Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2015, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Mobil Site Menü Sorunu Acill

Mobil Siteme giriyorum ve o Menü kısmını istemiyorum nasıl iptal edebilirim Acil yorumlarinizi bekliyorum! Smile
Mesaj13.08.2015, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Mobil Site Menü Sorunu Acill

ozba3456 yazmış:
Mobil Siteme giriyorum ve o Menü kısmını istemiyorum nasıl iptal edebilirim Acil yorumlarinizi bekliyorum! Smile

Merhaba,
Mobil tasarım, 2013 Mart ayıyla beraber tüm üyelerde eş zamanlı aktif konuma getirilmiştir. Eğer bu tasarımı kendi sayfanız için kullanmak istemiyorsanız, "Sayfaya Giriş" kısmındaki "Mobil tasarım" seçeneğinden iptal edebilirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak o menüyü iptal etme şansınız yok. Çünkü webme tarafından sunulan mobil sayfa düzeni bu şekildedir. Ayrıca mobil olarak tasarımda yine dilediğinizce gezinebilirsiniz. Sayfanızda herhangi bir değişiklik yapmaz sadece mobil uygulama olduğundan o menüler orada görünür olacaktır. Elbette belli başlı kod bilgisi olanlar bunların bir kısmını saklayabilirler ancak tamamen buradaki üst menüyü yok edemezsiniz. Menü başlığı fazla olan kullanıcılar için (menü başlıkları üst menüye sığmayan) sol menülü yapı kullanımını görsellik ve uyum sağladığından mobilde bu tarz bir görünüm olmaktadır. Bu özelliği webme'nin geliştirmesi gerekmektedir. Bize ne sunulursa bizde onu kullanabiliriz. En fazla bir kaç arayüz değişimi yapılabilir pek fazla bir durum değişmez tabi.

İyi forumlar dilerim.