Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2014, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
@chickenblog silinince başlığına yazmışsın sitende de paylaşmışsın .. Ben de oraya aynen şunu yazdım girip bakabilirsin ...

Alıntı:
Bs pazar kardesim . Magazin gibi abartmaya bayiliyorsun . Yok neymis moderatorlerim online demis hemen silmis falan. Nerden belli onun yuzunden sildigi ? Lutfen arayi karistirma ... Ben de cok uzuldum ve niye silindigini merak ediyorum

O Zaman mobildim fazla yazamadım ... Bak hakketten insanlara karşı ön yargılı olma ... Admin tarığın nerden belli onun yüzünden sildiği ... Yukardada yazdım yani yapma diyorum ...

Olaya birazcık magazinci gözüyle bakın, o zaman abartmadığımı anlarsınız. Bu forumdan ne efsane isimler silindi olay oldu. Ben bir haberi yayınladığım için mi abarttıyorum Smile Mr. Green
Mesaj13.12.2014, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim sen daha benim dediğimi anlamamışsın bir daha oku öyle cevap ver ... Yok yazmışsın manşete '' Moderatörlerim Aktif Dedi Ve Sildi '' bu mudur ? Ben burada kesinlikle Tarık Bey'i savunmuyorum senin ön yargına ve olayı topluma farklı şekilde göstermene kızıyorum ... Hadi diyelim ki atıyorum : Mesela diyelim küfür etti diyelim ondan silindi ... Eee senin yazdığınla uyuşuyormu bir bak .. Magazinci gözüyle bakamam çünkü sen magazinci değilsin ...

Mesaj13.12.2014, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle şaçma sebeple site mi silenir Smile
Mesaj17.12.2014, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bugün Bs-Pazar Açılalı 15. gün oluyor. Geçici olarak kullandığımız temadan kurtulup, siteye yapılan ilgi ve alaka ile birlikte geliştirmeye karar verdik. Öncelikle şunu belirtmeliyizki, bs-pazar tamamen doğaçlama haber yapan, biraz aşırıya kaçan bir magazin sitesidir. Lütfen abarttığımızı sanmayın. Mr. Green
Yepyeni profesyonel tema ile gün içersinde karşınızda olacağız Wink
Mesaj19.12.2014, 23:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs-Pazar'a Bu sefer televizyon kanalları yakalandı Mr. Green
Arrow http://bs-pazar.tr.gg/Tv-Kanallar%26%23305%3B-Neyin-Pe%26%23351%3Binde-.htm
Mesaj23.12.2014, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son bs-pazar tarafından 24.12.2014 00:33:52 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj23.12.2014, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs-Pazar Örnek Siteler Arasında!
Bs-Pazar kısa sürede Bedava-Sitem'e yayıldı.
Şık temasıyla gözleri boyadı.
Başarılarının Devamını Dilerim
NOT:Bizim tarıfımızdan seçilen siteler

En son technoatom tarafından 23.12.2014 10:30:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.12.2014, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son bs-pazar tarafından 24.12.2014 01:05:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.12.2014, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-pazar yazmış:

Bilgilendirme Yapıldı Mr. Green
Mesaj24.12.2014, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gercekten haberleri çok abartıyorsun.bs-magazin bu kadar abartmazdı.İnsanlarda yanlış olgular oluşturuyorsun.Yazıktır günahtır
Mesaj24.12.2014, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsviewpoint yazmış:
Gercekten haberleri çok abartıyorsun.bs-magazin bu kadar abartmazdı.İnsanlarda yanlış olgular oluşturuyorsun.Yazıktır günahtır

Haber dediğin abartılmaz, ilgi çekici hale getirilir az bile olsa bunu bilmen gerekir.
Mesaj24.12.2014, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son paylaştığın konuda TechnoAtom adlı şahısın sitem hakkında yok ondan kapandı yok şundan kapandı diye konuşmasını şiddetle kınıyorum . Eğer mKaya'nın dediğine göre ;
=> ChickenBlog da onun yüzünden kapandı
ysa onun hakkında konuşmasını da kınıyorum .

Yani bıraksın da kendi sitelerimizin durumuyla biz ilgilenelim ...
Mesaj24.12.2014, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Arrow Son Eklediğimiz Haber:

- Bs-Pazar'ın Sahibi Kim ?

- Link: http://bs-pazar.tr.gg/Bs_Pazar-h-%26%23305%3Bn-Sahibi-Kim--f-.htm
Mesaj25.12.2014, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

abidik gubidik yazılar yazıyorsun .
İnsanı günaha sokuyorsun.
Artık yazma millet hakkında
...
Twisted Evil
Mesaj25.12.2014, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsviewpoint yazmış:
abidik gubidik yazılar yazıyorsun .
İnsanı günaha sokuyorsun.
Artık yazma millet hakkında
...
Twisted Evil

Kurallar çerçevesinde nasıl istersem öyle yazarım. Şimdi yazmayacaklarım vardı onlarıda yazıcam. Kimse seni zorla siteme sokmuyor, istemezsen girmezsin Wink
Önceki mesajları göster: