Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.01.2015, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

@vosa-tr güzel bir değerlendirme Teşekkürler. Sitenin eksiklikleri mobilden girdiğim için masaüstü için vakit olmayışından hatta masaüstü pc yanımda bulunmayışından kaynaklanıyor. İçerik vb. Ekleyemiyorum kolayca yani.
Mesaj17.01.2015, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Blogumuza birkaç yazı eklendi. Site değerlendirme başlığı günceldir.
Mesaj05.02.2015, 00:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

700pixel yeni arayüzü ile yayında. (Not : herşey tamamlanmadı. Daha Yapılacak birçok yenilik var.)

Değerlendirmelerinizi bekliyoruz.

Mesaj05.02.2015, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar. Kolay gelsin. Güzel forum imzası. Very Happy
Mesaj21.02.2015, 00:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemizin tasarımı genel olarak düzenlenmişir. Ayrıntılı düzenlemeler devam etmektedir. Genel tasarımda artık değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Ayrıntılar dahil site düzenlendikten sonra içerik eklemeye başlıcam. Değerlendirmelerinizi bekliyoruz.

Birkaç önizleme :
http://i.hizliresim.com/aoGQ55.png
http://i.hizliresim.com/JplJYo.png

# Monitörüm 1360x768 dir. Ve tasarım bu monitöre göre düzenlendi. Yüksek ve ya düşük çözünürlükte oturmamış görünebilir.
# Birkaç eklenti harici tüm çizim ve kodlama bana aittir. CSS , HTML , JS ve beraberinde JQuery kullanılmıştır.

(Daha öncede belirttim -başarılar- şeklindeki yorumlara cevap verilmeyecektir. Sadece değerlendirmelerinizi iletiniz.)

En son 700pixel tarafından 21.02.2015 01:09:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.02.2015, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Exclamation (Çok soru geliyor diye yazıyorum) Arkadaşlar ücretsiz paylaşımlı temaları bu adresteki anlatımımızı inceleyerek entegre edebilirsiniz. : http://700pixel.tr.gg/BedavaSitemeuyarla.htm

Arrow Galeri sayfamıza birkaç fotoğraf eklendi. Fotoğraflar tamamen bana aittir. Kısmen effect ve filtre kullanılmıştır.

Arrow Yakınlarda yapmayı planladığım işler arasında en başta tasarımı duyarlı yani responsive yapma var. Problemlere göre tasarimda oynamalar felan yapabilirim. Media screenlerle biraz uğraşmak gerekiyor.
Mesaj27.02.2015, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın @700Pixel; öncelikle başarılar dilerim :)
Fakat siteniz çok yüksek internet hızı istiyor :O Bunu gidermek için,
ya resim kalitelerini düşürün veya çok resim kullanmayın önerim...

GMedya | RadyoMaskoT
Bir Radyoculuk Devrimi
Mesaj27.02.2015, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

@radyomaskot teşekkürler. Fotoğraf sitesinde tabi ki fotoğraf kullanılacak. Mobil veri ile de rahatça dolaşabiliyorum ben sitede. Eğer gerçekten sitenin yavaşladığını hissedersem bişeyler düşünürüm.Arada seo analizi de yapıyorum ve bi aksilik görünmüyor.

SeoAnaliz sayfa açılış hızı:
http://i.hizliresim.com/j46Gr9.jpg
Mesaj28.02.2015, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarimi gelistirebilirsin
Mesaj28.02.2015, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef tasarımı düzenlerken kodları kaybettim. Bu nedenle şimdilik entegre tasarıma geçicem.
Mesaj19.04.2015, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tasarım değiştirmekten fotoğraf paylaşamıyorum. Acaip bir huyum var çabuk sıkılırım bu nedenle yaptığım bir tasarımı 1 ay sonra değiştiresim geliyor bundan dolayı içerikle ilgilenemiyorum Smile
Elimde güzel fotoğraflar ve blog yazıları var. Inşallah bir tasarım uyarlayabilirsem (malum üniversite+pc yok) sizlerle yeni şeyler paylaşıcam .Fazla takip eden olduğunu sanmıyorum ama ilgilenenlere teşekkürler.
Konu Güncel...

En son 700pixel tarafından 19.04.2015 21:11:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.04.2015, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz Arkaplan Paylaşırmısın Güzel Olucak Şöyle Very Happy Paylaşırsan Sevinirim
Mesaj21.04.2015, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

@browz ileride inşallah editleyip paylaşırım Fakat fotoğraflarımın kullanımı kesinlikle yasaktır. Gösterim amaçlı paylaşıyorum. Bilginize..
(Bunu suistimal edecek olanlar illaki vardır göze aldık diyelim.)

Mesaj21.04.2015, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Siteniz Böyle Kötü Olur :/ Kullanan Olmaz Bakmak İçin Resim Kullanan zaten yoktur Very Happy resime 1 reklam atarsınız kullanan kullanır Smile bence daha iyi olur öyle
Mesaj21.04.2015, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten Bir Sürü Walpaper siteleri var ve hepsine kullanım serbest onlar varken dediğim gibi burası fazla kullanılmayabilir Very Happy
Önceki mesajları göster: