Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2015, 02:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

İki adet kapak ve ofis çalışmaları Psd önizlemeleri ekledim.
Beğendiğiniz önizlemelerin PSD dosyalarını gönderebilirim.
Mesaj23.01.2015, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel çalışmalar kardeşim özellikle ofis çalışmaları baya uğraşmışsındır 4-5 saat belki daha fazla ama ortaya çok güzel şeyler çıkartmışsın tebrik ederim seni çalışmalarında başarılar dilerim...
Mesaj23.01.2015, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir ara senden psd lerini istesem verir misin ? Ben bir grafiker olarak cok profesyonel buldum . Ofis tasarımları da ayrı güzel . Belki bende üstünde düzenlemeler yaparım Wink

Mesaj23.01.2015, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten başarılı çalışmalar.. Wink
Mesaj25.01.2015, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel uğraşlar Okan abi.

En son bekoblog tarafından 25.01.2015 12:33:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.01.2015, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eline sağlık. Görselin çok iyi bazı çalışmalarda açısal problem var onlarda çok fazla sırıtmıyor. Başarılarının devamını dilerim.
Mesaj29.01.2015, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

PSD'leri alabilir miyim? :D
Mesaj30.01.2015, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook Kapak ekledim yeni bir tane en üstte görebilirsiniz.

@bekoblog psdlerin tümü gbaytlar yapar tümünü bir yere upload etmem oldukça zaman alır beğendiğini yada beğendiklerini söyle göndereyim Smile
Mesaj07.02.2015, 05:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kişisel ve kurumsal kimlik çalışmaların başarılı. Logo çalışmaları geliştirilebilir. Potansiyel yüksek dostum. Sana tavsiyem Illustrator öğren ve bedava-sitem ile sınırlandırma kendini, para kazanabilirsin Smile
Mesaj07.02.2015, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim psd isterseniz verebilirim demiştim. Benden psdlerin tamamını istemeyin. Bu işle uğğraşan arkadaşlarım bilirler PSD dosyaları mb cinsinden oldukça külfetli büyük dosyalar oluyorlar. Bir iki örnek gönderebilirim elbette. Ancak bunların tamamını göndermem için özel mesaj göndermeyin. Hepsini yüklersem en az 3-4 gb yer tutar ki benim açımdan kotasal sıkıntı. Anlayışınıza ve güzel yorumlarınıza şimdiden teşekkür ederim. Yeni şeyler ekleyeceğim yaptıkça.
Mesaj08.02.2015, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ellerine Sağlık Cok Güzel Yapmısın Smile
Önceki mesajları göster: