Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2014, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Yardım Aksi takdirde Bedava sitemi bırakacağım

Arkadaşlar beni belki bilirsiniz,oynagitme.tr.gg ikinci sitem tabi onalrın oyun reklamagı gibi platformları var.Oyngitme.tr.gg'ye göre css atsarım bulunmadığından yeni bir site açmaya karar verdim.Css tasarım ekledim.Her şey yolunda gidiyor fakat sayfa içerikleri sayfanın başından başlamayıp,altlardan gözüküyor,ne yapabilirim?İsterseniz siteme girebilirsiniz.Sorunu anlayabilirsiniz.
HERKESTEN AYRDIM İSTİYORUM! NE YAPABİLİRİM! Aksi taktirde sorunumun
düzelemesse bedava sitemi bırakıp comlu domainimle site kurup kişisel blog yapmak.HERKESE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER. Question Question Question Question Question Question Question Mad Mad Mad
Mesaj19.02.2014, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Tasarımın Kodlarını Aynı Bir Yere Yedekleyiniz.Başka Bir Tasarım Alıp Onu Deneyiniz.Düzelirse Sorun Tasarımdadır.Düzelmesse Bana Özel Mesaj At.

Mesaj21.02.2014, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyurun Bırakın Exclamation Tehditsiz Uygun Konular Açınız. Exclamation Forum Kurallarına Uyunuz Exclamation
Mesaj21.02.2014, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca Çözüm İçin Şunu Yapınız Arrow Tasarıma Giriniz Arrow Tasarım Üzerindeki Bölümde "Yapımda" Yazdığınız Bölümleri Siliniz.Sorun Düzelecektir.Aksi Takdir Düzelmezse Lütfen Tasarımı Sıfırdan Düzenleyiniz.

Tasarım Çalışıyor :

http://deneme-nemesiz.tr.gg