Forum'da ara:
Ara

En güzel avatar kimin? (Oylama Başladı)
www.gonulerleri.tr.gg
  37%
[ 3 ]
www.feragat.tr.gg
  12%
[ 1 ]
www.ugraburaya.tr.gg
  12%
[ 1 ]
www.photoshopar.tr.gg
  0%
[ 0 ]
www.marasultraslan.tr.gg
  25%
[ 2 ]
www.gokseen.tr.gg
  12%
[ 1 ]
www.fikralaradoyun.tr.gg
  0%
[ 0 ]
www.elaziganadolugenclik.tr.gg
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2008, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizlerde hoşgeldiniz yarışmamıza.. Haydi devam..
Mesaj25.06.2008, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.06.2008, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Devam edelim bende varım...
Mesaj27.06.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl katılacaz bu yarışmaya
Mesaj27.06.2008, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu başlığa mesaj yazmanız yeterli yarışmamıza katıldınız bile.. Wink
Başarılar..
Mesaj27.06.2008, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yarışmamız için yarın son gün olacak, haberiniz olsun.. Wink
Mesaj27.06.2008, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

herzaman her yerde en buyuk bedava-sitem Wink

En son ua-galatasaray-muhabir tarafından 04.07.2008 18:41:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.06.2008, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılımlar sona ermiştir.
Mesaj28.06.2008, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her Zamanki Gibi Bnde Varım... Razz

Mesaj28.06.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

childclub yazmış:
Her Zamanki Gibi Bnde Varım... Razz

Malesef siz geç kaldınız. Birdahaki sefere inşallah, teşekkürler...
Mesaj01.07.2008, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oylama devam ediyor. En beğendiniz avatar hangisi? Oyunuzu kullanın..
Mesaj03.07.2008, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet arkadaşlar yarışmamız sona ermiştir. En güzel avatar sahibi

www.ua-galatasaray-muhabir.tr.gg (9 oy) 1. seçilmiştir.

2. ler eşit oyla

www.leonn2435.tr.gg (8 oy)

www.mistanbul.tr.gg (8 oy) dir..

Yarışmamıza ilgi gösterdiğiniz için tüm katılan arkadaşlarıma teşekkür ederim.. 1. ve 2. arkadaşlarımızı tebrik ederim.

Arkadaşlar yarışmaya başlarken ödül koymamıştım. Ama şimdi fikrimi değiştirdim. 1. arkadaşımın bannerini ana sayfada 2. arkadaşlarımın bannerlerini dost siteler bölümünde 1 Ocak 2009 a kadar yayınlamaktan sevinç duyduğumu belirtmek isterim. Lütfen ilk üç arkadaşım bu başlığa banner kodlarını eklesinler.. Hepinize tekrar teşekkür ederim.. Wink
Mesaj04.07.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk olarak yarismayi düzenlediyin icin tesekkürler bahse abla
herkesin basarilarinin devamini diliyorum yarismada ha 1 ci olmusun ha 20 ci benim icin farketmez

fikrini degistirmisin demisin ve 1.ci ve 2. cilerin bannerilerini rica etmisin ilk olarak bannerimi yayinlamak istediyin icin senden cok tesekkür ediyorum ama bir iki sey demek istiyorum

ben yarisamaya ödülsüz katildim ödülsüz bitiririm ben ödüller sayesinde yarismalara katilmiyorum insanlarin gönlünü ve sevgisini kazanmak icin yarismalara katiliyorum insanlarin sevgisini kazana bildiysem ne mutlu bana bannerimi yayinlamak istedigin icin senden yine cok tesekkür ediyorum allah razi olsun diyorum ama olmaz biz bu yarismaya ödüllsüz basladik öyle de bitmesini isterim örnek ben 20 ödül kazandim ama 1 kisinin bile gönlünü kazanamadim sevgisini kazanamadim ozaman bana o 20 ödüllün ne degeri olacaki Razz

yine düsüncen icin tesekkürler senin bunu düsünmen bile bana yeter
allahin sevgisi üzerinizde olsun görüsmek üzere

saygilar

En son ua-galatasaray-muhabir tarafından 04.07.2008 18:52:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2008, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua-galatasaray-muhabir yazmış:
ilk olarak yarismayi düzenlediyin icin tesekkürler bahse abla
herkesin basarilarinin devamini diliyorum yarismada ha 1 ci olmusun ha 20 ci benim icin farketmez

fikrini degistirmisin demisin ve 1.ci ve 2. cilerin bannerilerini rica etmisin ilk olarak bannerimi yayinlamak istediyin icin senden cok tesekkür ediyorum ama bir iki sey demek istiyorum

ben yarisamaya ödülsüz katildim ödülsüz bitiririm ben ödüller sayesinde yarismalara katilmiyorum insanlarin gönlünü ve sevgisini kazanmak icin yarismalara katiliyorum insanlarin sevgisini kazana bildiysem ne mutlu bana bannerimi yayinlamak istedigin icin senden yine cok tesekkür ediyorum allah razi olsun diyorum ama olmaz biz bu yarismaya ödüllsüz basladik öyle de bitmesini isterim örnek ben 20 ödül kazandim ama 1 kisinin bile gönlünü kazanamadim sevgisini kazanamadim ozaman bana o 20 ödüllün ne degeri olacaki Razz

yine düsüncen icin tesekkürler senin bunu düsünmen bile bana yeter
allahin sevgisi üzerinizde olsun görüsmek üzere

saygilar

Bu güzel sözlerin için ben teşekkür ederim.. Başta ödül koymayı düşünmedim. Ama bu kadar farkla ilk üçe girenleri görünce ödüle karar verdim. İsteğine saygı duyarım. Ama kararını değiştirirsen her zaman hakkın saklıdır. Başarılarının devamını dilerim.. Wink
Mesaj04.07.2008, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkür ediyorum abla seninde basarilarinin devamini diliyorum

hersey icin yine tesekkürler ediyorum bana en büyük ödüllü yarismaya katilarak verdiniz zaten bu benim icin yeter

saygilar