Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2014, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost

Unutulmamak güzel. Kardesim tesekkür ederim Wink
Mesaj25.10.2014, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
@aktif-dost

Unutulmamak güzel. Kardesim tesekkür ederim Wink

Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj01.11.2014, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışma içeren mesajlar silinmiştir.
Aktif kullanıcılarımızın bu tür tartışma içerisine girmesini hiç doğru bulmadım. Smile
Lütfen bir daha aynı türde veya başka şekilde tartışma içerisine girmemenizi rica ediyorum.

Mesaj25.11.2014, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kim bu insan ? (:
Adım ve soyadım : Murat Kaya (2. bir ismim daha var oda Yılmaz ama ben murat'ı tercih ediyorum Smile )
Yaşım : 21 Yaşındayım.
Yaşadığım Yer : Balıkesir / Edremit.
Hobilerim : Bisiklete binmek, Tasarım çizip kodlamak, ( bir ara şarkı söylüyorduk türkçe rap ergenlik işte sonra bıraktım Smile ), balığa çıkmak ( bulunduğum yer ege sahilleri olduğu için balığa sık sık çıkarız arkadaşlarla ) (: ( Bulunduğum yer yazlık olduğundan gündüz arkadaşlarla kahvehanede takılır akşam ise eğlence mekanlarına gideriz (: )

Kısaca kendimden ve Bs'ye gelişimden bahsedersem :
- İlk önce şöyle başlayalım, 21 yaşındasın askerliğini yaptın mı? bu soruya Evet demek isterdim ama maalesef Hayır, neden mi? Üniversiteyi kazanma çabalarım yüzünden Smile Ama kazanamadım maalesef ki 2015'in Şubat ayında Allah kısmet ederse Vatani görevimi yapıp tekrar sağsalim geri memleketime ve Bs'ye dönücem Smile Şimdi gelelim bs'ye nasıl başladığıma, efendim lisede okurken arkadaşımın biri dedi web site kurdum gelin üye olun eee dedim nasıl kurdun başladı anlatmaya bedava-sitem.com var da oraya gir üye ol sonra siteni kur geliştir felan bende sandım ki oyunda site kuruyor Smile meğersem gerçek siteymiş neyse sonra açtım bi site sonra yazdım google'a siteye güzel resimler eklemek diye Smile ne komik bir arama yazısı yazdıysam google bile bunu mu demek istedin bunu mu demek istedin diye sordu durdu Smile neyse efendm o günden bu güne çok şeyler gördüm geçirdim siteler açtım herkes gibi bi 10-15 sitem vardır Very Happy neyse işte böyle başladım bs'ye ama güzel oldu iyi ki başlamışım ki güzel bir çevre daha keşfettim Smile
Mesaj04.12.2014, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsmimi vermek istemesem Anonim desem Smile Ama her zaman aranızdan biriydim desem Smile Bs-Magazin sitesi vardı çok eskilerden. Onun yerini doldurmak için varız desem Wink
Mesaj19.12.2014, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım ve Soyadım : Taylan Mandacı
Yaşım : 19
Tuttuğum takım : Fenerbahçe
Hobilerim :Bilim ,Kültür ,Sanat ve Photoshopda Resim Çizmek ve Öğrenmek
Meslek : Mezun
Hakkımda : Arkadaşlar ben uzun zamandan beri web ve bilgisayar programcılığı üzerinde çalışıyorum.Uzun zamandan beri web site ile uğraşmışlığım var .Sürekli olarak kendimi geliştirmeyi seven biriyim.Mezun oldu,Şuanda Hazırlık okumaktayım.Bilgisayar Hayatımın neredeyse çoğunu kaplıyor ancak bilgisayar dışında kitap okumayı,problem çözmeyi ve yazı yazmayı çok seven biriyim.Keman Çalmayı ve Dinlemeyi hobilerimin arasında.Elime kağıt kalem aldığımda saatlerce yazı yazabilirim.Yakın ve Uzak Dönem Siyasetini Takip etmek ilgi alanlarımdır.Örnek aldığım insanlar bilim insanları,bazı tarihi devlet lideridir.Kendi özelliklerimden bahsetmem gerekirse.Hızlı düşünüp hızlı karar alan birisiyim bu sebeple bir çok hata yapıyorum.Elimden geldiğince çabalayan insanları anlayışla karşılayan biriyim.

herkese hayırlı forumlar...
Mesaj21.12.2014, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimim la ben?
Adım ve soyadım: Reis Paşa İNANMAZ
Yaşım: 12 Yaşındayım.
Yaşadığım yer: Çanakkale / Merkez
İlgi Alanları: Bedava-Sitem, yazı yazmak, site düzenlemek, bilgisayar hakkında bir şeyler öğrenmek, tarih, film izlemek tabi bir de kızlar :ŞeytaN:

Nasıl girdim bu işlere?
25 Mart 2013 Pazartesi günü ilk kez web site açtım. Tabi bunun öncesinde bile hayalimizdi site açmak. İyi hatırlarım 3. sınıf beden dersinde (beden derslerinde hep otururduk) konuştuk bilim sever Arda arkadaşımla "Bir bilim sitesi açsak ne güzel olur" diye düşünürdük. Eh kısmet olmadı maalesef Arda bir site kuramadı (Yani ikimiz bir site kuramadık) bizde kadere küstük. Daha Sonra 25 Mart 2013 Pazartesi Yiğit ile ilk kez bir web site açtık. O gün bugündür Bedava-Sitem Ben
Mesaj21.06.2015, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.09.2015, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım; Mazlum
Yaşım;15
Sınıfım; Lise 2 fakat 10.sınıf demeyi seviyorum Smile.
Hobilerim; Bilgisayar, oyun videoları izlemek, blog sayfalarında yazı okumak ve yazmak, sitelerin iyi ve kötü yönlerini araştırmak, telefon, grafik tasarım.

Bs'ye Gelişim; Bundan sanırsam 4 yıl önce, herzamanki gibi youtube'da video video dolaşırken karşıma ''Bedava-Sitem'e Nasıl Tasarım Yüklenir?'' isimli bir video çıktı. Tabi bende hemen denemek istedim. Girdim Bs'ye saçma sapan bir siteyle başladım Smile. Fakat sonra foruma, forumda paylaşım yapmaya rastladım. Forum'dan Bs'deki diğer siteleri keşfettim. O sitelerin içinde zamanın en iyi siteleri vardı ve bana da bir hevestir geldi Smile. İşte o 4 yıl içinde tasarım kodlayıp çizmeyi değilde tasarım uyarlama konusunda baya bilgim oluştu, ve şuan buradayım.
Mesaj03.02.2016, 00:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkes degismis dogal olarak bedavabsitenin ilk acildigi zamandan beri varim ara sira girebiliyorum ama buradaki dostkuklar sanalda olsa gercekten sahi ve kaliteli insanlar var
Mesaj03.02.2016, 01:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
herkes degismis dogal olarak bedavabsitenin ilk acildigi zamandan beri varim ara sira girebiliyorum ama buradaki dostkuklar sanalda olsa gercekten sahi ve kaliteli insanlar var

Evet dediğiniz gibi. Smile
Buradaki insanlar saf ve hepsinin yüreği temiz insanlar
Şimdi baktığımız da öyle olmasaydı burada böyle güzel dostluklar kurulamazdı.
Değişimler olabilir günler geçtikçe ama buranın havası her zaman bam başka olduğunu herkes biliyor.
Ara ara fırsat bulabildikçe girerek ziyaret etmeniz gerçekten güzel ve sevindirici. Wink

Mesaj05.02.2016, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

selamlar arkadaşlar çocukluğumun geçtiği forum Smile baya değişmiş buralar

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj05.02.2016, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

20 yaşlarında, liseyi 2 sene önce bitirmiş ama hala üniversiteye gitmeyen, uzun vadeli düşünüp askere hala gitmemiş birisiyim Smile Her sene sınavları girerek kendimi deniyorum.

2009 Yılında bir dost tavsiyesi ile bedava-sitem.com üyesi oldum, 2012'e kadar buralardaydım. Aynı zamanda wodpress, php kurdu oldum bunun yanında html css yedim bitirdim. 2013 Yılında wordpress taşındım, 2014 ise tekrar bedava-sitem.com canlısı oldum.

En kısası kısas benim ki oldu sanırım Very Happy Very Happy
Mesaj06.05.2016, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yusuf Nişancı

Ankara. Gazi Üniversitesinde Güzel Sanatlar eğitimi. Forumda 9. yılım. Dile kolay...

Mesaj12.07.2016, 00:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım: Nezih Arhan
Soyadım: Tözenbilek
Tuttuğum Takım: Tabi ki FeNeRBaHÇe
En Sevdiğim Renk: Mavi ama yeşil ve kırmızı da güzel
Hobilerim: Kitap okumak, yazmak ve en önemlisi düşünmek

Ben Neyim?
Adım Nezih Arhan TÖZENBİLEK. Bilgi Stoğum'un kurucusu ve adminiyim. Eskişehir'de doğdum ve Eskişehir'de büyüdüm. Eskişehir gerçekten çok güzel bir yer. Eskişehir bir aydın ve bilim şehri. Ben de etkilendim tabi. Küçükken bilime çok meraklıydım. Fakat zamanla işler biraz web işlerine kaydı. Facebook'ta - hiç unutmam 15 Haziran 2009'da - kurduğum grubu Mart 2013'te webe aktardım. Tabi bu sefer grup kadar pek tutmadı. He tabi 1000 kişilik ve 400 kişilik iki grubum daha var.

Nisan 2013'te NezihWorld'ü açtım. Başta hiç tutmadı ama yarışma yapınca hareketlendi. Fakat daha sonraları ben sıkılmıştım. Ardından benim için VOSA dönemi başladı. Örnek Site Yarışması'nda hüsrana uğrayınca PlainLogic'i kurdum. Ama bu da haince bir iftiranın maduru oldu. Ve bu günlere kadar geldim.

Kendime yetecek kadar kodlama biliyorum. HTML ve CSS'i basit bir şekilde baştan sona yazabilirim.* Ama Java'yı sadece düzenleyebiliyorum. Grafik konusunda ise kendime yetecek kadar bilgim var.

Bilim konusuna geri dönelim. Derslerimde bir dönem düşüş olmuştu. Bunun pek çok nedeni vardı. Ama bu nedenler bana bağlı değildi. Fakat bunu fırsata çevirmenin bir yolunu buldum: Kitaplar.

Ben aslında kitap okumayı ineklik olarak görüyordum. Meğersem çok eğlenceliymiş. Yakın zamanlarda ilk Benjamin Miller'in kitabını okumuştum. Tekrardan bilime karşı bir merak, heyecan ve ilgi duymaya başladım. Kendi teorilerimi geliştirdim. Belki de bulduğum pek çok şey Dünya'yı değiştirecek nitelikte. Bilemeyiz.

Kitap okumaya hâla devam ediyorum. Çok bilgilendiriciler. Size tavsiyem günün %25'ini kitap okuyarak geçirin. Tatillerde ise işinizi tamamen buna ayırabilirsiniz.

Beni yakından tanımak isterseniz. Mavi rengini çok severim. Özgürlüğün rengidir. İkinci olarak yeşili severim, doğanın rengi. İkisi yan yana gelince çok güzel oluyor. Koyu Fenerbahçeliyim. Düz mantıkçıyım. Paraya önem vermem. Bence gerçek zenginlik bilgidir. Bilirseniz zenginsinizdir.

* "CSS" kısaltması, İngilizce okunuşuna göre çekimlenmiştir. (ç.n.)

Nereden geldim?
Bununla ilgili pek çok teori var.

Nereye gidiyorum?
Bunun için yorum yapmak erken.