Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2017, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjkvakti yazmış:

Tamam bu konuda haklı olabilirsiniz.Fakat diğer sorularıma cevap bekliyorum.

Yetkili olmadığım için bildiğim sorulara cevap veriyorum.
Mesaj25.06.2017, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu uzatmayayım diye yorum yapmayacaktım ama bir sürü sey yazılmış. Tamam amatör demeye hakkım yok ama düz renkler ve bir menü, bir kaç tane de içerik sayesinde 3-4. Olmak haksızlıktır. Cekememezlik diyen de var. Kardeşim sitenin neyini cekemeyeceğim Very Happy. Benim bu sıralamayla alakam yok. Dediğim gibi beni listeden çıkartabilirsiniz. Fakat cogu kısımdan bazı sitelerden daha iyiyim. Fakat her alanda iyi olmam onların konusunun farklı olması sebebiyle göz ardı ediliyor. 2009-2010 dan beri BS deyim. Fakat açık ve net haksızlık var. Birileri de gecmis örnek siteler secimini gösteriyor. Bu beni ilgilendirmez. Ben bulunduğum yıla bakarım. Bazı konularda degisiklik yapan yönetim bu konuda da yapabilir.

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm
Mesaj25.06.2017, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu uzatmayayım diye yorum yapmayacaktım ama bir sürü sey yazılmış. Tamam amatör demeye hakkım yok ama düz renkler ve bir menü, bir kaç tane de içerik sayesinde 3-4. Olmak haksızlıktır. Cekememezlik diyen de var. Kardeşim sitenin neyini cekemeyeceğim Very Happy. Sitenin sloganı bile benim bu siteyi kurduğumda kullandığım ve ayrıca profil resmimdeki sloganla aynı :DBenim bu sıralamayla alakam yok. Dediğim gibi beni listeden çıkartabilirsiniz. Fakat cogu kısımdan bazı sitelerden daha iyiyim. Fakat her alanda iyi olmam onların konusunun farklı olması sebebiyle göz ardı ediliyor. 2009-2010 dan beri BS deyim. Fakat açık ve net haksızlık var. Birileri de gecmis örnek siteler secimini gösteriyor. Bu beni ilgilendirmez. Ben bulunduğum yıla bakarım. Bazı konularda degisiklik yapan yönetim bu konuda da yapabilir.

Mesaj25.06.2017, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

weblue yazmış:
Konuyu uzatmayayım diye yorum yapmayacaktım ama bir sürü sey yazılmış. Tamam amatör demeye hakkım yok ama düz renkler ve bir menü, bir kaç tane de içerik sayesinde 3-4. Olmak haksızlıktır. Cekememezlik diyen de var. Kardeşim sitenin neyini cekemeyeceğim Very Happy. Benim bu sıralamayla alakam yok. Dediğim gibi beni listeden çıkartabilirsiniz. Fakat cogu kısımdan bazı sitelerden daha iyiyim. Fakat her alanda iyi olmam onların konusunun farklı olması sebebiyle göz ardı ediliyor. 2009-2010 dan beri BS deyim. Fakat açık ve net haksızlık var. Birileri de gecmis örnek siteler secimini gösteriyor. Bu beni ilgilendirmez. Ben bulunduğum yıla bakarım. Bazı konularda degisiklik yapan yönetim bu konuda da yapabilir.

öncelikle yetkili birisi değilim. fakat görüşlerimi belirtmek isterim. sitenizi inceledim, ayrıca diğer siteleri de teker teker inceledim. sanırım sitem ettiğiniz siteler;
creative-blog.tr.gg,
islamhocasi.tr.gg gibi sitelerin olması gerekir...
fakat oldukça yersiz ve çocuksu bir sitem ettiğinizin umarım farkındasınız.
eğer hâlâ sonucu beğenmiyorsanız, sizden önde olduğunu düşündüğünüz site yöneticileri ile temasa geçip, aldığınız olumlu veya olumsuz yanıtı yönetime bildirmeniz.
eğer müdahele edilecek bir durum varsa, yönetimin sizi birkaç basamak yukarı çıkarması pek sorun olmayacaktır.
naçizane görüşlerimdir. ayrıca sitenizin tasarımına lafım yok. yukarda adres verdiğim sitelerin tasarımına da lafım yok. içerik bir basamak önde benim için.
Mesaj25.06.2017, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

weblue yazmış:

Herkesin görüşü farklı işte Smile Siz dediğiniz gibi sıralama istiyorsunuz,ben ise örnek sitelere girmeyi.Ama ikisi de aynı kapıya çıkıyor.Örnek Sayfalar bölümüne 10.olsam da ekleneceğim,1.olsam da.Değişen tek şey oradaki sıra.Ama yine de hatırı sayılır bir ödül olacak bu.Ama sıralamaya biraz geniş açıdan bakmak lazım.Anladığım kadarıyla bu siteleri yöneticiler seçiyor.Onların görüşleri ile bizimki aynı olabilir mi?
Mesaj25.06.2017, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonunda örnek site yüzü gördüm.Gerçekten hakeden kazanmış.
Mesaj25.06.2017, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada moderatörlerimiz siteler hakkındaki görüşlerini paylaşırsa iyi olur.
Mesaj25.06.2017, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

@teknolanya Maalesef ikisi aynı kapıya çıkmıyor. Örneğin şimdi düşün sen siteni haftada 5 gün güncelliyorsun yani asırı emek veriyorsun fakat tasarımı düz olup içerigi dahi olmayan sitesini cok fazla güncel tutmayan birisisıralamada onunüzegeciyor.

Ayrıca yukarıda birisi çocukca sitemimden falan bahsetmiş. Çocukca sitem degil sadece bir sorun veya öneri. Ayrıcaherkes gibi sizde kendi sıralamamın peşine düstüğümü sanmışsınız. Dediğim gibi İSTERSENIZ LİSTEDEN ÇIKARIN zerre umurumda değil

Mesaj25.06.2017, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

weblue yazmış:
@teknolanya Maalesef ikisi aynı kapıya çıkmıyor. Örneğin şimdi düşün sen siteni haftada 5 gün güncelliyorsun yani asırı emek veriyorsun fakat tasarımı düz olup içerigi dahi olmayan sitesini cok fazla güncel tutmayan birisisıralamada onunüzegeciyor.

Siz beni yanlış anlamışsınız.Şöyle anlatayım o zaman,iki tane site girdi Örnek Sitelere,ikiside kaliteli hem içerik hem tasarım konusunda.Ama biri 1. diğeri 2. diyelim.İşte bahsettiğim şey bu.
Mesaj25.06.2017, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar sizce bunun yüzünden tartışmaya gerek var mı?Örnek Siteler' giren girmiş giremeyen girememiş.Artık bu konuya mesaj yazmak istemiyorum.Bu arada seçilen herkese tebrikler.Dediğim gibi lütfen kapatılım şu konuyu işi işten geçmiş değil mi?
Mesaj25.06.2017, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tartışma yaratılacak bir durum yok, lütfen devam etmeyelim tartışmaya. Eğer sıralama ile ilgili itiraz&şikayetiniz varsa destek( at )bedava-sitem.com (Tarık bey'e)'a mail atınız.
Geçtiğimiz yıllardaki yarışmalarada bakmanızı öneririm

Seçilen siteleri tekrar tebrik ediyorum. Önemli olan seçilmek diye düşünüyorum. Tartışmaya devam etmemenizi rica ediyorum. İyi bayramlar, iyi akşamlar.

En son taylanblog tarafından 25.06.2017 18:59:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.06.2017, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, seçildiğim için teşekkür ediyorum diğer seçilen siteleri de tebrik ediyorum. Uzun süredir diğer siteleri pek takip etmediğimi söyleyebilirim.(Tabii ki gözattim birçok kişiye)
Listeye bakarsak, (yarışmaya katılan siteleri bilmesem de) benim de kazanmasına baya şaşırdığım 1-2 site var. Zaten %90 tasarıma bakıldığını anlıyoruz bence şu listede. Bu yüzden "Kazanan X sitesi çirkin ve bomboş iken ben nasıl seçilemedim?" tarzında bir sitem yaparsa birisi, anlayabilirim.
Ama zaten moderator gelip size "Listedeki sıranın sıralamayla bir alakası yok." demeye çalıştığı halde listedeki sıranızı neden bu kadar olay yaptığınızı anlayamadım. Bir de çirkince konusanlar olmuş gerçekten. En düzgün bulduğum yorumda bile kendi sırasından bahsetmiş yorumu yapan kişi. Umarım şu "üstteki" arkadaşlar da kendilerine yapılan değişik yorumları umursamamıştır. Çünkü fazla kibirli arkadaşları da incelememe rağmen, kendilerini tasvirleri kadar başarılı olmayanların varolduğunu söyleyebilirim size.
Bence biraz rahatlayın, kendinizi kutlayın ve aldığınız backlinkin tadını çıkarın.
Tekrar tebrik ediyorum kazananları. İyi çalışmalar ve iyi bayramlar hepinize.
Mesaj25.06.2017, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese teşekkürler. Bu bedava-sitem'in toparlanabilmesi için mutlak bir zafer olabilir.
Mesaj25.06.2017, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışmaya lüzum yok arkadaşlar yarışma tasarım ağırlıklı bir yarışma,
Neden içeriği az olan kişiler seçildi tarzı sorular sormayı bırkın!

Sizin siteleriniz burda yeni başlayanlara tasarım olarak ne tür işler başarabileceğine örnek olarak gösterilecek içerik bolluğu üzerine değil.

Ve seçilen siteleri sadece 1 kişi "aaa bu ne güzel hemen birinci yapayım" demiyor bilginiz olsun arkadaşlar..

İyi bayramlar..

En son zaccurd tarafından 25.06.2017 20:01:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.06.2017, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
Tartışmaya lüzum yok arkadaşlar yarışma tasarım ağırlıklı bir yarışma,
Neden içeriği az olan kişiler seçildi tarzı sorular sormayı bırkın!

Sizin siteleriniz burda yeni başlayanlara tasarım olarak ne tür işler başarabileceğine örnek olarak gösterilecek içerik bolluğu üzerine değil.

İyi bayramlar..

Örnek site her yönüyle örnek olmalıdır.Değerlendirme yapılırken kesinlikle bu göz önünde bulundurulmalıydı. Burda herkes wordpress bir temayı entrege edebilir mesela Zeal teması.
Fakat düzgün bir Türkçe kullanarak içerik yazmak çok kolay olmuyabilir.
Önceki mesajları göster: