Forum'da ara:
Ara

RadyoMaskoT Tema?
Güzel, Başarılı.
  56%
[ 27 ]
Orta, Gelişmeli.
  43%
[ 21 ]
Toplam Oylar : 48

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2014, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj24.12.2014, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
Başarılar

Saolasın Dostum Smile
Mesaj25.12.2014, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

RadyoMaskoT - GMedya yayında ! Radyo Şuan da Online!
Mesaj31.12.2014, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

GMedya Yayında.. İstek hattı açıkmı ne Smile
BS Ailesi Davetlisiniz...
@RadyoMaskoT Ekibi
Mesaj31.12.2014, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet güzel fakat ropörtajlar bölümünü yazı olarak değil, radyon üzerinden yapmalısın. Daha ilginç ve güzel olur. Ropörtaj yapacagın kişiyi radyoya bağla ve radyo üzerinden sor. Mikrafon varsa elbette.
Mesaj31.12.2014, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Gayet güzel fakat ropörtajlar bölümünü yazı olarak değil, radyon üzerinden yapmalısın. Daha ilginç ve güzel olur. Ropörtaj yapacagın kişiyi radyoya bağla ve radyo üzerinden sor. Mikrafon varsa elbette.

Vaoov SalihToy :O Kardeşim elbette isterim radyodan yayın yapmak birilerini misafir etmek ama ses kaydı yapmam gerekir.
Onu düşünüyorum aslında.. Yinede o değerli yorumun, tatlı görüşün için teşekkür eder,
SalihToy olarak tanıştığımı memnun olduğumu belirtmek isterim Smile

Başarılar Dilerim. Dost Sitelere de eklemek isterim dilerseniz..
@RadyoMaskoT Ekibi | GMedya
Mesaj31.12.2014, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Makuldur linkinizi ekliyorum. Dediğim gibi radyo üzerinden yaparsanız, daha fazla dinleyici alabilirsiniz. Dediginiz gibi ses kaydı gerek. Son olarak da bunun için bedava-sitem de önde gelen basarılı sayfaları secerseniz, daha fazla dinleyici alabilirsiniz..

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...
Mesaj31.12.2014, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Makuldur linkinizi ekliyorum. Dediğim gibi radyo üzerinden yaparsanız, daha fazla dinleyici alabilirsiniz. Dediginiz gibi ses kaydı gerek. Son olarak da bunun için bedava-sitem de önde gelen basarılı sayfaları secerseniz, daha fazla dinleyici alabilirsiniz..

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

Makuliyetinize karşılık veriyorum, teşekkürler.. Bana başarılı sitelerin adını mesaj atarmısınız hepsiyle irtibata geçmek istiyorum..
Ayrıca sizinle de röportaj yapmak isterim Smile

Sizede. İyi çalışmalar dilerim..
Mesaj31.12.2014, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildigim önde gelen basarılı sayfalar ile ropörtaj yapılmıs yine de tekrar radyo uzerinden olsa fena olmaz derim. 2009 da geldim, 2012 de bıraktım. Tekrar geldim. (: Acık soylemek gerekirse kim ne kadar iyi bilgim yok.

radyo dan ropörtaj ayarladıgınız zaman haber verirsiniz...
Mesaj31.12.2014, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Bildigim önde gelen basarılı sayfalar ile ropörtaj yapılmıs yine de tekrar radyo uzerinden olsa fena olmaz derim. 2009 da geldim, 2012 de bıraktım. Tekrar geldim. (: Acık soylemek gerekirse kim ne kadar iyi bilgim yok.

radyo dan ropörtaj ayarladıgınız zaman haber verirsiniz...

Şöyle bir fikrim var sizce uygunmudur, her gün bir kişiyle röportaj yaparım veya
haftanın sitesiyle röportaj yapıp onun bilgilerini kendim arkaplan sesiyle radyodan bildirsem nasıl olur Smile

Ne dersiniz bu fikrime sayın SalihToy?
Röportaj mesajını atıyorum Smile
Mesaj31.12.2014, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında daha geliştirilmiş yöntemler mevcut. Radyo üzerinden röpörtaj yapılırken pc'niz ile arkaplan sesini kaydedin. Burda önemli olan sesin HD olması. Daha sonra CSS ve JS yardımıyle arkaplan değil de ropörtaj yaptıgınız kişiye sayfa açın ve CSS JS ile mp3 player kullanarak aynı windows media player gibi ziyaretçi ister dinleyebilir, ister dinlemez. Arkaplana gerek yok.
Mesaj31.12.2014, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi sesiniz olursa yazılı bakımdan farkı kalmaz. Aynı FM radyoların yaptıgı gibi. konuk alacaksınız ve siz soru sorup karsınızdaki cevaplayacak. ve bu arada siz de arka mik seni HD kaydedeceksiniz.
Mesaj31.12.2014, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Aslında daha geliştirilmiş yöntemler mevcut. Radyo üzerinden röpörtaj yapılırken pc'niz ile arkaplan sesini kaydedin. Burda önemli olan sesin HD olması. Daha sonra CSS ve JS yardımıyle arkaplan değil de ropörtaj yaptıgınız kişiye sayfa açın ve CSS JS ile mp3 player kullanarak aynı windows media player gibi ziyaretçi ister dinleyebilir, ister dinlemez. Arkaplana gerek yok.

Demek istediğiniz az çok anladım fakat bunları yapmam için zaman gerekir.
Bilişim okuyorum zamanım olmaz farklı şeyler düşündüğümde özelden sizinle paylaşırım Smile
Değerli görüşleriniz için teşekkürler SalihToy

Tekrardan başarılar dilerim, kolay gelsin.
Entegrelerinize bayıldım.
Mesaj31.12.2014, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Skype dahi ile de olur. İlla Flastcat'a gerek yok. Bu şekilde yaparsanız, sizi alıntı edecek kişiler olacaktır. Smile
Mesaj31.12.2014, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Bu Skype dahi ile de olur. İlla Flastcat'a gerek yok. Bu şekilde yaparsanız, sizi alıntı edecek kişiler olacaktır. Smile

Skype olabilir aynen yayın esnasında açabilirim, süpersiniz desem o bile az kalır! Smile
Bu arada flatcast kullanmıyorum, eklentisiz direk siteye girin radyo aktifken müzik otomatik çalacaktır..

(ç)Alıntı yapanlar var aynen doğru söylüyorsunuz.
En yakın zamanda sistemimize eklenecektir.
Teşekkür SalihToy, sizleri unutmayacağız bu hizmette...
Önceki mesajları göster: