Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2014, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basarili bir calisma olmus..
Özellikle Index Sayfasi güzel.
Bence Grafik üzerine calisirsan cok iyi para yapabilirsin.
Mesaj17.07.2014, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Basarili bir calisma olmus..
Özellikle Index Sayfasi güzel.
Bence Grafik üzerine calisirsan cok iyi para yapabilirsin.

Mühendislik fakültesi öğrencisiyim ancak ek iş olarak grafik üzerine çalışıyorum zaten. Şu an için çok olmasa da ev kiramı çıkaracak para kazanıyorum:)
Mesaj18.07.2014, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Gerçekten güzel tasarım olmuş.
Şu anki giriş kısmı güzel olmasına rağmen biraz çocuksu kalmış.
Ancak senin bu yaptığın tasarım (ilk fotoğraftaki özellikle ve Paypal kısmı) çok güzel.

Vakit ayırıp çizdiğin için eline sağlık. Yeteneğini bir kez daha görmüş olduk. Rolling Eyes
Mesaj18.07.2014, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

balikesirerdek yazmış:
Gerçekten güzel tasarım olmuş.
Şu anki giriş kısmı güzel olmasına rağmen biraz çocuksu kalmış.
Ancak senin bu yaptığın tasarım (ilk fotoğraftaki özellikle ve Paypal kısmı) çok güzel.

Vakit ayırıp çizdiğin için eline sağlık. Yeteneğini bir kez daha görmüş olduk. Rolling Eyes

Güzel yorumun için çok teşekkürler..
Mesaj21.07.2014, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen Bi Benjamin Lochmann'la Görüş Smile Tasarımı Değiştirip Bunu Yapsınlar (Sadece Takılıyorum)

Şaka Bi Yana Gerçekten Profesyonel Bir Çalışma... Tebrik Ediyorum...

Mesaj22.07.2014, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Sen Bi Benjamin Lochmann'la Görüş Smile Tasarımı Değiştirip Bunu Yapsınlar (Sadece Takılıyorum)

Şaka Bi Yana Gerçekten Profesyonel Bir Çalışma... Tebrik Ediyorum...

Teşekkür ederim Smile
Mesaj23.07.2014, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçektende başarılı bir tasarım olmuş ve "olabilir de". Hele de index sayfasında ki istanbul arkaplanın uyumu çok güzel olmuş. Başarılar dilerim. Bunu admin ler ile paylaşabilirsin. İleride belki bunun gibi bir tasarımı olur BS ailesinin...
New Generation Blog..
Mesaj23.07.2014, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogcuabi yazmış:
Gerçektende başarılı bir tasarım olmuş ve "olabilir de". Hele de index sayfasında ki istanbul arkaplanın uyumu çok güzel olmuş. Başarılar dilerim. Bunu admin ler ile paylaşabilirsin. İleride belki bunun gibi bir tasarımı olur BS ailesinin...

Teşekkür ederim.
Tr.gg gibi diğer de.tl, it.gg gibi hizmetlerin siteleri için de o ülkelerin güzellikleri index sayfasını süslesin istedim. O tasarımları da bir gün paylaşmam gerekir umarım
Smile
Mesaj23.07.2014, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumum geç oldu ama ;

Buna uğraşmışsınız ve zaman harcamışsınız.Uğraşılan bütün emekler güzel olur zaten.
Bedava-sitem mavi renk düşünmeyebilir turuncu renk kullanılıyor çoğunlukla.Bu tasarımı b-s'ye uygulansa olsa süper olurdu
Mesaj23.07.2014, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-turk yazmış:
Yorumum geç oldu ama ;

Buna uğraşmışsınız ve zaman harcamışsınız.Uğraşılan bütün emekler güzel olur zaten.
Bedava-sitem mavi renk düşünmeyebilir turuncu renk kullanılıyor çoğunlukla.Bu tasarımı b-s'ye uygulansa olsa süper olurdu

Teşekkürler yorumun için. .
Renk konusunda önceki mesajlarımda da kısaca açıklama yapmıştım ve ben de kurumsal renkleri kolay kolay değiştireceklerini sanmıyorum.
Mesaj01.08.2014, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş tasarım harika . bu sadece PSD değilse (HTML felan dökümanı varsa) kendi sitende kullansana süper olur Smile
Mesaj01.08.2014, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

700pixel yazmış:
Kardeş tasarım harika . bu sadece PSD değilse (HTML felan dökümanı varsa) kendi sitende kullansana süper olur Smile

Teşekkürler Very Happy
Html'e dökmek zor olmaz ancak sitemin hizmeti bu tasarıma uymuyor.
Mesaj01.08.2014, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
700pixel yazmış:

Teşekkürler Very Happy
Html'e dökmek zor olmaz ancak sitemin hizmeti bu tasarıma uymuyor.

Anladım Smile Başarılar
Mesaj03.08.2014, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

çalışma güzel ve başarılı.
Mesaj07.08.2014, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
çalışma güzel ve başarılı.

Teşekkürler...