Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2015, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu: oyun skor temasi

Arkadaslar bana oyun skor temasi yapabilecek veya bulabilecek varmı. ancak dosya turu xml olsun. Şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj04.07.2015, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu: oyun skor temasi

Arkadaslar bana oyun skor temasi yapabilecek veya bulabilecek varmı. ancak dosya turu xml olsun. Şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj04.07.2015, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu: daha kurdugumuz

kur dgumuz steye grmıyoz amacınız ne ön ce onu acık ca bi yzın miletın gmail bi gilerıni feln
ne amaç la kım se kım seye bedava bi bk ver mez ac tırmaz Evil or Very Mad
Mesaj04.07.2015, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kep-aout, yazmayı mı öğreniyorsun anlayamadım. Siteler neden kapalı diyorsan, sunucuya Ddos saldırısı yapılıyor. Sitelerin açılmasını beklemen gerekir. Ayrıca bedava-sitem kimsenin e-posta bilgilerini almaz. Bedava-sitem ücretsiz site açıp kendini geliştirebileceğin bir platformdur.
Mesaj05.07.2015, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

@kep-aout Kardeşim kusiura bakmada önce git bi yazmayı öğren. Sonrada bilmediğin konularda yorum yapma. Adamlar keyfinden sitene girişi engellemiyorlar. DDOS saldırıları var. Herkeste yaşanan bi sorun. Burası Bedava-Sitem burada kimse senin bilgilerini istemez. Paranoyak mısın nesin ?

Mesaj07.07.2015, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

TameReisProX ve salihtiggy güzel yorum Smile
Şunu da ekleyeyim; elbette e-mail hesabı isteyeceğiz. Sonra şifremi unuttum ama mail adresimi de unuttum gibi durumlarla çıkıyorsunuz karşıma. Hem ben senin e-mail adresini alıp ne yapayım?

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj07.07.2015, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

@admintarik, Ne demek görevimiz. Yani anlamadığım demiş ki bilgilerimi alıyorsunuz. Yani diyelim ki aldınız yani ne işinize yarayacak adam bunu düsünmeden yorum yapmış. Yazık !

Mesaj12.07.2015, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Onu nasıl devreye sokuyorz

Question onu nasıl devreye sokuyorz
Mesaj12.07.2015, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Güzel Çalısmanızda Emgames Teşekkür Edip Başarılarınızın Devamını Diler İyi Ramazanlar İyi Günler.

"Emgames Türkçe MMORPG Oyun Yapımcılarının Kurucusu"
Mesaj19.08.2015, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Harika

Mükemmel bir tasarım olmuş ayarlama gibi herşeyi iyi olmuş daha iyi tasarımlar bekliyoruz.... Başarılar... Very Happy
Mesaj10.09.2015, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

Tarık bey bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim
Mesaj29.09.2015, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

cok sagol abi
Mesaj29.09.2015, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: alecey golubzow

salam teratorya oyuncusu bu hileli oyun demek dir http://teratoriyafermahilesi.tr.gg/ buraya girib baslika parol metine emaili yaziyorsus ve 2 gun erzinde dolar ve erazi artimi olyo
Önceki mesajları göster: