Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2019, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: TR.GG Örnek Galeri Tasarım Koduna İhtiyacım V

Merhaba, ben Death Note Türk sitesinin kurucusu Gökdeniz. Burada birçok şeyle birlikte sizlere manga okuma seçeneğini sundum. Ama burayı daha kolay okunabilir/hareket edilebilir hale getirmeliyim. Elinizde hazır CSS tasarımı varsa (Galeri bölümüyle ilgili) onu lütfen bu konu altında paylaşın. Tasarımın kötü, dandik veya benim site içeriğime uygun olması gerekmez. Ben en başından yeniden tasarlayacağım, sadece örnek bir CSS koduna ihtiyacım var.

Örnek verecek olursam Devam butonunu büyük kırmızı dikdörtgen içine alacağım ve yorum yapma yerini de daha modern hale getireceğim. Arka planı da siyah yapacağım, tabii sadece manga okuma sayfasının arkası siyah olacak, diğer sayfalar beyaz klacak. Böylece insanlar mangayı okurken dışarıdaki fazlalık beyaz kısım dikkatlerini çekmeyecek, onun yerine beyaz kutucuk içine alınmış metinlere direk odaklanacak. Evet, küçük bir ayrıntı ama ben ayrıntılara her zaman önem veririm. Ekstra bir istek olacak (isteğe bağlı); galeride resmin üstüne tıklayınca animasyonlu büyüyen bir koda sahipseniz (Javascript bilgisi istiyor) burada paylaşmaktan çekinmeyin.

www.DeathNoteTurk.tr.gg
Önceki mesajları göster: