Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.12.2015, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama eğer +güncel yazmasam ne yazıp ilk sıralara cıkartacağız
Mesaj08.12.2015, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

prodoo yazmış:
Ama eğer +güncel yazmasam ne yazıp ilk sıralara cıkartacağız

Selamlar,
Arkadaşım sunu demek istemiş, elbetde +güncel yazmak hakkınız böyle birseyi yapabilirsiniz fakat şöyle bir şey var günde bir kere veya 2 günde bir yazarsanız hiç bir sorun olmayacaktır yoksa günde 3-5 defa yazarsak bu flood olur post kasıyormuş gibi algılanır size başarılar dilerim kolay gelsin,

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj10.12.2015, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basarilar

En son dizaynblog tarafından 10.12.2015 14:31:52 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj13.12.2015, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

+guncel
Mesaj13.12.2015, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj18.12.2015, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper Bİr Site Tasarım Harika
Mesaj18.12.2015, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu: yorum farkı

Düşünce güzel ama bedava sitem kullanıcılarının kaçı sitesinden para kazanıyor ki size 15 tl versin?
Örneğin ben sırf reklam olsun içerik zengin görünsün diye ads. uzantılı sitelerin (reklam takas platformları) reklamını denedim. Ama unutulmaması gereken bir şey var abone sayısı ne kadar fazla ise senin reklamın yayınlanma olasılığı o kadar düşük oluyor.
Bu yuzden karlışıklı reklam takası yapmaya karar verdim. En azından siteye giriş yapan herkes reklam banerime tıklamasa da bilinirliği artmış oluyor.İnanmaz iseniz sitemde sayfa üstünde 19 tane reklam kutusunu göreceksiniz.
Tüm reklam çalışmalarının bir kopyasını yine sitemde tutuyorum
link: http://isacotur.tr.gg/UCRETSIZ-REKLAM.htm adresinden iclemenizi öneririm.

Ayrıca herkesin kendi sosyal medya hesapları var.kendileri de paylaşa bilirler ama en fazla ziyaretçi sizin dediğiniz üzere forumlardan gelmektedir. bunu bizzat denemiş birisi olarak söylebilirim hatta bununla ilgili makalelerimi donanım forumda yazdım evet ziyaretçi çekmeyi başardım örneğin alarm firmlarıyla ilgili iddalı bir makalem var

Sitesine hit alacak arkadaşlara Linkendin öneririm Dili ingilizce seçince aynen forumlarda makale yazarmış gibi yazıyorsunuz *pulse bölümünde milyonlarca kullanıcı tarafından okuna biliyor tabi bunun için özgün içerik olması şart! ve yazınızın sonunu okumaları için sitenize davet edebilir link vererek sitenizde trafik artıra bilirsiniz. Sonuçta Linkedin orta ve üst düzey kişilerin buluştuğu kişilerden oluşuyor. Yazınızı okunup düşünülecek bulduklarında sitenizde daha fazla içeriği okuyacaklardır.

Bu aylarda google da 1.sırada olmanın sırrı adlı makalemi Linkendin pulse yayınladım. Çok sevindirici sonuçlar aldım
--------------------------------------------------------------------
Ziyaretçi Gönderenler siteler
01 lnkd.in 25
02 forum.donanimhaber.com 14
03 www.bedava-sitem.com 13
04 yandex.com.tr 5
05 mobile.donanimhaber.com 5
06 redirect.foursquare.com 4
07 www.search.ask.com 4
08 l.facebook.com 4
09 sedanews.az 4
10 www.yandex.com.tr 3
11 tablet.donanimhaber.com 3

Sizlerinde incelemesi için Link: http://reali.st/istatistik/71286/ adresinden iceleye bilirsiniz

Bu arada resminiz pintresetin logosu gibi Mr. Green