Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2007, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.09.2007, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu: dddeniz.tr.gg nin dikkatine

O TİP MESAJ YAZANLARI GÖRDÜĞÜM ANDA UYARIYORUM. SENİNDE BİLDİRMEN GEREKİR.DALAŞMAN DEĞİL.
Peki bu mesaj başlığını9 ben açmıştım ve seninle alakası yokken bu mesajın altına niye sen önce türkceyi öğren diye mesaj düştün.Bu mesajın o konuyla alakası neydi.
Devrimcilik saldırganlık değildir.Devrimcilik Yenilikciliktir.Yarenliktir,Yoldaşlıktır.Dostluktur,İnsaqnlıktır,İlericiliktir.
Bir kaç yerde benim hiç kullanmadfığım ve yakıştıramadığım birilerine sen salyalarını burda akıtma diye yazdığını gördüm.
BUNLAR HOŞ DEĞİL
DEVRİMCİLİK SALDIRMAK KIRMAK DÖKMEK DEĞİL.
Onun için tr.gg. gurubunun seviyesini düşürmeyelim.
Yazdığımız her mesajı dünyanın her yerinden okuma durumundalar.
Ben istiyorumki bu tr.gg gurubu internetin en seçkin en seviyeli gurubu olsun.Bu uyarıyı dikkate almanı ve herkesin almasını temenni ediyor başarılar diliyorum
Mesaj12.09.2007, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

RAMAZANINIZ HAYIRLI OLSUN
Mesaj12.09.2007, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar noluyo burda gidin anarşistliğinizi bölücülüğünüzü komünistliğinizi teröristliğinizi başka yerlerde deneyin Türkiye hiç bir zaman size yem olmaz olmayacak ta
Mesaj12.09.2007, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: dddeniz.tr.gg nin dikkatine

orhanyildiz yazmış:
O TİP MESAJ YAZANLARI GÖRDÜĞÜM ANDA UYARIYORUM. SENİNDE BİLDİRMEN GEREKİR.DALAŞMAN DEĞİL.
Peki bu mesaj başlığını9 ben açmıştım ve seninle alakası yokken bu mesajın altına niye sen önce türkceyi öğren diye mesaj düştün.Bu mesajın o konuyla alakası neydi.
Devrimcilik saldırganlık değildir.Devrimcilik Yenilikciliktir.Yarenliktir,Yoldaşlıktır.Dostluktur,İnsaqnlıktır,İlericiliktir.
Bir kaç yerde benim hiç kullanmadfığım ve yakıştıramadığım birilerine sen salyalarını burda akıtma diye yazdığını gördüm.
BUNLAR HOŞ DEĞİL
DEVRİMCİLİK SALDIRMAK KIRMAK DÖKMEK DEĞİL.
Onun için tr.gg. gurubunun seviyesini düşürmeyelim.
Yazdığımız her mesajı dünyanın her yerinden okuma durumundalar.
Ben istiyorumki bu tr.gg gurubu internetin en seçkin en seviyeli gurubu olsun.Bu uyarıyı dikkate almanı ve herkesin almasını temenni ediyor başarılar diliyorum

Siz pek rastlamadınız galiba bu sitede Deniz Gezmiş in Pkk ya silah verdiğini söyleyen cahiller bile mevcut.Benim alıntı yaptığım yazıya bakarsanızda o kişi resmen komünist kelimesini aşağılayıcı bir anlamda kullanmıştır.Bunlara gerekli tepkiyi vermek gerekir.Bunun için direk ordan alıntı yaptım.

Ayrıca devrimciliğin ne olduğunuda iyi bilirim ama burdaki arkadaşları aydınlattığınız için onların adına size teşekkür ederim.

saygılarımla...
Mesaj12.09.2007, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Cem91.tr.gg nin dikkatine

Saygılı olmanı temenni eder başarılarının devamını dilerim.
Ben bütün inançlara ve herkese saygı duymaktan onur duyuyorum.Kaldıki tamamen inançsızlara bile saygılıyım.Peki dünyada yaşayan 1.5 birbuçuk milyar müslümanın diniyle inancıyla dalga geçme hakkını sana kim verdi arkadaşım.
lütfen karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesi içinde olalımTekrar başarılar
Mesaj12.09.2007, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

0671 yazmış:
arkadaşlar noluyo burda gidin anarşistliğinizi bölücülüğünüzü komünistliğinizi teröristliğinizi başka yerlerde deneyin Türkiye hiç bir zaman size yem olmaz olmayacak ta
ÇATIŞMAYI TÜRKİYEYİ BÖLMEK İSTEYENLER İSTER VERİYORLAR ELİNİZE SİLAHİ ÇOÇUKLARIMIZ ÖLÜYÜR TÜRKİYE PARLANMAZ BİR BÜTÜN BUNU BÖYLE BİLİN
Mesaj12.09.2007, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben kimsenin dini inancına bişey demedimki Shocked
Mesaj12.09.2007, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye Müslüman bir ülke ve de öyle kalacak.
beğenmiyosan çekip gidersin
Mesaj12.09.2007, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sende anlama zorluğu falan mı var? ben müslümanlığa bişey demedimki Evil or Very Mad
Mesaj12.09.2007, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu: ORTAMI SAKİNLEŞTİRİN BENCE

0671 yazmış:
Türkiye Müslüman bir ülke ve de öyle kalacak.
beğenmiyosan çekip gidersin
SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN GİBİ KONUŞTUN (TÜRKİYENİN MÜSLÜMANLIĞINA LAFIM YOK VE HİÇBİR ZAMAN OLMAZ)
Mesaj12.09.2007, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.09.2007, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: o mesaj cem91 miçindi mesaj başlığına bakarssan yazıyor

Bu forumda bu gibi hoşnutsuzlukların olmasını istemiyoruz.
Herkesin birbirine saygılı olmasını hele hele bu formu kimse4nin ideolojik çatışma ortamına sokmasını hiç istemiyoruz.
Bu konular sitelerin kapanma sebebidir.
Asla affı yoktur.İmzaladığınız sözleşmede bunlar mevcuttur.
Yine söylüyorum.Gurubumuzun Yani Bedava-sitem tr.gg gurubunun internette en seçkin gurup olması için elimden ne gelirse onu yapacağım.
Sizlerinde aynı düşüncede4 olmasını beklerim.
Bu gurup çok kısa sürede çok yol katetti ve çok şey başardı.
En büyük yardımlaşma örneği gösterdi.Sizlerden ricam provaka etmeyelim.ve edenlere müsade etmeyelim.
Bu konuyu burda kapatıyor hepinize başarılar diliyorum

http://orhanyildiz.tr.gg
Mesaj12.09.2007, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konular 27 yıl önce kapandı zaten tekrar hatırlatmak için site açmanın alemi yok
bu güzel başlık altında konuştuğumuz konulara bak
Mesaj12.09.2007, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle şunu söyleyeyim ben kimsenin dini inancına laf etmedim etmemde.

Son olarakda...

İNANAN İNANMAYAN HERKESİN MÜBAREK RAMAZAN AYI NI KUTLARIM...

not: artık konuyu Orhan Bey e bırakalım.
Önceki mesajları göster: