Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2015, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu: N-B Notebook Bilgisi

Notebook Bilgisi sitesi insanların yeni bir notebook almadan önce bilgilenmelerini ve bu bilgilerle kendisine en uygun notebook'u almalarını ya da bütçeleri ve isteklerine uygun notebook önerileri almalarını sağlamaktadır. Notebook Bilgisi ziyaretçilerinin kendi notebooklarının + ve - yanlarını incelemelerini yapması için bir alan da oluşturmuştur. Burada ki amaç notebook kullanıcılarının deneyimlerinin aynı notebook'u almak isteyen insanlara aktarılmasıdır. Böylece insanların kafalarındaki soru işaretleri azalacak ve daha doğru bir karar vereceklerdir.

Bu sistem aynı e-ticaret sitelerinde bir ürünün yorumları kısmı gibidir. Aralarındaki fark üyelik gerektirmemesi ve Notebook Bilgisi'nin bağımsız olmasıdır. İncelemeleriniz de her türlü detaya izin verilmiştir ayrıca incelemelerinize 10 puan üzerinden değerlendirme de yapılır.

B-S Çift Kolonlu temasının düzenlenmiş versiyonu kullanılan site de alıntı olmayan 2 büyük makale ve kısa bilgiler bulunmaktadır. Henüz notebook incelemesi bulunmayan site notebook kullanan ziyaretçilerinden kendi bilgisayarları hakkındaki görüşlerini yazmalarını rica etmektedir.

www.notebookbilgisi.tr.gg

Site sahibi olarak bir süre sonra kendim bir notebook alacağım. Onun incelemesini de yazacağım. Sizlerden de bu konuda desteklerinizi bekliyorum. Bilgisayarların donanımlarına bakarak kullanmadan , test etmeden incelemeyi doğru bulmuyorum o yüzden de siteye kullanmadığım notebook incelemeleri eklemiyorum.
Önceki mesajları göster: