Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2015, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda kendi başlığımı güncellerken gözüme çarpınca yazmadan edemedim yine Smile
Herkese burdan; AnimeWave sitesindeki "No Game No Life" animesini öneriyorum.

Daha yeni bitirdim siteden seriyi.
Oyun oynamanın zeka işi olduğunun kanıtı olan bir anime.
Sherlock Holmes usulü tespitlere yer verilmiş resmen Very Happy

Anime Linki: http://animewave.tr.gg/No-Game-No-Life.htm

Kardeşim başarılar aynen devam... Smile

Mesaj28.08.2015, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

@creative-blog
Evet, No Game No Life güzel seriydi. Akıl oyunları bulunduran serilere benim de ilgim var. İkinci sezonu bekliyoruz Smile
Çok teşekkürler Smile
İyi seyirler.
Mesaj30.08.2015, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun!
Mesaj01.09.2015, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zankyou no Terror

Çizimleriyle,konusuyla 2014 yapımı kendini belli eden bir seri.

ÖZET
Geleceğin bir alternatifinde, Tokyo şehrinin tamamına yakını teröristler tarafından yok edilmiştir. Teröristler ile ilgili bir ipucu vardır. İnternete yüklenmiş, tuhaf bir video. Polis ve hükumet, bu ipucundan sonra halkı korkudan kurtaramamıştır.

Bütün dünya, bu büyük trajedinin sorumlusunu arar. Fakat bu sırada kıyılarda bir yerlerde, aslında varolmaması gereken iki genç kusursuz planlarını hazırlamaktadırlar. "Dokuz", ve "On iki" isimli iki genç dünyada yaşamaya lanetlenmiştir.

Artık insanları rüyalarından uyandırmak isteyen bu gençler, dünyaya gösterecekleri gücü serbest bırakmak için "Sfenks" adlı gizli örgütü oluştururlar.

Anime sayfası
Mesaj07.09.2015, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Videolarda hata olduğunu düşündüğünüz bildirimleri, "Yorumlar" yerine "İletişim" bölümüne hangi seride olduğuyla birlikte yazarsanız hatanın olduğu bölümü bulmamız daha kolay olur.
Mesaj21.11.2015, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz yorumlar temizlendi.
Mesaj01.06.2017, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Golden Time

Uzun bir aradan sonra, içinizi ısıtacak duygu dolu bir seri eklendi.

ÖZET
Liseden mezun olan Tada Banri, birkaç arkadaşı ile ahşap bir köprü üzerinden evlerine doğru giderken suda bir şey gördüğünü düşünür ve bakmak isterken köprüden düşer.

Banri'nin yaraları iyileşir fakat hafızası yerine gelmez. Tanıdığı herkesi unutmuştur, kendini bile. Ailesi Banri'nin eski haline dönmesini umutla beklerler. Banri kaza sonrası sınavlarına hazırlanır ve hukuk fakültesini kazanır. Üniversite için annesiyle beraber Tokyo'da bir ev kiralar. Ardından Tokyo'da yalnız başına yaşamaya başlar.

Anime sayfası
Mesaj01.06.2017, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir şey soracağım,umarım dalga geçmeye girmez.Sence anime çizgi film mi yoksa değil mi?
Mesaj01.06.2017, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteni Beğendim Smile Başarılar
Mesaj02.06.2017, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Bir şey soracağım,umarım dalga geçmeye girmez.Sence anime çizgi film mi yoksa değil mi?

Bu konuda çok tuhaf fikirleri olan insanlar var Laughing Çizgi dizi denmesinde bir yanlışlık yok bence.
Fakat çizimleri, konuları, hitap ettikleri kitleler farklı olduğundan ben her zaman anime demeyi tercih ediyorum.
Fakat hiç bilgisi olmayan birine anlatırken "japon çizgi filmi işte" demek yeterli oluyor Very Happy

lordbass yazmış:
Siteni Beğendim Smile Başarılar

Teşekkürler Smile
Mesaj04.06.2017, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

animewave yazmış:
Bu konuda çok tuhaf fikirleri olan insanlar var Laughing Çizgi dizi denmesinde bir yanlışlık yok bence.
Fakat çizimleri, konuları, hitap ettikleri kitleler farklı olduğundan ben her zaman anime demeyi tercih ediyorum.
Fakat hiç bilgisi olmayan birine anlatırken "japon çizgi filmi işte" demek yeterli oluyor Very Happy

Oh benim kafamdan birileri var Laughing
Mesaj04.06.2017, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ha bu arada tasarım efsane Smile
Mesaj04.06.2017, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dört dörtlük bir site yalnız ana sayfadaki başlıkları büyütürsen daha güzel olabilir.
Mesaj06.06.2017, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Oh benim kafamdan birileri var Laughing Ha bu arada tasarım efsane Smile

Doğrusu neyse o hocam Razz Teşekkürler, beğenmene sevindim.

technoatom yazmış:
Dört dörtlük bir site yalnız ana sayfadaki başlıkları büyütürsen daha güzel olabilir.

Teşekkürler. Tavsiyeni dikkate alacağım, göze batıyorsa belki 1px aşağı çekip boyutlarını büyütebilirim.
Mesaj06.06.2017, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 Haziran'da yazdığım bir konuyu bugün paylaştım. Fairy Tail serisinin bitmeye yaklaştığı haberinin üstüne Hiro Mashima'nın bazı izleri oldu. Aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.
http://www.animewave.tr.gg/Fairy-Tail-bitiyor-Hiro-Mashima-durmuyor.htm