Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.05.2014, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Etkili İngilizce Eğitimi

AEC Dil Okulları, dil öğrenimindeki kavram karmaşasında, öğrenim esnasında karşılaşılabilen karmaşayı ve ayrıca dengesizliğin gösterdiği etmenleri aradan çıkarmak üzere bir eğitim programı sunarak yabancı dil öğrenmek isteyen kişilere programlı çalışmayı göstermek istemektedir.

Öncelikli olarak hitap ettiği kurum taleplerine dair yapılacak programların akışı, ihtiyaçları karşılayarak iyi yönde tepki alabilen AEC Dil Okulları, kesin adımlarla ilerlediği yolda ilgili şirketlerin İngilizce öğreniminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Öğretim amaçlı sürdürdüğü sektörde farklı bölümlerde ilk tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, şahısa özgü programlama eğitimleri yahut en fazla 4 kişilik şubelerde verilen öğretimler temel düzey İngilizce'dir.

Avitaion English Center Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrenim aşamasındaki kişilere en iyi şekilde yabancı dil bilgilerini en iyi düzeyde sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

Eğitim süresi boyunca uzman bir kadro tarafından, eğitimde başarının başlıca etkenin öğretim görevlisi olduğunun farkında olan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, bu doğrultuda özverili ve içten bir şekilde davranmaktadır. Şahıslara ve kurumlara özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaç edinen Avitaion English Center Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

AEC Dil kursları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ayrıca 2012 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak sunduğu eğitimlerin kalitesini belgelemiş ve ayrıca Havacılık İngilizcesi sektöründeki özenini, kurumsallığını, istikrarlılığını ispat etmiştir.