Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2014, 01:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Ne demek abla. Smile
Böyle düşünmen hoşuma gitti.
Herkes burada zaten hemen hemen hakkımda iyi sözler söyliyor.
Şuana kadar senin öncede ablam olarak çok desteğini çok yardımını gördüm.
Yani bir yardımım dokunmuş ise veya dokunucaksa her daim ben çok mutlu olurum.
Zaten benim gerçek hayatta bile kişiliğim böyle bir kişinin hakkını aradığımda veya yardımcı olduğumda mutlu oluyorum.

Dilek abla seni burada tanımayan yoktur, sen burada zaten en büyük ustalardan bir tanesin.
Önceden bizim çok acemi olduğumuz zamanlarda siyah ve beyaz bir tasarım kullanıyordun gururum5 sitende.
O zamanlar sitene günde bayağı bir kişi giriyordu. Şimdi yine aynı ilgiyi görüyorsundur. Ama o zamanlar ustalığınla gece gündüz eklediğin içerikler ile bizleri özendiriyordun. Smile
Yani öğrenme isteğim sizlerden geldi, çok şükür şuan bu günlere böyle bu şekilde gelmek her insana nasip olmaz.
Emeğiniz için teşekkür ederim. Smile

Sana bir Abla olarak olarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum,tabi müsade edersen. Canım sen kendini çok geliştirmiş bir gençsin fakat mutlaka buranın dışındaki Dünya'da da kendini geliştirerek com ve diğer uzantı da siteler açmalısın. Sana elbetteki buraya zaman ayırma demiyorum fakat zaman kıymetli ve akıp gidiyor. Bak ben ilk bs geldiğimde çok acemiydim. Hayatım boyunca ne blog açmış ne site hiç bir şey yapmamış biri olarak başlangıç aşamalarını buradan ve burada ki dostlarımdan öğrendim. Sevgili Cünety hocam (cunubag.tr.gg) ve dj-kerim bana o yıllarda kendimi geliştirmem ve sitemdeki reklamlardan gelir elde edebilmek için Allah razı olsun çok teşfik ettiler. Ben onları dinledim ve kendimi geliştirdim yapa boza bu duruma kadar gelebildim. Şimdi ayıptır söylemesi web sitelerim den aylık Reklam geliri olarak her ay ortalama yaklaşık 3 Asgari kadar ücret kazanıyorum. Emeklerim heba olmadı ve site yapmak ve geliştirmek benim mesleğim haline geldi. Demem o ki sen ve senin gibi gençler vaktinizi kendiniz için de ayırarak kendinize ek kazanç sağlayacak siteler yapmaya da ayırın. Ne zaman gelsem burada seni online olarak görüyorum bu çok güzel fakat dediğim gibi bilgilerini başkalarına aktar fakat mutlaka kendin için de kullan. Hepinizi seviyorum Smile
Mesaj31.08.2014, 01:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
aktif-dost yazmış:
Ne demek abla. Smile
Zaten benim gerçek hayatta bile kişiliğim böyle bir kişinin hakkını aradığımda veya yardımcı olduğumda mutlu oluyorum.

Dilek abla seni burada tanımayan yoktur, sen burada zaten en büyük ustalardan bir tanesin.
Önceden bizim çok acemi olduğumuz zamanlarda siyah ve beyaz bir tasarım kullanıyordun gururum5 sitende.
O zamanlar sitene günde bayağı bir kişi giriyordu. Şimdi yine aynı ilgiyi görüyorsundur. Ama o zamanlar ustalığınla gece gündüz eklediğin içerikler ile bizleri özendiriyordun. Smile
Yani öğrenme isteğim sizlerden geldi, çok şükür şuan bu günlere böyle bu şekilde gelmek her insana nasip olmaz.

Sana bir Abla olarak olarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum,tabi müsade edersen. Canım sen kendini çok geliştirmiş bir gençsin fakat mutlaka buranın dışındaki Dünya'da da kendini geliştirerek com ve diğer uzantı da siteler açmalısın. Sana elbetteki buraya zaman ayırma demiyorum fakat zaman kıymetli ve akıp gidiyor. Bak ben ilk bs geldiğimde çok acemiydim. Hayatım boyunca ne blog açmış ne site hiç bir şey yapmamış biri olarak başlangıç aşamalarını buradan ve burada ki dostlarımdan öğrendim. Sevgili Cünety hocam (cunubag.tr.gg) ve dj-kerim bana o yıllarda kendimi geliştirmem ve sitemdeki reklamlardan gelir elde edebilmek için Allah razı olsun çok teşfik ettiler. Ben onları dinledim ve kendimi geliştirdim yapa boza bu duruma kadar gelebildim. Şimdi ayıptır söylemesi web sitelerim den aylık Reklam geliri olarak her ay ortalama yaklaşık 3 Asgari ücret kadar ücret kazanıyorum. Emeklerim heba olmadı ve site yapmak ve geliştirmek benim mesleğim haline geldi. Demem o ki sen ve senin gibi gençler vaktinizi kendiniz için de ayırarak kendinize ek kazanç sağlayacak siteler yapmaya da ayırın. Ne zaman gelsem burada seni online olarak görüyorum bu çok güzel fakat dediğim gibi bilgilerini başkalarına aktar fakat mutlaka kendin için de kullan. Hepinizi seviyorum Smile

Mesaj31.08.2014, 01:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
aktif-dost yazmış:
Ne demek abla. Smile

Sana bir Abla olarak olarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum,tabi müsade edersen. Canım sen kendini çok geliştirmiş bir gençsin fakat mutlaka buranın dışındaki Dünya'da da kendini geliştirerek com ve diğer uzantı da siteler açmalısın. Sana elbetteki buraya zaman ayırma demiyorum fakat zaman kıymetli ve akıp gidiyor. Bak ben ilk bs geldiğimde çok acemiydim. Hayatım boyunca ne blog açmış ne site hiç bir şey yapmamış biri olarak başlangıç aşamalarını buradan ve burada ki dostlarımdan öğrendim. Sevgili Cünety hocam (cunubag.tr.gg) ve dj-kerim bana o yıllarda kendimi geliştirmem ve sitemdeki reklamlardan gelir elde edebilmek için Allah razı olsun çok teşfik ettiler. Ben onları dinledim ve kendimi geliştirdim yapa boza bu duruma kadar gelebildim. Şimdi ayıptır söylemesi web sitelerim den aylık Reklam geliri olarak her ay ortalama yaklaşık 3 Asgari kadar ücret kazanıyorum. Emeklerim heba olmadı ve site yapmak ve geliştirmek benim mesleğim haline geldi. Demem o ki sen ve senin gibi gençler vaktinizi kendiniz için de ayırarak kendinize ek kazanç sağlayacak siteler yapmaya da ayırın. Ne zaman gelsem burada seni online olarak görüyorum bu çok güzel fakat dediğim gibi bilgilerini başkalarına aktar fakat mutlaka kendin için de kullan. Hepinizi seviyorum Smile

Önerin için teşekkür ederim abla.
Kendimizi gün gittikçe her konuda geliştirmeye çalışıyoruz.
Burası her zaman benim için önce geliyor buraya vakit harcamayı seviyorum.
Fakat dediğini düşündüm ve hala düşünüyorum abla. Gerçekten benim için iyi olur diye düşünüyorum.
Ama malum okullar açılıyor ve pek vakit bulmam gerçekten zor olacağa benziyor ama Allah verir bir kolayını tavsiyeni mutlaka değerlendirmeyi düşünüyorum. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj31.08.2014, 01:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
gururum5 yazmış:
aktif-dost yazmış:
Ne demek abla. Smile

Önerin için teşekkür ederim abla.
Kendimizi gün gittikçe her konuda geliştirmeye çalışıyoruz.
Burası her zaman benim için önce geliyor buraya vakit harcamayı seviyorum.
Fakat dediğini düşündüm ve hala düşünüyorum abla. Gerçekten benim için iyi olur diye düşünüyorum.
Ama malum okullar açılıyor ve pek vakit bulmam gerçekten zor olacağa benziyor ama Allah verir bir kolayını tavsiyeni mutlaka değerlendirmeyi düşünüyorum. Smile

Wink
Mesaj31.08.2014, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım Oğuzhan, gerekli diğer bilgiler sitemde bulunuyor filan diyormuşum Smile
Yaşım 19, üniversite öğrencisiyim yakında hoca olacağım.
Oyunlara filan meraklıyım baya hemde.
Aktif olarak oyunların canlı yayınlarını izlemekte ve streamerları takip etmekteyim.
PithyGhost olarak Dota2, LoL, BF3 ve yakında alacağım yeni oyunları oynamaktayım(oynayacağım.)
Yaklaşık 2 sene kadar sanırım bu sistemde moderatörlük 1 sene kadar yardımseverlik görevlerinde bulundum.
Baya bir ısındığım bu sistemden aniden soğumamla beraber aktif olarak geri çekildim, uzaktan sessizce gelişmeleri takip etmekteyim.
Bilmediğim birçok moderatör arkadaş göreve başlamış onları tebrik etmiş olayım.
Güzel şeyler yapmaya çalıştım bu forumda bu serviste tasarım, içerik vs olarak.
Sonra başka buradan eski takım arkadaşlarımıda yad etmiş olayım.
Başka beni bilen bilir diyorum,eskilerden biri olarak selam çakıyorum herkese iyi günlerde kalın efenim Smile
Mesaj20.09.2014, 00:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar selamlar... Saat gece 03.00 birden internette canım sıkıldı ne yapsam diye düşünürken aklıma Bedava-sitem'e girip bir göz gezdirmek geldi. Uzun zamandır girmiyordum bazı değişiklikler olmuş hemen foruma gireyim dedim. Buraya baktım, bazı yerlere göz gezdirdim sonra arama kutusunda bazı mesajları arattım. Yanlış hatırlamıyorsam buradan ayrılışım 2010 senesi olması lazımdı o yılların mesajlarına ve kendi açmış olduğum konulara baktım duygulanmadım desem yalan söylemiş olurum. Burası tanışma başlığı kendimi de tanıtayım çoğu kişi beni tanır arkadaşlar buraya silinmemiş olan adımla yorum yapmak isterdim ama üzgünüm. Arkadaşlar ben net-tr... Adım Emincan, yaşım 19. Buralara yıllarca çok emek verdik foruma vakit ayırıp insanlara yardımcı olmaktan kendi sitelerimiz ile uğraşamıyorduk. Haksızlığa boyun eğmeyen ve agresif bir kişiliğe sahip olduğumdan burada yeri geldi tartıştık, yeri geldi güldük, yeri geldi hep beraber üzüldük kısacası aile gibiydik inşallah hala öyle olduğunuzu umut ediyorum. Ama gel gelelim ki her şeyinde bir sonu vardır bazen virgül bazen nokta koyulur. Arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim yıllar geçti herkesin hayatında da köklü değişiklikler elbet olmuştur. 2007 yılında buraya kaydolmuştum aradan tam 7 yıl geçmiş tam ayını da hatırlayamıyorum haziran olması lazımdı. Zaman çok çabuk geçiyor belki bir 7 yıl sonra daha buralara yorum yapmak nasip olur bizlere. Ben bu forumda görev yapan moderatör olan yıllardır buralarda olmasına rağmen hala yılmayıp devam eden bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum helal olsun diyorum kişi ayırt etmeksizin. İsim olarak hatırlayabildiğim kişilerce başta Cüneyt hocam, Selin hanım, yukarı da başlığa yorum yazmış olan Tumhepsiburada yani Oğuzhan kardeşim, eski adıyla informess - bilgiliwebnet sitelerine sahip olan Ahmet kardeşim daha ismini saymadığım bir çok kişiye selamlarımı gönderiyorum. Hepiniz aklımdasınız. Burası 20 yaşına da gelsek, 50 yaşına da gelsek unutulmayacak bir yer. Eski arkadaşlarımızın hepsi buranın değerini çok iyi bilir ama burada yeni bulunan kişilere tavsiyem değerini bilmeleri. Burası iyi bir başlangıç noktası...

Moderatör arkadaşlar kusuruma bakmasınlar tanışmaktan ziyade biraz daha duygu yüklü bir mesaj oldu. Beni umarım bir mesajlık idare edebilirsiniz, hepinize kolay gelsin tekrardan foruma olan emeklerinizden dolayı tebriklerimi iletiyorum başarılar...
Mesaj23.09.2014, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar , Ben Cemal
Hepinizin yazılarını sıkılmadan okudum ve gerçekten içimde bulunan garip ama güzel duyguları gördüm, yazılarınızı okuyunca... Aykut Dilek Ablamın tavsiyesine uy Smile
Her neyse bende kendimden bahsedeyim. Dediğim gibi adım Cemal. 2007 yılında dahaiyi.tr.gg ismi ile buraya kayıt olmuş, 2008 yılında ise afilliyanlizlik.tr.gg ismi ile bedava-sitem forumu ile tanışmış bir bs-bağımlısıyım. Burada bir zamanlar afilliyanlizlik ismim ile moderatör ekibinde olarak 3 ay kadar görevde bulunmuş daha sonra sitemi silip 3 yıl kadar internete ara vermiş biriyim. Geri döndüğüm de ise biryaziatolyesi ve by-afilli sitelerim ile karşınıza çıkmış ve biryaziatolyesi sitem ile burada 6 ay kadar moderatörlük görevi yapmış bir bs-bağımlısı üyeyim.
çok karışık bir geçmişim olsada, burada tanıştığım insanlar sayesinde kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Yaklaşık 2 yıldır bedava-sitem'den tanıştığım sk-media (ömer) ile birlikte turkfem.com ( markafem) için uğraşıyoruz. Uğraşlarımız çok zahmetli olsada Ömerle birlikte bir ofis açıp Türkfem'i geliştirmeye çalışıyoruz. Buradan bedava-sitemden salihtoy, brisin ve çizdizayn'da ekibimiz içindeler. Kendileri ile çalışmaktan çok mutluyum. İnşallah hedefimizi tutdurursak 1 yıl sonra bu arkadaşları izmirde açacağımız ofisde sorumlu yöneticiler olarak aramızda görmeyi ve onlara daha iyi bir hayat sunmayı düşünüyoruz. Tabi hedefimiz bu ama herşey nasip. Sanırım konudan biraz çıktım. Kendimden kısaca bahsedecek olursak. 28 yaşındayım. Haylaaa bekarım Very Happy Evlenmeyi düşünmemekde ısrarlıyım. Hayvanları çok severim onlara sahiplenmeyi ve onları korumayı seviyorum. Özellikle Kediler benim için çok değerli hayvan dostlarımızdırlar. Birde kankam var onu çok severim ,çok değer veririm Smile insanların birbirini sevmesi, sayması değer vermesi olması gereken şeydir. Zamanımız iyi değil, eski arkadaşlıklar, komşuluk ilişkileri şimdi neredeyse yok. Ama biliyorumki her insanın içinde bir sempati duygusu var. Smile Çok çenem düştü sanırım Smile Hoşçakalın....

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma

En son biryaziatolyesi tarafından 03.10.2015 06:56:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.09.2014, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada Net-Tr Emincan seni burada görmek beni gerçekten çok mutlu etti. Az önceki yazıma yazacaktım ama bir an önce yazıyı bitireyim de sıkılmasınlar diye seni eklemeyi unuttum Smile Tekrar Hoşgeldin

Mesaj23.09.2014, 22:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamün Aleykum...
Ben ua1905ua. Onurhan Kaymaz.
2007 yilinda galatasaray sitesi kurmak istegiyle bedava-sitem´e üye oldum.
2007 yilindan bugüne araliksiz bedava-sitem de bulundum..
css,html,php,ve buna benzer kodlamalar pesinden kostum..
Bedava-sitem disinda vbulletin,phpbb, wordpress gibi scriptlerle yatip kalktim..
2010 yilinda gonulerleri sayesinde cyber-warrior´a kayit oldum.
uzun lafin kisasi seneler bu sekilde ilerlerken bazi seylere hic önem vermedim..
Ôrnek Hit, reklam, pagerank, ve örnek site ünvani pesinde asla kosmadim..
Moderatör olmadan önce( 5 sene geriye gidiyoruz) herkes tarafindan sevilen bir kisiydim.
Moderatör olusumun sonrasinda bir kisim tarafindan sevilmeyen adam ilan edildim..
Neden derseniz okadar cok sey varki anlatacak fakat anlatamiyorum..
Söyleye bilecegim bugüne kadar hic kimseyle kendi sorunum yüzünden tartismaya girmedim..
Yeri geldi yanlis anlasildim.. Yeri geldi iftiraya ugradim.. Yeri geldi daglara göklere sigdirilamadim.
Fakat herzaman kisisel duygularimi hice saydim es dost arkadas ayrimi yapmadan ark niyetli davranmadim..
Hic birseyi yanliz basima inatlasarak yapmadim,. Ve sadece sadece bedava-sitem ugruna mücadele ettim..
Cok dost kaybettim.. bazi eski dostlarim bu basliga cevap bile iletmistir..
Biz birbirimizi görmemezlikten gelerek sayili olan nefesimizi tükettigimizi düsündügümde.
Eski dost dedigimiz fakat bugun bazi sebeplerden dolayi konusmadigim insanlari gördügümde üzülmüyorum sanmasinlar..
Birseyi cok iyi biliyorum.. kendimi hic bir zaman, ben olmayan baskasi gib yansitmadim..
Imzami attigim herseyin arkasinda durdum..
Real hayat da nasil davraniyorsam oturuyorsam sanal alemde ayni durusu sergiledim..
Benim de hatalarim oldu sanal alem real hayat farketmez hatalarim yine 27 senelik ömrümde olmustur..
hatasiz kul olmaz hatasiz kul olsa cennet ve cehennem´in anlami olmazdi..
Fakat ben bu dunya da olsam da olur olmasam da.. hic birinizden kendimi üstün görmüyorum görmedim görmem...
ua1905ua insan degil.. robot duygusuz anlamsiz gereksiz bir yaratik,.. varsin öyle olsun..
Bugüne kadar istemeyerek kimin kalbini kirdiysam hepinizden özür dilerim..
Hakkim gectiyse helal olsun, hakkiniz gectiyse helal edin..
ALLAHin sevgisi herkesin üzerinde olsun...

https://www.youtube.com/watch?v=A4gXsi3AzYQ

Saygilarimla
Onurhan Kaymaz (ua1905ua)

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 23.09.2014 22:56:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.10.2014, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar;

Ben Ömer Kaan. 2007 yılında ismi lazım olmayan bir site ile kayıt olmuştum buraya. 26 yaşındayım ve mesleğim yazılım. Açık yüreklilikle şunu söyleyebilirimki yazılım işini ücretle yapanlar veya bunun eğitimini alanlar yada üniversitede bölümünü bitirenlerden arkadaşlarım var ve halen takıldıkları noktada yardım isterler benden. Ben bu yazılım işinin ne bir eğitimini aldım, ne de üniversitede bölümünü bitirdim. Herşey o 2007 yılında buraya kayıt olmamla başlamıştı. Sonrasında bir heves ile şunuda öğreniyim, bunuda öğreneyim derken baya bi geliştirdim. Bugüne kadar yüzlerce ücretli proje gerçekleştirdim ve artık hepsine bir dur deyip Cemal (biryaziatolyesi) ile kendi projemize odaklandık. Bunun sonucunda A'dan Z2ye kodlamasını benim yaptığım turkfem.com ; başka bir deyişle Türkiye'nin Gelişmiş Sosyal Ağı ve Sosyal Medyasını yazdım. (halende geliştirmeya devam ediyorum.

Velhasıl tüm bu becerilerimi aslında Bs'ye borçluyum. Burayı tanımamış olsam belkide sıradan bir işçi veya memur olarak herhangi bir yerde maaşla çalışacaktım. Ama burayı tanıdım tanıyalı başka bir yerde hiç çalışmadım. Sürekli evdeyim yani Mr. Green

Ayrıca hiç moderatörlük yapmadım. Bunu yazmamın sebebi, buraya yazan herkes moderatörlük yapmış galiba, benide öyle zannetmeyin diye Very Happy

Bunların yanı sıra yıllardır bu forumda iyi - kötü günlerimiz geçti. Kavgaydı, gürültüydü, küslüktü vs o konulara girmeyeceğim. İsim vermeyeceğim ama onlar kendilerini biliyorlar; şuanki Sosyal Ağ projemizde beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza selam olsun. Sonrasında görüştüğüm - görüşmediğim arkadaşlara da selam olsun.

Arada bir hatırlanmak da, hatırlamak da güzeldir.

Teşekkürler Bedava-Sitem
Mesaj03.10.2014, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi Hakkımda
Ben Reis Paşa İnanmaz, 12 Yaşında Bir Öğrenciyim. Çanakkale/Merkez Doğumlu Olup Çanakkale/Merkez'de Oturuyorum. 7. Sınıftayım ve Sınıf Başkanıyım Smile Grafikerlikle Uğraşıyorum ve WebMaster Olma Yolunda İlerlemeye Çaba Sarfediyorum. Başarısızlıktan ve O Kelimeden Nefret Eden, Bir İşe Başladıysam Sonuna Kadar Giden Bir Yapıya Sahibim. İlk Sitemi 2011'de Karışık (Oyun, Müzik, Film, Hava Durumu, Haber) Tarzı Şeyler Yayınladım. Daha Sonra Örnek Siteleri Örnek Alarak CSS Tasarımda Oyun Sitesi Kurdum. Onu da Kurunca Blog Kurdum, Onuda Kurunca Şuan ki Forumu Kurdum. Şuan Süper Başarılar Elde Ettim...
Site Hakkında
Site Adı: Nirvana Forum
Site Sloganı: Forumluyo Muyuz?
Site D. Tarihi: 08.07.2014 15:00:27
Site Support: nirvanaforum( at )outlook.com
Site Admini: Reis Paşa İnanmaz (UnkNowN[DualRooM]
Profil: Doğrulanmış
Mesaj05.10.2014, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Cemal abi Ömer abi sizleri burda görmek güzel Smile
keyifli forumlar
Mesaj05.10.2014, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum..
Mesaj05.10.2014, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
keyifli forumlar

Teşekkürler Smile burayı bırakmamız söz konusu bile olamaz.

İlk göz ağrıları asla unutulamaz Smile
Mesaj05.10.2014, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
brisin yazmış:
keyifli forumlar

Teşekkürler Smile burayı bırakmamız söz konusu bile olamaz.

İlk göz ağrıları asla unutulamaz Smile

Kesinlikle katılıyorum Wink Konuyu saptırmadan devam edelim Smile

Önceki mesajları göster: