Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2017, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem 2018 Örnek Site Seçimleri İçin Önerilerim Şunlardır:
Arrow Seçimler başvuru harici Almanya tarafından yapılsın.Bedava-sitem 2018 Örnek Site Seçimleri İçin Önerilerim Şunlardır:
Arrow Seçimler başvuru harici Almanya tarafından yapılsın.
Mesaj26.06.2017, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

[qoute=weblue]
-herhangi bir slogan calan siteler listeye alınmamalıydı.
[/quote]
Kendiniz demişsiniz 2015'te kullandım diye.Ve ayrıca "Bedava-Siteni Tanıt" bölümünde not düştüm Weblue'nın sloganına benzer diye.İstemediyseniz değiştirdim zaten.Konuyu kapatmaya gerektikçe neden devam ettiyoruz anlamıyorum!
Mesaj27.06.2017, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ö.M yoluyla tartışmayı sonlandırdık,iyi forumlar.
Mesaj28.06.2017, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkwebkod yazmış:
Bedava-sitem 2018 Örnek Site Seçimleri İçin Önerilerim Şunlardır:
Arrow Seçimler başvuru harici Almanya tarafından yapılsın.Bedava-sitem 2018 Örnek Site Seçimleri İçin Önerilerim Şunlardır:
Arrow Seçimler başvuru harici Almanya tarafından yapılsın.

Gerekçe nedir peki?

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj28.06.2017, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle herkese tekrardan merhabalar ve geçmiş bayramınız mübarek olsun...

Bu mesajı yazmadan önce tüm yazılanları okuduğumu ve tüm yazılanlara istinaden cevap verdiğimi bilmenizi isterim.
İşin aslına bakarsanız bu yıl da önceki senelere gibi eleştiri alacağımı(zı) ve sonuçtan zerre kadar memnun olunmayacağını biliyordum. Zaten bunu bildiğim için geçtiğimiz sene siteleri yenilememe kararı almıştım.

Aslında siteleri bu sene "ilk defa" moderatörlerin de fikrini alınmadan ben seçmek istiyordum, ama o kadar hem fazlasıyla bencil olacağı gibi, "burası Admin Tarık'ın çiftliğine döndü" yorumlarını da engellemek amacıyla, yine moderatörlerle birlikte seçtiğimizi hatırlatmak isterim. Puanlama sistemine gelince, puanlama sistemi her moderatör ve benim aramda gerçekleşiyor olup 1-5 arası puanlanmaktadır. Puanlamada dediğiniz gibi tüm oturup siteler incelenmiyor ve de bu kopya tasarım mı, yoksa kodlanmış tasarım mı ona da bakılmıyor (modları bilmem ama ben o kadar derin incelenmiyorum). Velev ki, kopyalanmış tasarım olsun, bizim amacımız örnek siteyi oluştururken 1) Tasarım içeriğe uygun mu 2) Tasarım göze ve kullanıma hitap ediyor mu 3) Emek var mı konularına "ağırlıklı olarak" dikkat ediyoruz. Bunun dışındaki kriterler moderatörlerin kendisine kalmış ama şunu da özellikle bilin isterim. Puanlamayı yapan 10 kişilik bir ekip varken, nihai puan ortalamaya bakmaktadır ve ortalama puan sıralamayı belirlemektedir. Dolayısıyla burada çekilememezlik veya garez gibi durumlar puanlamayı zerre kadar etkileyemez. Eğer 8 mod bir kullanıcıya 5 puan verip bir tanesi 1 puan vermişse, emin olun ki, o moderatöre de bunun sebebini sorarım. Geçtiğimiz yıllarda yapmadım değil!
Üstelik moderatörlere de bu yıl haksızlık olmasın diye ilk defa katılım hakkı sağladım ama kendilerine puan verememe şartıyla. Şimdi burada birkaç kişinin kalkıp da yok, haksızlık olmuş, yok 2018 yılında Almanya seçsin, yok herkes yandaşını koruyor gibi espirileri bırakın. Burada kimse benim babamın oğlu değil ve buradan kimseyi zerre kadar tanımıyorum. Sık görüştüğü ve bana özelden yazan ciz-dizayn var, o da bu sene yarışmaya katılmadı (ki bir önceki dönem onu da görevden almıştım) Eğer bir sonraki yarışma için (bedava-sitem'de olursam) öneriniz var ise, buyurun destek adresine mail atın birlikte değerlendirelim ama burada 1. site çok kötü, 2. site yakışmıyor, 3. site hakketmedi gibi söylemlerle ortalığı karıştırmayın çünkü ortadan küülatif bir puanlama var ve buna saygı gösterin.

Not: Katılımcı sayısının geçtiğimiz senelere göre düştüğünü ben de biliyorum ama puanlama için moderatörlere tüm adayları yollamadım. Sebebi; bazı katılımcılar bizim taslaklarla başvurmuş ve benim bunları kabul etmeyişimdir. Ve eğer örnek siteleri seçim yoluyla değil de, kendim yapsaydım, ein olun ki arada bir ziyaret ettiğim ama katılmayan sayfaları eklerdim.

Sürç-i lisan olduysa kusura bakmayın ama seçenleri eleştirmek yerine kendi becerilerinizi sizi sadece burada değil, hayatta başarılı kılar.

Sevgiler,
Admin Tarik
[/b]

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"

En son admintarik tarafından 28.06.2017 22:47:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.06.2017, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık bey doğru söylüyor. Aslında benim onunla herhangi bir tanışıklığım yoktur. Kendi arkadaşlarını seçecek olsaydı, ben seçilmezdim. Ve ayrıca kendi arkadaşı olup da seçmediği onlarca kişi de vardır.

Oradaki her site hakkıyla kazanmıştır. Hem ayrıca önemli olan katılmak değil mi? Şuan da aslında kaybeden de yok zaten. Bedava-Sitem'e örnek site seçilmediği 2016 yılında ziyaretçi iyice düşmüştü. Şimdi Bedava-Sitem Türkiye sayfası hit kasacak. Belki yoğunluktan giriş bile yapamayacağız.
Mesaj15.07.2017, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

https://www.bedava-sitem.com/examples.php
Ne zaman eklenir?

Mesaj16.07.2017, 02:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakın zamanda Tarık bey ekleyecektir

En son isacotur tarafından 16.07.2017 02:35:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.07.2017, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu: BİR SİTENİN-ÇÖKÜŞÜ!!!!

<<ÖNCELİKLE YÖNETİMİN SEÇMİŞ OLDUĞU İLK ONA SÖZÜM YOK>>>
İLK ON BÖYLEYSE GERÇEKTEN
BEDAVA-SİTEM
BİTMİŞ DEMEKTİR YAZIK...
RESMEN YERLERDE SÜRÜNÜYO SİTELER İÇLER ACISI
NE ADAM GİBİ TASARIM VAR NEDE İÇERİK
Mesaj16.07.2017, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: BİR SİTENİN-ÇÖKÜŞÜ!!!!

kodamanadam yazmış:
<<ÖNCELİKLE YÖNETİMİN SEÇMİŞ OLDUĞU İLK ONA SÖZÜM YOK>>>
İLK ON BÖYLEYSE GERÇEKTEN
BEDAVA-SİTEM
BİTMİŞ DEMEKTİR YAZIK...
RESMEN YERLERDE SÜRÜNÜYO SİTELER İÇLER ACISI
NE ADAM GİBİ TASARIM VAR NEDE İÇERİK

@Tekolanya'nın isteği üzerine bu kısımdaki yorum kaldırılmıştır
@isacotur

En son teknolanya tarafından 01.10.2017 09:00:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.07.2017, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özel mesaj aracılığyla sorun çözüldü.İyi forumlar.
Mesaj19.07.2017, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

@kodamanadam
@teknolanya

Lütfen toplumsal ahlak kurallarına ve forum kurallarına uyarak mesaj yazın,
Tartışma yaratacak mesajlar yazmayın..
Mesaj24.07.2017, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: isim( at )soyisim.com

Merhaba arkadaşlar bu siteyi kullanarak isim( at )soyisim.com şekli email adresi alabilir miyiz acaba?
Mesaj24.07.2017, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: isim( at )soyisim.com

kagankaplangi yazmış:
Merhaba arkadaşlar bu siteyi kullanarak isim( at )soyisim.com şekli email adresi alabilir miyiz acaba?

hayır

En son taylanblog tarafından 24.07.2017 19:06:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.10.2017, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: anticqs

#anticqs eğlence sitesi anticqs

Arrow tr.gg dışı linkleriniz kaldırıldı Exclamation @isacotur

En son anticqs tarafından 23.10.2017 03:27:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: