Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2014, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Nemesiz Blog / Bir Sitenin Eşsiz Formülü

WEB Sitemi Değerlendirirseniz Sevinirim Tasarımımı Düzenledim Yorum Sizde Smile
Mesaj08.03.2014, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grim-Si V1 Very Happy Hoş Tasarım Ama Üzerinde Fazla Oynamışsın Be Kardeşim Very Happy Sade bıraksan daha hoş olabilirdi ... Ama Senin Fikrin , Senin Seçimin ... Saygı Duymak Lazım Smile Başarılar...
Mesaj09.03.2014, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Nemesiz Blog / Bir Sitenin Eşsiz Formülü

NemesizBlog yazmış:
WEB Sitemi Değerlendirirseniz Sevinirim Tasarımımı Düzenledim Yorum Sizde Smile
Başarısız ve içerik yönünden zayıf buldum.
Mesaj09.03.2014, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 Aydır Sitemle İlgilenmiyorum Fark Ettiyseniz Forumada Mesaj Atmıyorum.Bazı Olaylar Oldu.GRİM SV1 Tasarımını Düzene Sokmak Ciddi Anlamda Emek İster.Çok Eksik Tasarım Ayrıca İçerik Yönü Konusunda Haklısınız.Bu Sizin Görüşünüz Ben Tasarım Yapamıyorum Keşke Bilsemde Yapsam Ama Malum Sınavlar Var Ünv. Gececez YGS Yaklasıyor.
Mesaj09.03.2014, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır.. Tasarım aslında çok ama çok güzel sadece sen kötüleştirmişsin.. Salih abiye söyledim yakında GrimSi-V3 'ü Tr.gg'ye kodlayacak. V1 zaten onun ilk tasarımı olduğu içinde kötü bulabilirsiniz ama bi tema sadece görselliği ile kalmıyor. Seoya etkisi de göz altında tutuluyor.
Mesaj09.03.2014, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Eksiği Var Kardeşim.Biliyorum İlk Olduğunu Ve Ayrıca V2 Daha Kötü HİÇ Beğenmedim.Kötüleştirmişsin Derken Hiçbirşeyini Ellemedim ! Sallama Bedava Atın Zaten.

@Cixdizayn-Forum Senin Tasarımında ÇOK Berbat Sende GRİM SV1 i İğrenç Yapmıştın.Gerçekler Bu Siz Benim Kötü Yanımı Yansıtıyorsunuz Bende Yansıtayım Değil Mi ? Ben Sadece İçimden Gelen Ve Önceden Gördüklerimce Yazıyorum.Sakın Yanlış Anlama.
Mesaj09.03.2014, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

NemesizBlog yazmış:
Tasarımın Eksiği Var Kardeşim.Biliyorum İlk Olduğunu Ve Ayrıca V2 Daha Kötü HİÇ Beğenmedim.Kötüleştirmişsin Derken Hiçbirşeyini Ellemedim ! Sallama Bedava Atın Zaten.

@Cixdizayn-Forum Senin Tasarımında ÇOK Berbat Sende GRİM SV1 i İğrenç Yapmıştın.Gerçekler Bu Siz Benim Kötü Yanımı Yansıtıyorsunuz Bende Yansıtayım Değil Mi ? Ben Sadece İçimden Gelen Ve Önceden Gördüklerimce Yazıyorum.Sakın Yanlış Anlama.

Yo yanlış anlama değil zaten burasıda adı üstünde "Site Değerlendirme Alanı" .
Hiçbirşeyini ellemedim derken neyi kast ettin?. Site temasının orjinal resmiyle arasında fark var. Ayrıca V2 de v1 ile neredeyse aynı. Salih abi sadece birazcık turuncu katmış araya o kadar.

Mesaj09.03.2014, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar bu arada reklam alanı açarsan iyi olur bence
Mesaj09.03.2014, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok Zaten Ben Yanlış Anlaman Üzerine Yazmadım Smile Sadece Ciddi Anlamda GRİM SV1 Den Eser Bırakmamıştın.Birde KD'Den Biçok İzinsiz Alıntı Yaptınız Smile Ben Zaten Forum Sayfamı Kurdum.Ücretsiz FTP Veren Bir HOSTİNGDEN TK Alan Adı Kullanarak Bir WEB Site Oluşturdum.Tasarım Benle Arkadaşımın Sadece Başlık Bölümünü Editleyeceğim.Linki Sitemde Paylaşacağım.Burada Yasak Bi Oraya Kayıt Olursanız Sevinirim.

@Taha231

Saol da Ben Uğraşamıyorum Fazla.
Mesaj09.03.2014, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence yukarıda yazılan eleştiriler kadar kötü değil.
En azından birçok siteye göre sade ve gözü yormayan bir tasarım.
İçerik konusunda da okul yoğunluğundan zaman buldukça
yeni içerikler eklenir zamanla. =)

Başarılar dilerim kardeşim.
Mesaj09.03.2014, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

NemesizBlog yazmış:
Yok Zaten Ben Yanlış Anlaman Üzerine Yazmadım Smile Sadece Ciddi Anlamda GRİM SV1 Den Eser Bırakmamıştın.Birde KD'Den Biçok İzinsiz Alıntı Yaptınız Smile Ben Zaten Forum Sayfamı Kurdum.Ücretsiz FTP Veren Bir HOSTİNGDEN TK Alan Adı Kullanarak Bir WEB Site Oluşturdum.Tasarım Benle Arkadaşımın Sadece Başlık Bölümünü Editleyeceğim.Linki Sitemde Paylaşacağım.Burada Yasak Bi Oraya Kayıt Olursanız Sevinirim.

@Taha231

Saol da Ben Uğraşamıyorum Fazla.

Bu arada alt ve sağdaki bs reklamlarınız gözükmüyor bilginize
Mesaj09.03.2014, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biliyorum Düzelteceğim.Tasarım Bozuldu.
Mesaj09.03.2014, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

creative-blog yazmış:
Bence yukarıda yazılan eleştiriler kadar kötü değil.
En azından birçok siteye göre sade ve gözü yormayan bir tasarım.
İçerik konusunda da okul yoğunluğundan zaman buldukça
yeni içerikler eklenir zamanla. =)

Başarılar dilerim kardeşim.

Kardeşimiz eleştireye açık birisi.. Cevaplarından öyle görünüyor Smile ve öyle olmak her zaman iyidir.. Daima daha iyiye iter insanı..
Mesaj09.03.2014, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Gerçekten Adam Gibi Bir Yorum Var Smile
Mesaj21.03.2014, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grim-Si v1 çalışması ilk çalışmadır ve WordPress için dizayn edilmiştir. Hiçbir eksiği yoktur arkadaşım. Üstüne BS'e göre ekstra düzen ve kodlamaları mevcuttur. Bir istek üzerine entegre edilmiştir.
Önceki mesajları göster: