Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2014, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

teteos yazmış:
Herkes iyi olmalı zaten ama emek hırsızlığı yaptıktan sonra site başlığına hakaretli konuşmak, yani artık iyi niyeti ne kadar kullanabiliriz söyler misiniz? Defalarca uyarıyorum ben bu kişiyi
Bireysel düşünce ve şikayetlerinizi burdan değil de E-mail yoluyla Tarık hocaya bildirseniz daha iyi olur. Sonuç olarak burası site değerlendirme alanı.
Yeri gelmişken değerlendirmemi de yapayım. Düzen konusunda gayet iyisiniz. Fakat tasarım edit bilginiz varsa bir kaç düzenlemeyle daha iyi şeyler yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.
Mesaj11.10.2014, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

bestoftheking yazmış:
teteos yazmış:
Herkes iyi olmalı zaten ama emek hırsızlığı yaptıktan sonra site başlığına hakaretli konuşmak, yani artık iyi niyeti ne kadar kullanabiliriz söyler misiniz? Defalarca uyarıyorum ben bu kişiyi
Bireysel düşünce ve şikayetlerinizi burdan değil de E-mail yoluyla Tarık hocaya bildirseniz daha iyi olur. Sonuç olarak burası site değerlendirme alanı.
Yeri gelmişken değerlendirmemi de yapayım. Düzen konusunda gayet iyisiniz. Fakat tasarım edit bilginiz varsa bir kaç düzenlemeyle daha iyi şeyler yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.
Evet tasarım hakkında biraz çalışma yapmayı düşünüyorum Smile
Mesaj11.10.2014, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel. : Giriş pencere kodunu kaldırma sebebimiz kodlama hatası yapmamız.
Herkesten özür dileriz. Ekleyen varsa kaldırsın. Kodlama hatasından dolayı forumkitab'a yönlendiriyor.

Yarın hatasız versiyonu yayınlayacağız.
Mesaj11.10.2014, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bestoftheking yazmış:
agasu06 yazmış:
bestoftheking yazmış:
agasu06 yazmış:
Sorun yaratan forum nirvana şöyle yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

@nirvanaforum VOSA başlığında olay çıktı burada da çıkarsa hakkında gereken işlem kesin yapılacaktır emin ol.Lütfen daha da insanların başlığına olay çıkaracak şeyler yazıp durma..
Geçen gün de benzer bi konudan uyarmıştım. Yakışmıyor sizlere. Herkes bu ortamda birbirlerinden bir şey kazanması gerekirken birbirinize zarar vermeyin.

Ben uyarımı yaptım sadece gerisine karışmam.Ben nirvanaforum'un iyiliğini düşünüyorum böyle yapmaması lazım yaparsa ceza alabilir.

Bi açıklama yapayım yanlış anlaşılma olmasın. Yorumu desteklediğim için alıntı olarak gösterdim. Herkes birbirinin iyiliğini düşünmeli zaten Smile

Yahu sen kendini ne sanıyorsun? Gene konuya karışıyorum kusura kalmayın
Burada 5 milyon kayıtlı site var! Sen de Tarık bey gibi bu sitelerin başı değilsin. Ben de bestoftheking gibi destek olmak istedim.

Muhteşem bir şey, bir yerlerde keşfedilmeyi bekliyor.
Carl Sagan

Mesaj11.10.2014, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen bu başlıkta sadece forumkitab'ı değerlendirin.
Mesaj11.10.2014, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncelleme: Foruma giriş pencere kodu hatası düzeltildi ve paylaşıldı.
Mesaj12.10.2014, 04:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

webic yazmış:
bestoftheking yazmış:
agasu06 yazmış:
bestoftheking yazmış:
agasu06 yazmış:
Sorun yaratan forum nirvana şöyle yazmış:
Sana yarar veriyor mu?

@nirvanaforum VOSA başlığında olay çıktı burada da çıkarsa hakkında gereken işlem kesin yapılacaktır emin ol.Lütfen daha da insanların başlığına olay çıkaracak şeyler yazıp durma..
Geçen gün de benzer bi konudan uyarmıştım. Yakışmıyor sizlere. Herkes bu ortamda birbirlerinden bir şey kazanması gerekirken birbirinize zarar vermeyin.

Ben uyarımı yaptım sadece gerisine karışmam.Ben nirvanaforum'un iyiliğini düşünüyorum böyle yapmaması lazım yaparsa ceza alabilir.

Bi açıklama yapayım yanlış anlaşılma olmasın. Yorumu desteklediğim için alıntı olarak gösterdim. Herkes birbirinin iyiliğini düşünmeli zaten Smile

Yahu sen kendini ne sanıyorsun? Gene konuya karışıyorum kusura kalmayın
Burada 5 milyon kayıtlı site var! Sen de Tarık bey gibi bu sitelerin başı değilsin. Ben de bestoftheking gibi destek olmak istedim.

Bunları kime dedin anlamadım.Bir de senin bu konuyla bir alakan yok ki nereden çıkıp da geldin bu başlığa sorabilir miyim kardeşim?
Mesaj12.10.2014, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi nirvanaforum geldi ortalık karıştı.
Tartışmayı sürdürmeyi bırakın gidin onun başlığını karıştırın burayı değil!
Mesaj12.10.2014, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakaret Etmeyi Bırak!
Mesaj12.10.2014, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Smile
Mesaj12.10.2014, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

nirvanaforum yazmış:
Hakaret Etmeyi Bırak!

Gelip olay çıkartan hakaret eden varsa oda sensin bu konuya cevap yazma varlığına ihtiyacımız yok, olmasanda olur.!
Mesaj12.10.2014, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

@teteos & nirvanaforum

Yaptığınıza anlam veremedim.
ForumKitab isimli kullanıcımız aynı gün içerisinde post kasıyorsunuz.
Bunun suç olduğunu bilerekten nirvanaforum isimli kullanıcımızın yaptığı uyarıyı önemsemiyorsunuz.
Zaten bir kaç değerli arkadaşımız sizi uyarmış, yapmayın lütfen.

Bu tür davranışlar yaparak kalitenizi düşürüyorsunuz.
Gerek web sitenizin adı olsun, veya hedefleriniz olsun bunları yaparken davranışlarınızıda ön planda tutmalısınız.
Açılan başlık 3 gün içerisinde tarafımca kaldırılıcak, aynı durum söz konusu bir başka zaman olduğunda direkt uyarısız gereğini yapacağım.
Şimdilik ne ban veriyorum veya siteniz hakkında işlem başlatarak burada olan sicilinizin kirlenmesine yol açıyorum.

Bir daha ki, sefere uyarılara kulak asmanızı rica ediyorum.
Ayrıca forum üzerinde uyarıda bulunduktan hemen sonra tartışma mesajı atılırsa başlığa cevap vermeden bana mesaj atınız.
Yani arkadaşlar bunlar forum üzerinde olabilecek ve zamanında bizimde yaşadığımız şeyler ama burası temiz bir aile ortamı sizlerinde kalbi çok temiz.
İçtenliğim ile kalbinizin çok temiz olduğuna inanıyorum, ama bu tür davranışlar sergileyerek beni şaşırtıyorsunuz. Rolling Eyes

Yinede empati kurarak sizi her zaman anlamaya çalıştığımı ve sizler için burada olduğumu unutmayın.
Başlık kilit.

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: