Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2014, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Rainmeter

Merhaba arkadaşlar..
Burada sizlere Rainmeter programı hakkında bilgiler vereceğim ve yeni temalar paylaşacağım..
Daha önce anlattığım yazımı burada paylaşarak başlıyorum..
Eğer gerekli ilgiyi görürse sizlerle temalar paylaşmaya başlayacağım..

Ne İşe Yarar?
Bu sorunun cevabı basit. Rainmeter bir masaüstü düzenleme programıdır. Masaüstünüze istediğiniz ögeleri ekleyerek daha güzel bir görünüm elde edebilir, ulaşmak istediğiniz ögelere çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunları yaparken de bilgisayarınızı pek yavaşlatmaz.. Şahsen bende bir sıkıntı çıkartmadı..

Nereden İndireceğim?
Rainmeter programının en büyük özelliklerinden biri tamamen ücretsiz olmasıdır! Programı indirmek için BURAYA tıklayarak sol aşağıda bulunan download bölümünden 3.0.2 Final Release (r2161) linkine tıklayın. Programın boyutu oldukça düşük!

İndirdim Ne Yapacağım?
İndirdin ve kurdun mu? Kurmadıysan önce kur.. Sonrasında bir arama motoruna git ve Rainmeter Skin yaz.. Böylece Rainmeter'a ait bazı dökümanlara ulaşabilirsin.

Bir Dökümanı İndirdim. Nasıl Kuracağım?
Dökümana çift tıklayın ve ardından install butonuna tıklayın. Rainmeter kapanıp tekrar açılacaktır. Açıldığında sağ alttaki simgeye tıklayarak ekrana getirebilirsiniz ve programın sol tarafına indirdiğiniz dosyanın geldiğini görebilirsiniz. Tıklayın ve alt başlıklarını tek tek açın. İstediğiniz dökümana bir kez tıklayın ve sağ üstteki yükle butonuna basın. Masaüstünüzden sürükleyerek istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.
Mesaj30.06.2014, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel anlatım..
Bir çok arkadaşımızın işine yarayacağına inanıyorum.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj29.07.2014, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Bilgi Smile Teşekkürler.

Mesaj29.07.2014, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok uğraşıyosun Mert Smile Emeğinin hakkını vermek lazım Wink
Önceki mesajları göster: