Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2015, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Adsense reklamı nasıl eklenir?

Google Adsense reklam kodlarım var. Nereye nasıl eklerim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj04.09.2015, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google Adsense reklamı nasıl eklenir?

ANDangelndemon yazmış:

Google Adsense reklam kodlarım var. Nereye nasıl eklerim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfalar kısmından kodu ekleyebilir veya Tasarım>Tasarım ayarları>Tasarımın üzerindeki metin kısmına kodunuzu ekleyebilirsiniz. Elinizdeki reklam boyutuna göre istediğiniz yere ekleyebilirsiniz. İster ayrı ayrı sayfalarda olsun isterseniz, sayfalar kısmına, sabit tasarm üstünde olmasını isterseniz tasarım yarlarından ekleyebilirsiniz. İyi forumlar dilerim.
Mesaj04.09.2015, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google Adsense reklamı nasıl eklenir?

analogfikir yazmış:
ANDangelndemon yazmış:

Sayfalar kısmından kodu ekleyebilir veya Tasarım>Tasarım ayarları>Tasarımın üzerindeki metin kısmına kodunuzu ekleyebilirsiniz. Elinizdeki reklam boyutuna göre istediğiniz yere ekleyebilirsiniz. İster ayrı ayrı sayfalarda olsun isterseniz, sayfalar kısmına, sabit tasarm üstünde olmasını isterseniz tasarım yarlarından ekleyebilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

Cevapladığınız için teşekkür ederim. Söylediğiniz şeyi denedim. Bedava-sitem'in reklamı görünüyor üst tarafta. Google reklamının orada olduğuna dair hiçbir belirti yok. Başka bir yol var mı veya Google reklamlarının görüntülenmesi için beklemeli miyim? Bekleyeceksem bu süre ne kadar olmalıdır. Tekrar teşekkür ediyorum.
Mesaj04.09.2015, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar; konunun en başında Google Adsense reklam kodlarınızın olduğunu yazmışsınız. Reklamlar kodu eklediğinizde görüntülenmesi lazım normal şartlarda. Bunun dışında ek olarak siz adsense kaydınızı gerçekleştirdiniz mi yani tr.gg siteniz için? Bunu şunu için soruyorum genelde tr.gg siteleri için zor bir durumdur bu. Ona göre bende size bildiğim kadarıyla yardımcı olayım. Konusuyu tam olarak yazarsanız sevinirim.

En son analogfikir tarafından 04.09.2015 16:17:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.09.2015, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla tr.gg sitelerinde premium üye olmadan Adsense vb. reklam servislerinin kullanılması yasak. ( söylediğim gibi, emin değilim ) Bu konuyu moderatörlerden birisiyle veya direk Admin Tarıkla görüşünüz.
Mesaj04.09.2015, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gofrette yazmış:
Bildiğim kadarıyla tr.gg sitelerinde premium üye olmadan Adsense vb. reklam servislerinin kullanılması yasak. ( söylediğim gibi, emin değilim ) Bu konuyu moderatörlerden birisiyle veya direk Admin Tarıkla görüşünüz.

Olabilir. Çünkü webmenin reklamlarıyla çakışma da yaşanabilir. Premium pakete geçilip webme reklamları kaldırıp, adsense hesabıyla kendi reklamlarınızı ekleyebilme şansınızda doğabilir. Konu ile ilgili sorularınızı support adresiyle iletişime geçerek netleştirebilirsiniz.
support-tr( at )webme.com [ ( at ) yerine @ koymayı unutmayınız. ]

Mesaj04.09.2015, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gofrette yazmış:

Öyle bir durumun söz konusu olduğunu bilmiyordum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Mesaj04.09.2015, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuya gerekli bilgilendirme öm ile yapılmıştır.