Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.04.2013, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardımcı Olurmusunuz ?

İyi günler öncelikle bedava siteme önceden girdiğimde 1 defaya mahsus giriş yapıyordum fakat şimdi nereye tıklasam hep üye girişi yap yazıyo

Örn: Tasarım Ayarlarına Basıyorum Giriş Yap Geliyo Ve orda Sayfa Donup Kalıyo Arada Sırada Sad

Örn: Sayfalarımı Yönet Diyorum tekrar Giriş Yap diyorum Ordan Sayfalar arasından Anasayfaya Basıyorum Ve takılıp Kalıyor Her defasında Giriş yapmak Zorundamıyım .s Question Rolling Eyes Sad Sad Sad

Mesaj02.04.2013, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu adımları takip et ;

Arrow Google Ayarlar
Arrow Tarama verilerini temizle (hepsini seç)
Arrow Uzantılardan gereksizleri sil
Arrow Çerezleri sil

Şimdi genel bir temizlik yapmış oldun. Aynı zamanda sorunun da çözülmüş oldu.
Mesaj06.04.2013, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorunum Çözülmedi :(

[b]__________[ÖnCeLiKLe İyi Günler]_______________
Bedava Sitem Bayadır Kullanıyorum Şu ana Kadar Böyle Bir Sorun İlk defa Karsıma Gelıyor

www.bedavasitem.com'a giriyorum nickimi Ve Şİfremı Yazıyorum
Siteme Giriş Yapıyorum Fakat Sitemın Tasarım Ayarlarına Basıyorum Önüme Tekrar Giriş Yap Geliyor Giriyorum Şifremı Nıckımı Fakat Daha Sonra Ordan hangi temaya Basarsam Basayım Her Defasında Giriş Yap Geliyor . Crying or Very sad Crying or Very sad

Sayfa Ayarlarıma Bastımda İse Yine Giriş yap gelıyor ordan hangi sayfaya basarsam basayım hep önüme giriş yap diyor Fakat Sayfa Ayarlarımı Değiştirdimde Kaydet dediğimdede kaydetmıyor Sorun Bendemı Yoksa Sayfadanmı kaynaklanıyor.s

Ama bende oldugunu sanmıyorum int kafe v.b girdimdede hep aynı sorun karsıma gelıyor Acıl Yardım Edin İletişim İçin aglamaakaderim.tr.gg Den Mesaj Ata bilirsiniz yada www.facebook.com/EsesLesezer26 Adresınden Bana ulasıp Yardım Edersenız Çok memnun Olurum Eger Sorun Çözülmez İse BedavaSitemden Sitemi Silip Ayrılmayı DÜşünüyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad[/b]
Mesaj07.04.2013, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

AglamaaKaderim.tr.gg

Sende aynı şeyleri yap düzelir.
Önceki mesajları göster: