Forum'da ara:
Ara

Katılıyorsan evet de !
EVET,katılıyorum.
  83%
[ 15 ]
HAYIR,gerekli değil.
  16%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 18

Yazar Mesaj
Mesaj07.04.2013, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi Formumuzu Kendimiz Tasarlayalım

Bedavasitemdeki extralar alanına bir de form yapmak eklensin. Sadece iletişim formu yetmiyor. Şimdi ben siteme karikatür gönderme formu,reklam formu,yardım formu vb. formlar yapmak istiyorum ama bedavasitemde böyle bir eklenti yok. Büyük bir eksiklik bu. Sizce de öyle değil mi ?

En son dgnkrnz tarafından 09.04.2013 16:39:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.04.2013, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralarda forum var ama yeterli değil heralde?
O forumun geliştirilmesini isterim tabiki,,
Mesaj07.04.2013, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence çok hazırcılığa kaçıyorsunuz , mevcut forma bir kutu daha koyup karikatür linki vb. yapsanız bence ihtiyacınızı karşılar.Zaten karikatür göndermeye niyetlenen birisi bence resmi herhangi bir yere upload etmeye üşenmez.Bu ihtiyacınızı görmezse mevcut form siteleri var bunları kullanın birazda.Armutun pişmesini beklerseniz ayıdan önce kapamazsınız Smile Bunlar da benim düşüncem kardeşim....
Mesaj09.04.2013, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede mantıklı olabilir bakalım yeni sürümde belki olabilir bu tarz birşey
Mesaj11.04.2013, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekabilimkultur yazmış:
Bencede mantıklı olabilir bakalım yeni sürümde belki olabilir bu tarz birşey

Yeni sürüm derken?
Bilmediğimiz bir şey mi var? Smile

Mesaj17.04.2013, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedavasitem sürekli yenileniyor.. Ben 2 yıllık bir kullanıcıyım ve gerçektende değişimin farkındayım.. Böyle ufak bir değişikliği gözden kaçırmamalılar. Bir arkadaşımız tüm formları bir formda topla diyor. Bu çok karmaşık olur.. Ve ziyaretçi formu doldurmaktan üşenir.. Ayrı ayrı formlar yapabilmeliyiz..
Önceki mesajları göster: