Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.05.2016, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Makale Yaz 10TL Kazan

Makale Yaz 10TL Kazan

Üyesi olduğumuz reklam paylaş kazan platformunu 1 yılı aşkındır kullanıyorum. Konu hakkında ziyaretçilerimi ve bu şekilde reklam paylaşarak para kazanma arayışında olanları bilgilendirmek için sitemde bir makale yazmaya karar vermemle başladı.

Geçen gün aldım bildirimle mutluluktan havalara uçtum desem yeridir. Çünkü yazdığım makale firma tarafından fark edilmiş ve 10TL para hesabıma eklenmiş. Açıklama kısmında ise blogunda hazırladığın sayfa için Admin tarafından yüklenen puan şeklinde belirtilmiş. Bunu sizlerle de paylaşarak bu sevince ortak olmanızı istedim.

Biz yaptık, sizde yapabilirsiniz. Deneyimlerini paylaşarak özgün içerikler oluşturabilirsiniz. Unutmayın siz uyurken bile biz kazanıyoruz. Peki siz de kazanmak ister misiniz?

Bu firma sayesinde sadece makale yazıp kazanmanın dışında sitemde reklamlarımı artık kendim üretip hazırlıyorum. Reklam veren sitelerin bloglara dokuz takla attırmalarından artık bıktım.Şu an sitemde mevcut olan bir örnekle anlatayım.

Firmanın kontrol panelinden elde ettiğim link sayesinde web sitenizde özel reklam ve satışlarla gelir sağlayabilirsin.Örneğin bu ay Şahin sucuğun reklamını yayınlıyorum. Şahin sucukta internete özel indirim var. 125 TL alışverişe 70 TL hediye kampanyası var. İki aydır devam ediyor. Oran olarak yapılan alışverişe kar payı %15 veriyor. 125TL/%15=18,75 TL para veriyor. Hangi reklamda böyle kazana bilirisiniz! Bu fırsat bi daha gelmez deyip reklam banerlerini siteme ekledim.

Daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar http://isacotur.tr.gg/Makale-Yaz-10TL-Kazan.htm linkinden bilgi alabilirler.

Yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla, iyi forumlar.

En son isacotur tarafından 06.05.2016 18:13:51 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: