Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2007, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: >>>>BILGISI OLAN ARKADASLAR BI BAKINIZ<<&l

ya arkadaslar ben adsense uye oldum sonra onların werdıkları lınkten google uye oldum sıtem 3-4 gun google da gorundu!ama sımdı sıtemın adını yazıorum cıkmıoorrr acaba neden olur kı bu?bılgınız war mı?
Mesaj09.09.2007, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ADSENSE SİTENİN KRİTERLERİNİ BEĞENMEMİŞ OLABİLİR YA DA 1 2 AY BEKLEMEN GEREKEBİLİR.5 AY BEKLEYEN VAR.SABRET DOSTUM

SAYGILAR..
Mesaj09.09.2007, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ama anlamıorum sıtem onceden gorunuoduu baya bı kısıde gırıodu sıteme ama artık gorunmuoo anlamadım gıttım walla:(
Mesaj10.09.2007, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

googleden banlanmış olabilirsin

Spam

Hiçbir zaman Spam yapmayınız. Çok fazla sayıda talep edilmemiş kendi domain mail server ınızdan mail göndermemelisiniz. Aşırı miktarda mail gönderme arama motorları tarafından yasaklanmaya neden olabiliyor.

Link Farming

Ücretsiz Link sayfalarında yayınlatma. Bunlar arama motorlarında Rank sağlama amacıyla oluşturulmuş sitelerdir. Bu tür sitelerin linklerini web sitenizde yayınlamayın.

Excessive Links

Çoğu Web Master Google PageRank ve Trafik için aşırı hırslı davranır. Başka sitelerin linklerini (Outbound) yayınladınız sayfalarda aşırı link bulundurmayınız. Örneğin 100 den fazla siteyle link değişimi yaptıysanız ve onları yayınlamanız gerekiyorsa farklı sayfalarda yayınlayın.

Cloaking

Google banlarkenki en önemli nedenidir. Arama motorları için dizay edilmis sayfadır. Kullanıcıya farklı bir sayfa arama motoruna farklı bir sayfa gösterme tekniğidir. Amaç Arama motorlarını kandırmaktır.

Selling PageRank

Çoğu site link satışı yapmaktadır. Linkler satılabilir ama PageRank için satılması banlanma nedenidir.

Doorway Pages

Genelde populer arama kelimelerin yoğun olarak sayfa içine yerleştirilmesi ve/veya sayfa içinde gizlenmesidir. Arama motorları siteyi banlaması için bir nedendir.

Excessive Cross-Linking

Web Master lar birden fazla site yaratıp veya sub domainler yaratıp birbirine link vermesidir. Banlanma nedenidir.

Submitting multiple URL's from the same site

Google a aynı siteden birden fazla URL eklemsidir. Örnek: mysite.com,mysite.com/index.html .. gibi. Google Sitenizi eklediğinizde sizi endexlemediyse sabırla beklemesiniz. 1-4 hafta gibi bir süre almaktadır. Sürekli Google site eklemek size fayda sağlamaz.

SEO Software

Seo Yazılımlarını kullanmakta site nizin banlanmasına neden olur. Arama motorlarında binlerce arama yapıp sitenizi tıklayan veya Google adsense reklamlarına tıklayan çeşitli yazılımlar vardı bunlarda banlanma nedenidir.

(alıntı)
Mesaj10.09.2007, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu google bı anlam weremıomm arkadaslar dun gorunmuodu sıtem bugun baktım gorunuoooo:D
Önceki mesajları göster: