Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2013, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Nostalji - BedavaSitem

Öncelikle bu yazımın hiç bir amacının olmadığını belirtmek isterim. Sadece biraz nostalji yapmak istedim.

Eski kullanıcılar bilir ki eski bedava-sitem´in tadını hiç unutmazlar. O zamanlarda herkes bu platformu başka hiç bir platforma değiştirmeyi akıllarına dahi getirmezlerdi. Çünkü her şey buradaydı. Dostluk, kardeşlik, insanlık, yardımcılık... vs böyle uzayıp giderdi o zamanlardaki bedava-sitem´in özellikleri.

Şimdilerde olduğu gibi herkes kendi sitesine kapanık, forumdan uzak duran kullanıcılar değil bunun aksine yardım bekleyen kullanıcılara yardım etmeye can atarlardı. Haliyle siteleri ikinci plandaydı. Ve şimdi olduğu gibi forumlarda art arda reklam linkleri oluşmazdı. Gerek yoktu çünkü siteleri önemli değildi önemli olan dostluk, kardeşlik. Bir insanın bir insana yardım edebilmesi. Bu sadece siteler ile ilgili yardımlar olmazdı. Genel olarak her türlü yardımları yaparlardı.

Eğlenceli forumdan vakit bulanların yarısı html kodlarını araştırmaya başlarlardı. Bizim gibiler html kodlarını kopyala-yapıştır yaparken diğerleri bu kodların nasıl yazıldığını çözmeye çalışırlardı. Haliyle kopyala-yapıştır kodlarımız dan daha iyi kodlar yazarlardı. Yazdıkları veya önemli buldukları kodlarını bizimle forumda paylaşırlardı. Ondandır ki eskiler bizden katbekat daha iyiler. Her biri ayrılıp kendi platformunu oluşturdu.

Forum oyunları ayrı bir lezzetti burada. Her bir oyun anlamlı ve farklıydı bizler için. Özellikle yılbaşı gecelerindeki oyunlar.

Yarışmalar. BS´nin özel ve kazançlı yarışmaları. Kendine güvenenler katılırlardı. Katılmayanlarda kazananın kim olduğunu öğrenmek için günlerce bilgisayarın başından ayrılmazlardı.

Artık hiç öyle değil. Herkes bir yere dağıldı. Eskilerden kalanlarda kaynayıp gitti aramızda. Ne yaparsak yapalım yinede o günlere dönemeyiz artık.
Dönülmez.

fayecy
Mesaj29.09.2013, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu güzel yazın için teşekkürler gerçekten güzel olmuş ve her şey açık ve net anlatmışsın daha ne desem bilemedim Razz
Mesaj30.09.2013, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
bu güzel yazın için teşekkürler gerçekten güzel olmuş ve her şey açık ve net anlatmışsın daha ne desem bilemedim Razz

Rica ederim. Keşke Eski BS için daha farklı birşeyler yapabilsem.
Sanırım sende aramızdan ayrılıyorsun.
Sende "eskiler"dendin Smile
Mesaj30.09.2013, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlık da konuya yardımcı olabilir. => http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=226808
Mesaj08.10.2013, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

fayecy yazmış:
tasarimci-amca2 yazmış:

Rica ederim. Keşke Eski BS için daha farklı birşeyler yapabilsem.
Sanırım sende aramızdan ayrılıyorsun.
Sende "eskiler"dendin Smile

mesajını yeni gördüm k.bakma çalışıyorum da Smile ben web sitem den ayrıldım bedava-sitem den değil Wink