Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2020, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava-sitem den para kazanamak

Herkese iyi hafta sonları,

çok eskiden açtığım bir web sayfam bu şuan tekrardan güncel tutmaya karar verdim.

Sadece merak ediyorum burada ki web sayfamdan para kazanmam mümkün mü ?
Mesaj26.07.2020, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ücretli tasarım ve logo işleri
ayrıca sitene reklam sitelerinden reklam alarak
para kazanılabilir Smile iyi forumlar
Mesaj28.07.2020, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam veren siteleri nerden bulabilirim Very Happy
Mesaj09.08.2020, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Adsense
Reklam Store
Admatic gibi
Mesaj11.09.2020, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

@brisin
Verdiğin örnekler çok güzel ve doğru olmuş..

@mevcutbilgim
Samimi olmak gerekirse internet üzerinden para kazanmak çok kolay gibi gözükse bile o kdar kolay olmadığını düşünüyorum.. Ücretli logo, banner, grafik, tasarım, yapan bir sitenin sahibi olduğumuzu varsayalım.. Kazanç sağlamak için yapmamız gereken müşterilerin bizlerden istekte bulunmaları için onlara hitap etmemiz lazım.. Her insana hitap etmek biraz meziyet isteyen bir iş ben öyle görüyorum.. Sonrası güven.. İnternet üzerinden yapılan grafik, logo, banner, tasarımlara yapılacak ödeme konusunda tam olarak karşılıklı güveni sağlamak çok zor..

Reklam veren sitelerden kısa öz bir şekilde kendi gördüğüm düşüncelerimi beyan etmem gerekirse.. Smile Alınan reklamları sitenize yerleştirdiğinizde sayfanıza giren ziyaretçilerin o reklama tıkladığında size çok düşük bir miktarda gelen paradan bashediyoruz. Tıklama başına biriken para miktarı çok düşük olduğundan ve reklamı siz belirlemediğinizden sayfanıza giren ziyaretçilerin reklamlarla pek ilgileneceğini çok düşünmüyorum açık söylemek gerekirse.. Rolling Eyes

- Teknik Destek Personeli
Mesaj13.10.2020, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bedava-sitem den para kazanamak

mevcutbilgim yazmış:
Herkese iyi hafta sonları,

çok eskiden açtığım bir web sayfam bu şuan tekrardan güncel tutmaya karar verdim.

Sadece merak ediyorum burada ki web sayfamdan para kazanmam mümkün mü ?

Al kardeşim ben bu işten kazanıyorum akmasada damlıyor.
Sitemdeki sayfamda anlatıyorum.
https://supertrafik.tr.gg/Bedava-Bitcoin-kazan.htm