Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.05.2013, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Acarken

Site Açtık yeni site açarken 5 Dakika Beklemelisin Diyor
Bekliyorum Yine Olmuyor ?
Mesaj14.05.2013, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

farklı tarayıcıdan deneyin, veya kullandığınız tarayıcının çerezlerini silerek deneme yapabilirsiniz.

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj14.05.2013, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir dakika Deniyecegim.
Mesaj14.05.2013, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala Diyor. çoktan geçti
Mesaj14.05.2013, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım Eden Yokmu
Mesaj14.05.2013, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam olarak sorununuzu anlayamadık, yeni site açmak için başlık açmıştınız bende çerezleri temizleyin dedim, deniyecem dediniz ve başka bir isimle cevap yazıyorsunuz, Yeni site açmışsınız. ama haylen aynı sorun var diyorsunuz. Açıkcası sorununuzu anlayamadım ? Tam olarak anlatırsanız yardımcı olmaya çalışacağım.

Mesaj14.05.2013, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş galiba 10 tane site açmak istiyor Surprised
Mesaj14.05.2013, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Tam olarak sorununuzu anlayamadık, yeni site açmak için başlık açmıştınız bende çerezleri temizleyin dedim, deniyecem dediniz ve başka bir isimle cevap yazıyorsunuz, Yeni site açmışsınız. ama haylen aynı sorun var diyorsunuz. Açıkcası sorununuzu anlayamadım ? Tam olarak anlatırsanız yardımcı olmaya çalışacağım.

Ya Bak Şimdi Site Aciyoruz Ya Yeniden Acabilmek icin 5 Dakika Beklemelisiniz Diyor iste 5 dakika geçiyor hatta 1 saat geçiyor hala öyle diyor o benim sorunum inşallah iyi açıklayabilmişimdir?
Mesaj14.05.2013, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

search-networks yazmış:

Dalga Geçmeyiniz. Adam Gibi Soru Soruyoruz Şurada Exclamation
Mesaj14.05.2013, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

byaicin yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:

Ya Bak Şimdi Site Aciyoruz Ya Yeniden Acabilmek icin 5 Dakika Beklemelisiniz Diyor iste 5 dakika geçiyor hatta 1 saat geçiyor hala öyle diyor o benim sorunum inşallah iyi açıklayabilmişimdir?

Modlara saygı Exclamation Neutral
Mesaj14.05.2013, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

byaicin yazmış:
search-networks yazmış:

Dalga falan geçmiyorum.Sadece şunu söylemek istiyorum: Bedava-Sitemde 1,bilemediz 2 kez site açdınız yeter,daha 5-10 tane siteye ne gerek var Question Idea
Mesaj14.05.2013, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

search-networks yazmış:
byaicin yazmış:
search-networks yazmış:

Dalga falan geçmiyorum.Sadece şunu söylemek istiyorum: Bedava-Sitemde 1,bilemediz 2 kez site açdınız yeter,daha 5-10 tane siteye ne gerek var Question Idea

Her kullanıcı istediği kadar site açmakda özgürdür, buna önyargılı şekilde bakamayız. Sorununuza gelince her site açmak için aynı işlemi tekrarlayın. Geçmişi ve çerezleri silin,
Çerezleri silme. Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=179029&highlight=%E7erezleri+silme

Mesaj14.05.2013, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

search-networks yazmış:
byaicin yazmış:
search-networks yazmış:

Belki Oyun sitesi
belki tasarım önizleme sitesi
hani bilemedin deneme sitesi ne yapacaksın ne karışacaksın
nese uzatmayalım kavga çıkmasın
Mesaj14.05.2013, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

En iyisi sen başka sşte kurmayı dene !
Mesaj16.05.2013, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

biryaziatolyesi yazmış:
search-networks yazmış:
byaicin yazmış:
search-networks yazmış:

Her kullanıcı istediği kadar site açmakda özgürdür, buna önyargılı şekilde bakamayız. Sorununuza gelince her site açmak için aynı işlemi tekrarlayın. Geçmişi ve çerezleri silin,
Çerezleri silme. Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=179029&highlight=%E7erezleri+silme

Herkes istedigi kadar site açmakta özgürdür .Fakat web kirliligine ne gerek var ?
Önceki mesajları göster: