Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2016, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sitede ne gibi düzenlemeler yapılabilir, yeni eklenebilecek şeyler, tasarımı nasıl yapmalıyız, nerde bozukluklar var burdan bi geri bildirim tarzında yorum yaparsanız gerçekten çok işimize yarar.
Mesaj20.08.2016, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

cizgidukkani yazmış:
Arkadaşlar sitede ne gibi düzenlemeler yapılabilir, yeni eklenebilecek şeyler, tasarımı nasıl yapmalıyız, nerde bozukluklar var burdan bi geri bildirim tarzında yorum yaparsanız gerçekten çok işimize yarar.

Sidebar çok boş gözüküyor. Sitenin amacına uygun olarak canlandırabilirsin. Bunun dışında üst menünün sol tarafına sadece text formatında da olsa bir logo eklemeni öneririm. Forumda çok başarılı arkadaşlar var yardım edeceklerini düşünüyorum. Eksiklikten ziyade daha tam oturmamış olmasından diye düşünüyorum, duyuru panosu ve yine sidebarda bulunan "Seçtiğimiz Yazılar" kısmını güncellemeni öneririm. Bunlar tabii ki benim görüşüm. Tekrar başarılar.
Mesaj20.08.2016, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
cizgidukkani yazmış:

Sidebar çok boş gözüküyor. Sitenin amacına uygun olarak canlandırabilirsin. Bunun dışında üst menünün sol tarafına sadece text formatında da olsa bir logo eklemeni öneririm. Forumda çok başarılı arkadaşlar var yardım edeceklerini düşünüyorum. Eksiklikten ziyade daha tam oturmamış olmasından diye düşünüyorum, duyuru panosu ve yine sidebarda bulunan "Seçtiğimiz Yazılar" kısmını güncellemeni öneririm. Bunlar tabii ki benim görüşüm. Tekrar başarılar.

Sidebar kısmında çok haklısınız orayı canlandırmak için neler yapabilirim bilmiyorum belki en üste alt kategoriler eklenebilir. Seçtiğimiz başlıkları güncelledim Top 5 şeklinde olucak. Duyurlar ise sitede bizim yaptığımız duyuru olduğu zaman editlenecek bir şey o yüzden şimdilik ona birşey yapamıyorum. Logo için hala düşünme aşamasındayım tasarımı pek bozmadan nasıl yaparim diye bakıyorum.

Önerileriniz için teşekkürler.

Arkadaşlar siteyi lütfen eleştirin.
Mesaj21.08.2016, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımını Kıskandım
Mesaj22.08.2016, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

MDDComics yazmış:
Tasarımını Kıskandım

Linki yolladım.
Mesaj22.08.2016, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pırıl pırıl bi site olmuş.
Marvel ve DC karikatürlerine, filmlerine, dizilerine pek ilgim olmasada site
ilgi çekici hale getiriyor. Renkli bi konu ve BS portalında ilklerden sanırım.
Başarılar dilerim. Laughing

Mesaj23.08.2016, 01:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

creative-blog yazmış:
Pırıl pırıl bi site olmuş.
Marvel ve DC karikatürlerine, filmlerine, dizilerine pek ilgim olmasada site
ilgi çekici hale getiriyor. Renkli bi konu ve BS portalında ilklerden sanırım.
Başarılar dilerim. Laughing

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. BS'de bu tarz siteleri gördüm ama içerikleri çok azdı ve güncellemeyi uzun zaman önce bırakmışlar ilk değiliz ama en iyisi olmak çalışıyoruz.
Mesaj23.08.2016, 01:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

cizgidukkani yazmış:
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. BS'de bu tarz siteleri gördüm ama içerikleri çok azdı ve güncellemeyi uzun zaman önce bırakmışlar ilk değiliz ama en iyisi olmak çalışıyoruz.

Bu saatte bile uyumayıp bu işlerle uğraşıyosan en iyisi olman hiç zor değil kardeşim.
İlk zamanlar ne saatler harcardım bedava-sitem forumunda, kendi sayfamda
zamanla harcadığım zaman azalsa bile buranın ortamı hiç değişmiyor.
Hayla bu forumda harcadığım tüm dakikalar için mutluyum Smile
Konu site değerlendirmesinden sapmadan susuyim bari Very Happy
İyi sabahlamalar hocam. Smile

Mesaj23.08.2016, 02:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

@creative-blog katılıyorum kardeşime Smile
Umarım her zaman en iyisi olursun kolay gelsin dostum siteni az çok inceleme
Fırsatım oldu gayet hoş güzel bol paylasımlar tekrardan kolay gelsin hayırlı sabahlar Wink

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj23.08.2016, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

creative-blog yazmış:
cizgidukkani yazmış:

Bu saatte bile uyumayıp bu işlerle uğraşıyosan en iyisi olman hiç zor değil kardeşim.
İlk zamanlar ne saatler harcardım bedava-sitem forumunda, kendi sayfamda
zamanla harcadığım zaman azalsa bile buranın ortamı hiç değişmiyor.
Hayla bu forumda harcadığım tüm dakikalar için mutluyum Smile
Konu site değerlendirmesinden sapmadan susuyim bari Very Happy
İyi sabahlamalar hocam. Smile

Beynimi motor gibi görüyorum arabayı soğukta çalıştırdığında gazı kökleyemezsin ısınması lazım bu yüzden gece daha verimli geçiyor işte forumdada bu sıralar sabaha kadar oluyorum
Mesaj23.08.2016, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

etkindizayn yazmış:
@creative-blog katılıyorum kardeşime Smile
Umarım her zaman en iyisi olursun kolay gelsin dostum siteni az çok inceleme
Fırsatım oldu gayet hoş güzel bol paylasımlar tekrardan kolay gelsin hayırlı sabahlar Wink

Yorumunuz içni teşekkürler.
Mesaj24.08.2016, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerlendirme

-Konuların Resimlerini Bana Ozel Bir Sorunmu Bilmiyorum Ama Göremiyorum
-Footer Kısmının Rengini Siyah Yapman Daha İyi Olabilir
-Üst Menüyü Geliştirmeni Öneririm
-Gazete Kısmını Değerlendirmeni Öneririm Dost Siteleri Ekleyebilirsin Mesela
-Arkaplana Çok Daha Kaliteli Bi Foto Koyabilirsin Böyle Çizim Havasını Aşan Bi Foto

Sonuç Olarak %80 Başarılısın

Mesaj24.08.2016, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
Değerlendirme

-Konuların Resimlerini Bana Ozel Bir Sorunmu Bilmiyorum Ama Göremiyorum
-Footer Kısmının Rengini Siyah Yapman Daha İyi Olabilir
-Üst Menüyü Geliştirmeni Öneririm
-Gazete Kısmını Değerlendirmeni Öneririm Dost Siteleri Ekleyebilirsin Mesela
-Arkaplana Çok Daha Kaliteli Bi Foto Koyabilirsin Böyle Çizim Havasını Aşan Bi Foto

Sonuç Olarak %80 Başarılısın

Teşekkürler dikkate alıyorum resimlerde BS yüzünden gözükmüyor.

En son cizgidukkani tarafından 24.08.2016 19:00:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.08.2016, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
Güzel tasarımlara alıştık artık, lakin bol bir içerik ile site alışılmıştan farklı bir güzel. Tebrik eder, başarılar dilerim.

Arkadaşa kesinlikle katılıyorum. BS, son 2-3 senede tasarım konusunda çok ilerledi ama içerik konusu da bir o kadar geriledi.
Mesaj28.08.2016, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

alylcn yazmış:
tasarimentegre yazmış:
Güzel tasarımlara alıştık artık, lakin bol bir içerik ile site alışılmıştan farklı bir güzel. Tebrik eder, başarılar dilerim.

Arkadaşa kesinlikle katılıyorum. BS, son 2-3 senede tasarım konusunda çok ilerledi ama içerik konusu da bir o kadar geriledi.

Ben bunun sebebini Bedava-Sitem'in düzenine bağlıyorum. Html ile iç içe olsak da yazılarımız, resimlerimiz, sayfalarımız otomatik olarak siteye lans edilmediği için zorluk çekiyoruz. Uğraşmaya da gücümüz yetmiyor, böylece tasarım güzel içerik boş kalıyor. Tabi bu dediklerim "Css-Design" tasarımı için geçerli.
Önceki mesajları göster: