Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2014, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı şekilde benim temamı bana ait olduğu özelliğini kaldırarak kullanmaktasın ve forum kodlarımda oynamalar yapıp aldığının farkında mısın?

Her zaman yardımsever davrandım.
Güzellikle rica etseydin bende verirdim kodları..
Böyle çalarak hiçbir şey yapamazsınız.

Sitenize hakkında bölümü açarak temanın bana ait olduğunu bir linkle belirterek ekleyip, alt kısmı eski haline getirirseniz temayı kullanmaya devam edebilirsiniz..

Forum imzalarını iste kaldırmanızı rica ediyorum..

Aksi taktirde direkt olarak support'a mail atacağım..
Mesaj06.02.2014, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Aynı şekilde benim temamı bana ait olduğu özelliğini kaldırarak kullanmaktasın ve forum kodlarımda oynamalar yapıp aldığının farkında mısın?

Sitenize hakkında bölümü açarak temanın bana ait olduğunu bir linkle belirterek ekleyip, alt kısmı eski haline getirirseniz temayı kullanmaya devam edebilirsiniz..

3 gün müsaade ediyorum kodları silmesine eğer devam ediyorsan benden de support'a mail gidecek!...
Mesaj06.02.2014, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
grafikdizayn yazmış:

3 gün müsaade ediyorum kodları silmesine eğer devam ediyorsan benden de support'a mail gidecek!...

Aynen.. Emek hırsızlığına karşıyım.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj06.02.2014, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
Kod:
input[type="text"], input[type="password"]{color: rgb(154,213,183);margin-bottom:2px;min-width:70px !important;height:23px;background-color:rgba(154,213,183,0.1);border-width:1px;border-style:solid;border-color: rgba(154,213,183, 0.5);-webkit-transition: all 0.7s ease-in-out; -moz-transition: all 0.7s ease-in-out; -o-transition: all 0.7s ease-in-out; -ms-transition: all 0.7s ease-in-out; transition: all 0.7s ease-in-out;}input[type="text"]:hover, input[type="password"]:hover {color:white !important;width:70px !important;margin-bottom:2px;min-width:70px !important;height:23px;background-color:rgba(154,213,183,0.1);border-width:1px;border-style:solid;border-color:red; background-color:rgba(255,0,0,0.3); -webkit-transition: all 0.5s ease-in-out; -moz-transition: all 0.5s ease-in-out; -o-transition: all 0.5s ease-in-out; -ms-transition: all 0.5s ease-in-out; transition: all 0.5s ease-in-out;}input[type="text"]:focus,input[type="password"]:focus {margin-bottom:2px;min-width:200px !important;height:23px;background-color:rgba(154,213,183,0.1);border-width:1px;border-style:solid;border-color:white; background-color:rgba(255,0,0,0.3); -webkit-transition: all 1s ease-in-out; -moz-transition: all 1s ease-in-out; -o-transition: all 1s ease-in-out; -ms-transition: all 1s ease-in-out; transition: all 1s ease-in-out;}textarea{padding: 8pt 8pt 8pt 8pt;color: rgb(154,213,183);font-family:'Averia Sans Libre';overflow:hidden;min-width:500px !important;min-height:70px !important;background-color:rgb(154,213,183);background-color:rgba(154,213,183,0.1);border-width:1px;border-style:solid;-webkit-transition: all 0.7s ease-in-out; -moz-transition: all 0.7s ease-in-out; -o-transition: all 0.7s ease-in-out; -ms-transition: all 0.7s ease-in-out; transition: all 0.7s ease-in-out;}textarea:hover{z-index:10000; border-width:1px;border-style:solid;border-color:red; background-color:rgba(255,0,0,0.3); -webkit-transition: all 1s ease-in-out; -moz-transition: all 1s ease-in-out; -o-transition: all 1s ease-in-out; -ms-transition: all 1s ease-in-out; transition: all 1s ease-in-out;}textarea:focus{z-index:10000;color:white !important;margin-left:-97px; border-color:white; background-color:rgba(255,0,0,0.6); -webkit-transition: all 1s ease-in-out; -moz-transition: all 1s ease-in-out; -o-transition: all 1s ease-in-out; -ms-transition: all 1s ease-in-out; transition: all 1s ease-in-out;-webkit-transform: scale(1.5); -moz-transform: scale(1.5); -o-transform: scale(1.5); transform: scale(1.5);}input[type="submit"],input[type="button"] {padding: 5pt 5pt 5pt 5pt !important;background-color:rgba(154,213,183,0.1);border: 1px solid #88d7b5;min-width:70px;color:#9ad5b7;font-size: 14px;margin-top:10px;margin-bottom:20px;padding:6px 6px 6px 6px;-webkit-transition: all 1s ease-in-out; -moz-transition: all 1s ease-in-out; -o-transition: all 1s ease-in-out; -ms-transition: all 1s ease-in-out; transition: all 1s ease-in-out;}input[type="submit"]:hover,input[type="button"]:hover {color:white !important;background:rgba(64, 0, 0, 0.8);border: 1px solid red;min-width:70px;color:#9ad5b7;font-size: 14px;margin-top:10px;margin-bottom:20px;padding:6px 6px 6px 6px;-webkit-transition: all 0.3s ease-in-out; -moz-transition: all 0.3s ease-in-out; -o-transition: all 0.3s ease-in-out; -ms-transition: all 0.3s ease-in-out; transition: all 0.3s ease-in-out;transform: rotate(-2deg); -ms-transform: rotate(-2deg);-webkit-transform: rotate(-2deg);}input[type="submit"]:focus, input[type="button"]:focus {color:white !important;background:rgba(64, 0, 0, 0.6);border: 1px solid white;min-width:70px;color:#9ad5b7;font-size: 14px;margin-top:10px;margin-bottom:20px;padding:6px 6px 6px 6px;-webkit-transition: all 0.3s ease-in-out; -moz-transition: all 0.3s ease-in-out; -o-transition: all 0.3s ease-in-out; -ms-transition: all 0.3s ease-in-out; transition: all 0.3s ease-in-out;transform: rotate(-2deg); -ms-transform: rotate(-2deg);-webkit-transform: rotate(-2deg);}input[type="button"] {border: 1px solid #88d7b5;min-width:70px;color:#9ad5b7;font-size: 14px;margin-top:10px;margin-bottom:20px;padding:6px 6px 6px 6px;}input[type="send"]:hover {border: 1px solid #4a7342;color:#9ad5b7;text-decoration: none;overflow:hidden;}

Bak kardeşim artık bıktım artık şu kodu sitenden sil herkes benim tasarladığım yorum kutusu kodunu çalıyor. Şikayet etmekten ve sildirmekten bıktım gel şunu güzellikle halledelim çabuk kaldır.

Kaldırdım, verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. http://i.hizliresim.com/wzBqZg.png
Mesaj06.02.2014, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı sizden de özür dilerim. Hemen tasarımın size ait olduğunu ekliyorum.
Mesaj08.02.2014, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

YENİ Siteye giriş paneli eklendi!

Mesaj16.02.2014, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık CSS tasarım yapıyoruz!
Gri Tasarım V1 ve Gri Tasarım V2 için sitemizi ziyaret edebilirsiniz!
Mesaj16.02.2014, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana sayfa biraz karışık gözüküyor. Onu hallederseniz 9/10 (;

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Mesaj17.02.2014, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kemalist-yol yazmış:

Evet katılıyorum ana sayfaya yeni şeyler eklemek iyi olur ..
Mesaj17.02.2014, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

cixdizayn-forum yazmış:
kemalist-yol yazmış:

Örneğin bir slider. İyi olur mu?
Mesaj17.02.2014, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

TameReisProX yazmış:
cixdizayn-forum yazmış:
kemalist-yol yazmış:

Slider iyi olabilir ama ondan ziyade yorum kısmının boyutu biraz büyük gibi (;

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Mesaj21.02.2014, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kemalist-yol yazmış:
TameReisProX yazmış:
cixdizayn-forum yazmış:
kemalist-yol yazmış:

Slider iyi olabilir ama ondan ziyade yorum kısmının boyutu biraz büyük gibi (;

Yorumları değiştirmek istemiyorum, kaç kez değiştirdim hep yorumlar sıfırlandı. Yorumlar öyle kalsın bence Mr. Green Başka önerisi olan var mı Smile
Mesaj23.02.2014, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni! Modern V1 tasarımı geliyor!...
Mesaj23.02.2014, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-freelisans yazmış:
Yeni! Modern V1 tasarımı geliyor!...

(Önizlemesi şu anda bu sitemde)
Mesaj23.02.2014, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modern V1 çıktı!
http://tamereisprox.tr.gg/CSS-Tasarimlar.htm