Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2014, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Kawai tableti nasıl hızlandırılır?

Selamın Aleyküm arkadaşlar.Benim bir sorunum var.Ben yeni bir kawai tablet aldım ve şifreyi unuttum.Aldığımız yere geri götürdük ve adamlar yeni güncelleme yükledi.Eve geldiğimde,tablet android.process.acore sorunu çıktı.Daha sonra tablet launcher hatası çıktı.google play stor'dan oyun indirirken oldu.Bir anda dondu.Kapadım,açtım ama hala yavaştı.Nasıl hızlandırılır?Lütfen yardım edin Sad daha yeni aldım annem gebertecek Sad Sad
Mesaj05.07.2014, 06:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı uygulamaları kaldırmak işe yarayabilir. Kullanmadığın, boyutu büyük birkaç uygulamayı kaldır. Kapat - Aç Wink
Mesaj05.07.2014, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunoynamakicinelele yazmış:
Bazı uygulamaları kaldırmak işe yarayabilir. Kullanmadığın, boyutu büyük birkaç uygulamayı kaldır. Kapat - Aç Wink

Tesekkurler kardesim.Bu arada mesajlara cevap veremiyorum.Sadece PCDEN cevap verebiliyorum.Cevabi burdan vereyim:
sana yardim eder misin dedigimde,sorun launcher ve android.process gibi birseydi.fabrika ayarlarina dondurdum.cok yavasladi.daha sonra buda duzeldi.

google play store den oyun indirdigimde,bazen google play store aciliyor.interetsiz yere gidince aynisi devam eder mi?

Saygilarimla,

Oyuncoss.tr.gg...
Mesaj06.07.2014, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Play Store'dan "Clean Master" programını indir emin ol yararını görürsün.Tabletindeki gereksiz dosyaları/uygulamaları kaldırıyor.(İzin verirsen)