Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2015, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Benim sayfama kimse yazı yazıp yollayamıyor n

benim ana sayfamda yazı yazamıyorlar niye ??? ben bile yazamıyorum
ban anmesaj gelmiyor ondan dolayı nasıl yapabilirim ??? Question Question Question Question :
Mesaj04.02.2015, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soruyu tam anlayamadım ?
Mesaj04.02.2015, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sebebi sitenizde iletişim alanı ekstrası kullanmamanız tablolar ile yapmış olduğunuz sadece görüntü olarak gözükür.Ekstralardan iletişim ekstrasına girin ve istediğiniz gibi üyelik sistemi kurabilirsiniz.

En son opencore tarafından 04.02.2015 23:05:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.02.2015, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site ziyaretçilerinin yorum yapabilmeleri için üst menüden ekstralar yazan yere tıklayınız.
İptal olan ekstralar kısımından yani sol menüden ekstra seç kısımından yorumlar ekstrasını seçiniz.
Bu ekstrayı seçtiğiniz de ve kullandığınız da siz veya başka bir ziyaretçi adını, soyadını, e-mail, adresini ve yorumunu yazarak gönderebilir.
Kast ettiğiniz bu değil, form vs. ise onları yapabilmek için benimle özel mesaj sistemini kullanarak iletişime geçiniz.
Kolay gelsin.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.02.2015, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Sayfanızda Hile Hack Dolandırıcılık Ve Sahtekarlık Olduğu İçin Support-a Bildirildiniz. Büyük İhtimal İle Sayfanı Kapanacaktır. Umarım Birdahaki Sefere Böyle KUL HAKKI YEME TARAFTARI OLMAZSINIZ. BİRİ DÜŞSE TUZAĞA ALLAH VAR 2 GÖZDEN ÖTE ONU YARADAN VAR UMARIM DERS OLUR. SAYIN MODERATÖRÜM SİZİNDE BU KONU HAKKINDA DUYARLI OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜRDÜM Smile AMA SİZ BUNA CEVAP VERMİŞSNİZ NASIL OLACAĞI HAKKINDA ASLINDA BÖYLELERİNE IP BAN FELAN YOKMU Razz Smile

#HayırlıAkşamlar

Bir memleketin ahlak bakımından nasıl idare edildiğini anlamak isterseniz, o ülkenin müziğini inceleyiniz. ALAIN
Mesaj06.02.2015, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Evet Oyun Hilelerinin Yapıldığı Sayfalar Şikayet Edilip Kapatılıyor Arkadaşıma Katılıyorum .
Önceki mesajları göster: