Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2019, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem İçin Responsive Tasarımlar

Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra geri dönüyorum. Css/Html tasarımları sitemde bulabilirsiniz. Şu an için sayısı çok fazla değil yavaş yavaş eklemeye çalışıyorum. Tasarım bulamayan, kodlayamayan ve hazır tasarım isteyen arkadaşlar için ücretsiz olarak tasarım paylaşacağım. Sizden tek ricam lütfen emeğime saygı göstermek adına en alt kısımdaki bağlantı adresini silmeyin. Bu doğrultuda tasarımlarımı kullanan arkadaşlara helal olsun ancak aksi takdirde kullananlara hakkımı helal etmiyorum, şimdiden söylüyorum. Tasarımlar sadece Bedava-Sitem'e özel hazır kodlanmış tasarımlar olacaktır. Dosyalarını indirebilirsiniz. Hepsinin img bağlantıları eklenmiş olarak dosyalanacak ancak siz isterseniz img dosyalarını kendi sitenize yükleyip oradan bağlantılarını css kodlarına aktarabilirsiniz. Veya img dosyalarını değiştirebilirsiniz.

Dediğim gibi sadece en alt kısımda sitemin bağlantısı bulunuyor bu bağlantıyı silmeyin. Bunun haricinde hiç bir noktasında reklam olmayan, özgün ve tarafımca kodlanmış tasarımları sizlerle paylaşacağım. Vaktim çok olmadığı için sürekli paylaşım yapamayacağım.

http://pazarweb.tr.gg

En son pazarweb tarafından 02.09.2019 09:18:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: