Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.03.2014, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cix-Dizayn'In Dediği Gibi Biriktir Öyle Paylaş Çok Flood OLuyo....

Mesaj30.03.2014, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesin yaptığı gibi yapıyorum. Bana söyleyeceğin şeyi onlara da söyle. Confused
Mesaj30.03.2014, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peynirsevmeyenfare yazmış:
Herkesin yaptığı gibi yapıyorum. Bana söyleyeceğin şeyi onlara da söyle. Confused

Ne Yapıyosan Yap O Zaman , Uyarmak İstedim Sadece

Mesaj30.03.2014, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emin ol Bedava Sitemin kurallarını çok iyi biliyorum.
Mesaj30.03.2014, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emin ol Bedava Sitemin kurallarını çok iyi biliyorum.

Ben ''İyi Bilmiyosun'' Diye Bir Şey Dediğimi Hatırlamıyorum...Bildiğin Belli Canım , Flood Yağmuruna Tutmuşsun Başlığı .s ...Her Neyse Umrumda Değil Zaten .s

Mesaj30.03.2014, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi sürekli güncellediğim için hepsini birlikte paylaşmam olanaksız.
Mesaj30.03.2014, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteyi sürekli güncellediğim için hepsini birlikte paylaşmam olanaksız.

Ha Dur Sen İyi Bir Site Nasıl Olur , Makale Nasıl Yazılır ? Onuda Çok İyi Biliyorsundur...Benim Bs'den Alıntıdır Deyip Sonuna Kendi Metnimi Eklediğin Sayfayı Çalıp Kendi Sitende Paylaştın...Israr Üzerine ''webeveyn.tr.gg'den alıntıdır'' yazdırdım.

Daha Hakkımda Sayfanı Bile Kendin Yazmamıştın...Blogcu Abi'den Çalmıştın Benim Yorumum Üzerine Kaldırdın ve Değiştirdin...Benim Yorumumu da Sildin Tabi... Cix-Dizayn Bu Konuda Şahidim.. ! Kendisiyle İletişime Bizzat Ben Geçtim...

SEN ÇOK İYİ BİLİYOSUN İYİ BİR SİTE NASIL OLUR , BANA LAF SOKMAYA ÇALIŞMADAN ÖNCE İÇERİKLERİN KENDİNE ÖZGÜ OLSUN... ! DAHA FAZLA DA KONUŞMAYACAĞIM

En son webeveyn tarafından 15.05.2015 18:00:18 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj30.03.2014, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazını büyük yazarak beni site bölümümü kirletemezsin bu bir ikincisi doğrudur çalıntı yaptım neden klavyem bozuk artı aynı şeyleri bende yazacaktım boşu boşuna yormaya ne gerek var.
Mesaj30.03.2014, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazını büyük yazarak beni site bölümümü kirletemezsin bu bir ikincisi doğrudur çalıntı yaptım neden klavyem bozuk artı aynı şeyleri bende yazacaktım boşu boşuna yormaya ne gerek var.

Yazılar Büyük Yazılarak Site Bölümü Kirletilseydi , Neden Forumda Boyutların Arasına ''Büyük'' Koymuşlar...Süs Değil Sanırım O Dimi ?

Mesaj30.03.2014, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

O herhalde görme bozukluğu olanlar için.
Mesaj30.03.2014, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

O herhalde görme bozukluğu olanlar için.

Anlayabilmene Sevindim... Wink Her Neyse

Mesaj31.03.2014, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yepyeni bir güne merhaba! Very Happy
Önceki mesajları göster: