AR-GE Üyeleri

Kodlama ekibi;
Uzman Coder
Coder 1
Coder 2
Coder 3

Tasarım ekibi;

Uzman tasarımcı;
Tasarımcı 1
Tasarımcı 2
Tasarımcı 3

Danışmanlar;
Danışman 1
Danışman 2

Gönül ister ki; bu iki programlardan birisinden anlayıp bu ekibe katılmak ama malesef Sad
Mesaj25.04.2013, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogadostuinsan yazmış:
zekabilimkultur yazmış:

Üst yönetim;
Patron;
Takım lideri;
Ekip lideri;

Forum ekibi;
Yönetici 1
Yönetici 2

AR-GE Ekibi;
AR-GE Sorumlusu
AR-GE Üyeleri

Kodlama ekibi;
Uzman Coder
Coder 1
Coder 2
Coder 3

Tasarım ekibi;

Uzman tasarımcı;
Tasarımcı 1
Tasarımcı 2
Tasarımcı 3

Danışmanlar;
Danışman 1
Danışman 2

Gönül ister ki; bu iki programlardan birisinden anlayıp bu ekibe katılmak ama malesef Sad

ben photoshoptan anlıyorum
az da olsa
Mesaj26.04.2013, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

mgmsayfasigs yazmış:
dogadostuinsan yazmış:
zekabilimkultur yazmış:

Üst yönetim;
Patron;
Takım lideri;
Ekip lideri;

Forum ekibi;
Yönetici 1
Yönetici 2

AR-GE Ekibi;
AR-GE Sorumlusu
AR-GE Üyeleri

Kodlama ekibi;
Uzman Coder
Coder 1
Coder 2
Coder 3

Tasarım ekibi;

Uzman tasarımcı;
Tasarımcı 1
Tasarımcı 2
Tasarımcı 3

Danışmanlar;
Danışman 1
Danışman 2

ben photoshoptan anlıyorum
az da olsa

Yanlış anlamanı istemiyorum ama ben profesyonel bir ekip kurmak istiyorum...
Grafiker ekibide dolu şuan Smile

En son zekabilimkultur tarafından 26.04.2013 09:40:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.04.2013, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemizin tasarımını barındıran webadam.com'da an itibari ile güncelleştirme yapılıyor. Benim ve webadam.com'a bağlı olan diğer sitelerede erişim sağlanamıyor. Geçici bir sorun kısa zamanda düzeleceğine eminim...

En son zekabilimkultur tarafından 26.04.2013 09:47:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.04.2013, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekabilimkultur yazmış:
Sitemizin tasarımını barındıran webadam.com'da an itibari ile güncelleştirme yapılıyor. Benim ve webadam.com'a bağlı olan diğer sitelerede erişim sağlanamıyor. Geçici bir sorun kısa zamanda düzeleceğine eminim...

Sorun düzeldi...
Mesaj27.04.2013, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

KD Yazılım ekibimize abone olup yapılan oyunları programları kodlamaları tasarımları ve diğer bütün herşeyi herkesten önce öğrenebilirsiniz.
Abone olmak için;

Alıntı:
http://kdyazilim.tr.gg/abone-ol.htm
Mesaj01.05.2013, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

KD Yazılım ekibi yeni iki program ile karşınızda !
İlk programımız Kodlarınız güvence altına alacak bir program Kod koruma programını inceleyip denemek için ; http://kdyazilim.tr.gg/kod-koruma-programi.htm

İkinci programımız ise ; speed plus...

Programlama Dili: C
Program ismi: SpeedPlus
Versiyon: 1.0
Güncelleme: bulunuyor
Sonraki versiyon: 1.5

Telif Hakkı: KD Yazılım

Program Hakkında:
Programda 7 araç bulunuyor:
1.Cookie temizleme
2.TEMP temizleme
3.Autorun temizleme
4.Kullanılmayan dosya tarama(Smart ScanJunk 1.0)
5.ScanMalware (veritabanı biraz zayıf)
6.Backup
7.DiskDefrag (Console)
İncelemek için ; http://kdyazilim.tr.gg/Speed-plus.htm
Mesaj03.05.2013, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 Mayıs TÜRKÇÜLÜK günü kutlu olsun. Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin...
Mesaj04.05.2013, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

İntromuza KD Yazılım ekibimin çalışmalarını ekledim uzun bir süre böyle kalacak Smile
Mesaj06.05.2013, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim anlamadığım Coder ekibine neden ihtiyaç duyuyorsunuz
BS'den coder çıkmaz Smile
Mesaj06.05.2013, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

+ Olarak Vb.net'de yardımcı olurum ama takımıda girmem istiyorsan iş birliği vs. olabilir.
Mesaj06.05.2013, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kublysoftware yazmış:
Benim anlamadığım Coder ekibine neden ihtiyaç duyuyorsunuz
BS'den coder çıkmaz Smile

Çıktı bile Wink Hem ben varım ekip tamamlandı şuan ve ekibe alımı durdurduk ileride açarsak buradan ve siteden duyuru yapacağız Smile
Mesaj10.05.2013, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

KD Yazılım ekibine photoshop visual basic vs. konularda ders anlatımı yapabilecek 1 adet deneyimli ekip üyesi aranmaktadır.
Ekibimze katılmak için alttaki formu duldurup bana yollayın.
Adım;
mail adresim;
Yaşım;
En son hazırladığım video;
Önceki mesajları göster: