Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.06.2017, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook extrası için yardım! (Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar, Facebook yorumlar extrasını iki hafta önce aktif etmene rağmen hala sitede gözükmüyor, ne yapmam lazım lütfen yardım ediniz!

En son resimliayetvehadis tarafından 27.06.2017 06:54:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.06.2017, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekstralardan yorumları aktif ettikten sonra eğer hala çıkmıyor ise aşağıda görsel ekledim, onu inceleyerek tekrar deneyiniz. Ayrıca yorum çıkmıyor demişsin fakat sitende hiç sayfa görmedim.Sadece galeri ekstrası var, bu ekstrada yorumlar çalışmıyor olabilir. Test amaçlı normal bir sayfa açıp kontrol etmeni öneririm

En son isacotur tarafından 18.06.2017 06:20:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.06.2017, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
Ekstralardan yorumları aktif ettikten sonra eğer hala çıkmıyor ise aşağıda görsel ekledim, onu inceleyerek tekrar deneyiniz. Ayrıca yorum çıkmıyor demişsin fakat sitende hiç sayfa görmedim.Sadece galeri ekstrası var, bu ekstrada yorumlar çalışmıyor olabilir. Test amaçlı normal bir sayfa açıp kontrol etmeni öneririm

Galeri extrası kapalı, o sayfa adını Galeri koyduğum normal bi sayfa, Facebook yorum extrası açıktı, şimdi sitenin normal yorum extrasını açtım ama yine bi şey değişmedi, gösterdiğiniz resimdeki gibi benim menümde öğle bir seçenek çıkmıyor hiç bir sayfa için, yeni sayfa açsamda o seçenek çıkmıyor!
Mesaj21.06.2017, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ektralarda bulunan facebook yorum ektrasını devre dışı bırakın ve Yorumlar ekstrasını kullanının
örnek görsel

iptal edilecek görsel

Mesaj26.06.2017, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende önceden bilmiyordum ama şimdi öğrendim.
Mesaj26.06.2017, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

UgurOyun1 yazmış:
Bende önceden bilmiyordum ama şimdi öğrendim.

Banada ögretirmisin bir aydır facebook yorumları sayfamda gözükmüyor!
Mesaj27.06.2017, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook yorum eklentisini bedava-sitem üzerinden ekleme.Normal kodları al internetten.