Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.07.2014, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin Seo Puanını Bu Taktiklerle Arttırın !

Tamamen Kendimize Özgü Olan Bu Yazımızı Okuyun ! Bir de Yorum Bırakmayı Unutmayın

http://webeveyn.tr.gg/Sitenizin-Seo-Puan%26%23305%3Bn%26%23305%3B-Artt%26%23305%3Brma-Y.oe.ntemleri.htm

İyi Bayramlar Banneri Eklendi ve Arka Plan Değiştirildi !

Mesaj28.07.2014, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım : 6/10
İçerik : 10/10

Ana sayfadaki konu başlıkları biraz fazla. Yanmenuler ile uyumlu olursa iyi olur.araçlar kısmını duzenleyebilirsin.sel bloğunu sevdim. Bi ara bende yazmak isterim. Yorum extrasindaki arkaplan siteye uyunlu olmamış.grafikersin. daha güzel parçalar çıkarıp siteye uygulayabilir sin.bayramımız kutlu ola.
New Generation Blog..
Mesaj28.07.2014, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogcuabi yazmış:
Tasarım : 6/10
İçerik : 10/10

Ana sayfadaki konu başlıkları biraz fazla. Yanmenuler ile uyumlu olursa iyi olur.araçlar kısmını duzenleyebilirsin.sel bloğunu sevdim. Bi ara bende yazmak isterim. Yorum extrasindaki arkaplan siteye uyunlu olmamış.grafikersin. daha güzel parçalar çıkarıp siteye uygulayabilir sin.bayramımız kutlu ola.

Sağol Kardeşim... Smile Tabi Tabi anlaşırız gel sende yaz memnuniyet duyarım.Yorum ekstrasındaki arkaplan siteye uyumluyduda daha bugün arkaplanı değiştirdim Smile Düzenlerim. Her sayfada 10 tane konu başlığı var , kaç tane olsun sence senin fikrin nedir ? Smile

Mesaj28.07.2014, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

[color=darkred]@bestoftheking Önerisi Üzerine ; [/color]

Logo değiştirildi . Metal arka plan yazılı bir logo oldu ve hoş durdu

[color=darkred]@blogcuabi Önerisi Üzerine ;
[/color]
Yorum kutusu arka plan resmi değiştirildi . Arka planı sitenin arka planıyla aynı olarak ayarlandı

Mesaj28.07.2014, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin kaynaklarında büyük bir düzenleme yaptım ... Site fazla koddan kurtuldu...

Mesaj30.07.2014, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://webeveyn.tr.gg/Bedava_Sitem-%26%23304%3Bleti%26%23351%3Bim-Formunu-Geli%26%23351%3Btirme.htm

Bu Linke Girince Karşınıza Nası Bir Sayfa Geliyor ? Lütfen Herkes Katılsın Sitede Büyük Bir Sorun Olabilir.

Mesaj30.07.2014, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha öncede dicektımde düzeltirsin diye dememiştim site tasarımının yanında sankı 1 site daha varmış gibi boşluk var Confused sağ tarafa kaydıkça gidiyor yani
Mesaj30.07.2014, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

muhammeterbas yazmış:
Daha öncede dicektımde düzeltirsin diye dememiştim site tasarımının yanında sankı 1 site daha varmış gibi boşluk var Confused sağ tarafa kaydıkça gidiyor yani

Onu Çoktandır Biliyorrum kardeşim de sen şu dediğimi yaptın mı ? giriyor mu linke

Mesaj30.07.2014, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarlardım kardeşim merak etme Smile sende yoru matabılırsn benim konuya
Mesaj30.07.2014, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar

Değerlendirme 10/5

Sayfa Başlığı (Title) Çok Şekilli Olmuş Onu Normal Yapabilirsiniz . Arka Plan Biraz Uyumsuz Olmuş . Tasarımın Orjinalinde Footer Var Bunda Yok Footer Ekleyebilirsiniz Webme Text Reklam'da Bazı Hatalar Var Onu Düzeltebilirsiniz Son Olarak Açılış Hızı Biraz Daha Arttırılabilir
Mesaj31.07.2014, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimarsivibs yazmış:
Başarılar

Değerlendirme 10/5

Sayfa Başlığı (Title) Çok Şekilli Olmuş Onu Normal Yapabilirsiniz . Arka Plan Biraz Uyumsuz Olmuş . Tasarımın Orjinalinde Footer Var Bunda Yok Footer Ekleyebilirsiniz Webme Text Reklam'da Bazı Hatalar Var Onu Düzeltebilirsiniz Son Olarak Açılış Hızı Biraz Daha Arttırılabilir

Açılış Hızı Normal . Bende Tak Diye Açılıyo Sizde Bir SSorun Olabilir . Başlık .... ? Eksiden olsa şekilli deseniz anlardımda bu zamanki iyi bence , sadee baş harfleri şekilli . Text reklamı düzeltince ben size contenti bir göstereyim Wink

Mesaj31.07.2014, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada koyu arkaplanları severim Smile

Mesaj31.07.2014, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

Başarılar Mr. Green
Mesaj31.07.2014, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Mr. Green

Mesaj31.07.2014, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakında Kendi Tasarımımıza Geçiyoruz !