Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2019, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Uygun Fiyata Tez Yazımı

Yüksek öğrenimin son aşamasında hazırlanan tez, kişinin başarılı olup olmadığını gösteren önemli bir donedir. Farklı türleri vardır. Genel olarak bakıldığı zaman konu ne olursa olsun, hazırlanması büyük bir emek ister. Zaman ayırmak şarttır. Ancak süre hususunda problem yaşayan kişiler, ne yapacaklarını şaşırabilirler. Böyle durumlarda Anadolu Tez Merkezi, ücretli tez yazdırma hizmetini vermektedir.
Bitirme Tezi Yazımı
Lisans tezi olarak da bilinen proje, mezun olmanızı sağlayan ciddi bir iştir. Konu seçiminden başlıkların hazırlanmasına ve içeriğin oluşturulmasına kadar tüm bu zorlu süreci firma kısa sürede tamamlamaktadır. Elbette çok sık aralıklarla geri bildirim yapar ve danışmanınıza bunu göstermenizi sağlar.
Yüksek Lisans ve Doktora Tez Yazımı
Yüksek lisans tezi zorlayıcıdır. Bir seneye sıkıştırılması ve tamamlanması gerekmektedir. Bunun için alacağınız hizmetin kaliteli olması gerekmektedir. Proje adını koyma konusunda yaşanan sıkıntılar aşılabilir. Firma size değişik opsiyonlar sunacaktır. Bu durum doktora tezleri için de geçerlidir. İşletme bünyesinde, hocanızın olduğu üniversitede çalışan bir kişinin olmaması, sizin için büyük bir avantajdır.
Tez danışmanlığı ücretleri, farklı kriterlere göre belirlenmektedir. Tezin türü önemlidir. Çünkü bitirme ile doktora tezleri arasında çok büyük bir fark vardır. Bunun yanı sıra hacim de göz önünde bulundurulur. Tüm bunların ardından bir fiyat çıkarılır. İşin sonunda size sadece hazırlanmış olan tezi jüri önünde savunmak kalmaktadır.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu