Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2014, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Duyuru panosunu sağa alma

arkadaşlar alttaki kodu çoğunuz bilirsiniz.ben bu panoyu sağ tarafa nasıl alabilirim.kod içinde neleri değiştirmem lazım uzmanlar var aranızda biliyorum kaçmayın :Laughing
Kod:
<!--Koddostu Büyüleyici Duyuru Panosu Html Kodu START-->
<!--Bu çalışma Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.-->
<!--Telif sahibi:koddostu.com-->

<div id="menucon"><div id="koddostu-tex"><br/><b>DUYURU</b><br/><br/>

Sitemize Hoşgeldiniz!

<br/><br/>

Koddostu.com tarafından sitemiz için hazırlanan bu duyuru panosunda sitemize dair en güncel yenilikleri paylaşacağız!

</div></div>
<koddostu><style> #menucon{ position:fixed; bottom:10px; left:10px; width:130px;height:130px; background:transparent url(http://4.bp.blogspot.com/-d2P6c2gUTZs/UpPBn2rpnnI/AAAAAAAAi3w/fOfywJXwJ5g/s1600/see.png) no-repeat center center; transition: all 0.8s ease-in-out; background-size:cover; -webkit-transition: all 0.8s ease-in-out; transition-timing-function:ease-in-out; -webkit-transition-timing-function:ease-in-out; } #menucon:hover{ bottom:35px;left:35px; width:80px;height:80px; transform: rotate(720deg); -ms-transform: rotate(720deg); -webkit-transform: rotate(720deg); }#koddostu-tex{position:absolute;bottom:37px;left:38px; box-shadow: -1px 1px 5px 0px #888888; transition: all 0.8s ease-in-out; -webkit-transition: all 0.8s ease-in-out; transition-timing-function:ease-in-out; line-height:22px; -webkit-transition-timing-function:ease-in-out; opacity:0; width:0px;height:0px; padding:6px;color:#fff; font-family:Helvetica, Arial, sans-serif; font-weight:normal; text-decoration:none; font-size:14px; text-align:center; -webkit-border-radius: 8px; -webkit-border-bottom-left-radius: 0; border-radius: 8px; border-bottom-left-radius: 0; }</style><script src="http://kdostu.googlecode.com/svn/cquery.js"></script><style> #menucon:hover #koddostu-tex{ width:200px;height:250px; background:#444; opacity:0.6;} </style></koddostu>

<!--Bu çalışma Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.-->
<!--Telif sahibi:koddostu.com-->
<!--Koddostu Büyüleyici Duyuru Panosu Html Kodu STOP-->

Mesaj16.02.2014, 03:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Buna hic gerek yok neden die sorarsan sag tarafa genelde yukarı cık capası koyuluyor.,.

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj16.02.2014, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
#menucon{

dan sonra
Kod:
float:right;

ekleyiniz
Mesaj16.02.2014, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu: .

yav çok teşekkür ederim heryerde sen yardım ediyorsun.eline sağlık kardeşim. evet çapa koyuyorlar ancak bendeki çapa yalnızca diğer sayfalarda çıkıyor ve yukarıda iken kaybolup aşağı inince açılıyor.
Mesaj16.02.2014, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .

tarihdelisi yazmış:
yav çok teşekkür ederim heryerde sen yardım ediyorsun.eline sağlık kardeşim. evet çapa koyuyorlar ancak bendeki çapa yalnızca diğer sayfalarda çıkıyor ve yukarıda iken kaybolup aşağı inince açılıyor.

Ne demek kardeşim başarılar dilerim Smile