Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.05.2017, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

4pvp yazmış:

Wordpress, Blogger ve Blogcu yada Weebly vb. Gibi platformların hepsinden haberdarız ki tüm bunlar basit şeyler şuan kullandığımız platformda olduğu gibi biz tüm bunların dışında yeterli kodlama bilgisine sahibiz zaten sıfırdan html, php ve css ile bir sistem websitesi,program kodlayabilir ve bunu işlevsel bir hale getirebiliriz fakat tüm bunlara ayıracak vaktimiz yok burasını soracak olursanız hobi olarak diyebiliriz, ciddi bir beklenti düşünmüyoruz zaten burdan Smile

Eh en azından boş zamanlarınızda bekleyebileceğim bir şey olacak Smile
Mesaj28.05.2017, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
Genel olarak beğendim tasarım olsun içerik olsun konuya uygun olmuş
başarılar kardeşim

Güzel yorumunuz için teşekkürler, Bizi ziyadesiyle mutlu ettiğinizi bilmenizi isteriz daha iyisi içinde çalışmalar yapacağız. İyi çalışmalar diliyorum size, Hoşçakalın!

Mesaj28.05.2017, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımdan pek anlamam ama sitede içerik olmadığı için ne yazacağımı bilemiyorum, değerlendirme yapmak için çok erken gerçekten
Mesaj28.05.2017, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
4pvp yazmış:

Wordpress, Blogger ve Blogcu yada Weebly vb. Gibi platformların hepsinden haberdarız ki tüm bunlar basit şeyler şuan kullandığımız platformda olduğu gibi biz tüm bunların dışında yeterli kodlama bilgisine sahibiz zaten sıfırdan html, php ve css ile bir sistem websitesi,program kodlayabilir ve bunu işlevsel bir hale getirebiliriz fakat tüm bunlara ayıracak vaktimiz yok burasını soracak olursanız hobi olarak diyebiliriz, ciddi bir beklenti düşünmüyoruz zaten burdan Smile

Eh en azından boş zamanlarınızda bekleyebileceğim bir şey olacak Smile

İlginize teşekkür ederiz belki birgün beklediğiniz birşeyler ile karşınızda olmak dileğiyle, öyleyse Allah'a emanet olun iyi çalışmalar dileriz.

Mesaj28.05.2017, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
Tasarımdan pek anlamam ama sitede içerik olmadığı için ne yazacağımı bilemiyorum, değerlendirme yapmak için çok erken gerçekten

İlginiz için teşekkürler, Evet bir içerik sorunumuz var o sorunuda zamanla çözeceğimize inanıyoruz her ne kadar vakit ayırmakta sorunlar yaşasakta bir beklentinin olduğunun farkında olduğumuz için fırsat buldukça içerik zenginleştirilmesi konusunda çalışmalar yapacağız. İyi çalışmalar diliyorum size, Hoşçakalın!

Mesaj04.06.2017, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteniz gayet güzel

Başarılarınızın devamını dilerim

Mesaj04.06.2017, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteniz gayet güzel

Hit-avcisi yazmış:
Başarılarınızın devamını dilerim

Güzel yorumunuz için teşekkürler, Bizi ziyadesiyle mutlu ettiğinizi bilmenizi isteriz daha iyisi içinde çalışmalar yapacağız. İyi çalışmalar diliyorum size, Hoşçakalın!

Mesaj04.06.2017, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet güzel bir tasarımın var.
Arama yazısı yerine google'dan siten için arama motoru oluşturup ekliyebilirsin daha güzel bir görünüm sağlıyabilir.
Mesaj10.06.2017, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
Gayet güzel bir tasarımın var.
Arama yazısı yerine google'dan siten için arama motoru oluşturup ekliyebilirsin daha güzel bir görünüm sağlıyabilir.

Mesaj11.06.2017, 00:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

apkindirfull yazmış:
tasarım güzel gözüküyor, daha fazla içerik eklerseniz süper olur başarılar.

teknolanya yazmış:
Maalesef dediklerinize katılmıyorum.Üzülerek söylemeliyim ki,-sitemde ki onlarca gereksiz siteden biri.Ama,
eğer 4pvp sitesi gelişme amacıyla açılmış ve eğer bu sitenin sahibi kendini geliştirip başka bir siteye geçerse -sitemin görebileceği en güzel sitelerden biri olabileceğine inanıyorum.Başarılar.

gereksiz site mi ben gerekli olduğunu düşünüyorum nede olsa pvp serverlar hakkında bilgi veriyor eğer yanlış anlamadıysam emek emektir kardeşim biraz daha saygılı olalım lütfen ve 4pvp eminim sitesini zaman geçttikçe daha iyi geliştirecektir bundan hiç şüphem yoktur..

bu arada 4pvp kardeşim kafana takma eminim kendini zamanla geliştirip daha iyi işler ortaya çıkaracaksın kolay gelsin..

Mesaj11.06.2017, 00:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
apkindirfull yazmış:
tasarım güzel gözüküyor, daha fazla içerik eklerseniz süper olur başarılar.

teknolanya yazmış:
Maalesef dediklerinize katılmıyorum.Üzülerek söylemeliyim ki,-sitemde ki onlarca gereksiz siteden biri.Ama,
eğer 4pvp sitesi gelişme amacıyla açılmış ve eğer bu sitenin sahibi kendini geliştirip başka bir siteye geçerse -sitemin görebileceği en güzel sitelerden biri olabileceğine inanıyorum.Başarılar.

gereksiz site mi ben gerekli olduğunu düşünüyorum nede olsa pvp serverlar hakkında bilgi veriyor eğer yanlış anlamadıysam emek emektir kardeşim biraz daha saygılı olalım lütfen ve 4pvp eminim sitesini zaman geçttikçe daha iyi geliştirecektir bundan hiç şüphem yoktur..

bu arada 4pvp kardeşim kafana takma eminim kendini zamanla geliştirip daha iyi işler ortaya çıkaracaksın kolay gelsin..

Desteğiniz ve güzel yorumunuz için teşekkürler, Bizi ziyadesiyle mutlu ettiğinizi bilmenizi isteriz daha iyisi içinde çalışmalar yapacağız. İyi çalışmalar diliyorum size, Hoşçakalın!

Mesaj11.06.2017, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

anasayfa daha düzenli olabilir,geliştirilebilir tema güzel, başarılar
Mesaj11.06.2017, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
anasayfa daha düzenli olabilir,geliştirilebilir tema güzel, başarılar

Mesaj14.06.2017, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eh en azından bana gereksiz geldi çünkü ilgi alanım değil Smile Demek istediğim bana gereksiz geldi,siz de demişsiniz zaten herkese farklı bir düşünce bu.Ama şu yeni tasarımı çok sevdim.Gereksiz lafını düşünmeden söylemişim,affınıza sığınırım.Genel olarak güzel olmuş.Neyse ben burada destan yazdım,dediğim gibi biraz ağır demişim,affınıza sığınıyurm.
Mesaj15.06.2017, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Eh en azından bana gereksiz geldi çünkü ilgi alanım değil Smile Demek istediğim bana gereksiz geldi,siz de demişsiniz zaten herkese farklı bir düşünce bu.Ama şu yeni tasarımı çok sevdim.Gereksiz lafını düşünmeden söylemişim,affınıza sığınırım.Genel olarak güzel olmuş.Neyse ben burada destan yazdım,dediğim gibi biraz ağır demişim,affınıza sığınıyurm.

Yeni tasarımı beğenmenize sevindik tabii ki de insanlık hali o an öyle şeyler demiş olabilirsiniz ancak düşüncelerinizi değiştirmenin verdiği gurur bizi daha mutlu etti daha iyisi içinde çalışmalar yapacağız. Hayırlı ramazanlar, Hoşçakalın!

Önceki mesajları göster: