Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2008, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede yasak olmalı.ne şekilde olursa olsun adamı ekmeğiyle oynyorsun. o adam o filme belki para verdi yada başka şeklde karşılıklı temin etti se ou bedva alıp bedava sitende yayınlayamazsın.yayınlarsan etik olmaz.
Mesaj09.08.2008, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogru olan da budur zaten sonuna kadar katılıyorummm saygılar klay gelsın
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj10.08.2008, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

xat.com/kacak_funclub
Mesaj10.08.2008, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

netfunclub yazmış:
xat.com/kacak_funclub

bu ne şimdi arkdasım anlamıyorumm yaa gereksız yazılardan reklamlardan kacınalım lutfenn
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj14.08.2008, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu: orjinal

orjinal çekimler yapmaya dikkat ediyorum
Mesaj14.08.2008, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

haberiz yazmış:
bu arkadaşımız reklam veriyoda bişi yok ben reklam verincemi sitemi siliyonuz Question
Mesaj14.08.2008, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

netfunclub yazmış:
haberiz yazmış:
bu arkadaşımız reklam veriyoda bişi yok ben reklam verincemi sitemi siliyonuz Question

sacmalama arkdasim bunda reklamin ne isi var yaw Laughing
Mesaj15.08.2008, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım kadarıyla film izlettirmekte download linki vermek te yasak, kendi çekimlerimiz hariç. Mp3 mesela imem.com gibi yerler de yaptığımız playerleri dinletebiliyoruz heralde ekstralardan arkaplan müziğide ekleyebiliyoruz ama MP3 download linki vermemiz yasak doğru mu anladım.
Mesaj16.08.2008, 05:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

asskbahcesi yazmış:
Anladığım kadarıyla film izlettirmekte download linki vermek te yasak, kendi çekimlerimiz hariç. Mp3 mesela imem.com gibi yerler de yaptığımız playerleri dinletebiliyoruz heralde ekstralardan arkaplan müziğide ekleyebiliyoruz ama MP3 download linki vermemiz yasak doğru mu anladım.

bu konuyu anlamısısnız arkdasım ıste tam böylee uzel acıklamısısnız
Mesaj24.08.2008, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben şimdi siteme film ekledim onu kaldııracak mıyım? Sad
Mesaj24.08.2008, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kurnaz-ersin yazmış:
ben şimdi siteme film ekledim onu kaldııracak mıyım? Sad

Evet Wink
Mesaj02.10.2008, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten böyle olması en doğrusu emeğe saygı gerekiyor Wink
Mesaj14.10.2008, 08:12 (UTC)