Forum'da ara:
Ara

Photoshop Düzeyiniz Nedir?
Daha Öğrenmedim, Ama Merak Duyuyorum.
  48%
[ 19 ]
Gerekli Basit Şeyleri Biliyorum.
  25%
[ 10 ]
Photoshop Bilgim Birisinin İstediği Şeyi Yapabilicek Kadar Fazla.
  10%
[ 4 ]
Profosyonel Olarak Bu İşle İlgileniyorum.
  15%
[ 6 ]
Toplam Oylar : 39

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2008, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
citlenbig yazmış:
güzel olmus benim tasarım nasıl

tşkler Wink

Senin sitede güzel olmuş biraz renklendirirsen daha bi hoş görünüm elde edebilirisn.. Wink

renklendirmek nasıl yani Very Happy arkaplanımı diyorsun ?
Mesaj19.07.2008, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkaplan olsun menü arkaplanı olsun vs vs.

Yami sade bi renk olmasın manasında Wink
Mesaj19.07.2008, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buldum sonunda photoshop üzerine bir site çalışması Smile bakalım bakalım nasılmış hemide tasarımı ismi belli ediyor Wink

Güzel gerilim agırlıklı birincisi intro olmamış şahsi boyut agırlıkta siteden ziyade. ikincisi photoshop dersleri yeni pencere açıldıgında yan menü altta kalıyor oda hoş durmuyor. derslerde bence yan menüyü kaldırsan veya veya sadece ana menü diye bir buton koysan daha hoş olur. Ellerine saglık kardeş güzel çalışmışsın.. kendine ait bir dersin varmı sitende görmek isterim.

En son photoshoptasarim tarafından 19.07.2008 22:01:03 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj19.07.2008, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

modoiyeyontemleri yazınca google benımkıde ılk sırada cıkyor ve daha sıteyı 8-9 gun once actım Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

En son modifiyeyontemleri tarafından 19.07.2008 22:14:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.07.2008, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshoptasarim yazmış:
Buldum sonunda photoshop üzerine bir site çalışması Smile bakalım bakalım nasılmış hemide tasarımı ismi belli ediyor Wink

Güzel gerilim agırlıklı birincisi intro olmamış şahsi boyut agırlıkta siteden ziyade. ikincisi photoshop dersleri yeni pencere açıldıgında yan menü altta kalıyor oda hoş durmuyor. derslerde bence yan menüyü kaldırsan veya veya sadece ana menü diye bir buton koysan daha hoş olur. Ellerine saglık kardeş güzel çalışmışsın.. kendine ait bir dersin varmı sitende görmek isterim.

Öncelikle güzel yorumun ve eleştirilerin için tşklerimi sunuyorum.

İntroyu değiştirecem daha değişik ve şahsi olmayan bişey yapacaktım zaten Smile Photoshop derslerinde ayrı pencerede açılmasının sebebi önceki tasarımda çok normal ve güzeldi.Ama bu tasarımda full css kullandığım için ayrı pencere açılımlarında tasarım otomatik çıkıyor ve engellenemiyor.ona ayrıca bi çözüm düşünüp uygulayacam en kısa zamanda inş.

Kendi derslerime gelince fazla hazırlama yapmadım şimdiye kadar.Gördüğüm kadarıyla "bir cismi hareket ettirme" dersi var.Fazla zamanım olmadığı için kendi şahsi ders anlatımlara yer veremiyorum..

Kendi dersim;
http://photoshopar.tr.gg/ders40.htm
Mesaj19.07.2008, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

modifiyeyontemleri yazmış:
modoiyeyontemleri yazınca google benımkıde ılk sırada cıkyor ve daha sıteyı 8-9 gun once actım Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ama photoshop çok geniş kapsamlı olduğu için benim ki daha iyi

Yani benim babam senin babanı döver Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj19.07.2008, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı geceler
Yeni tasarımın gerçekten çok hoş.Fotoshop konusunda eksikliklerimizi sayende gidereceğiz.
Başarılar.
Mesaj20.07.2008, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saolasın kardeş siteyi daha kapsamlı yapacam inş. Wink
Mesaj20.07.2008, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ee daha yorum yok mu Very Happy
Mesaj20.07.2008, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaliteli bir siten var,başarılar

Mesaj22.07.2008, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

soadturkey yazmış:

Tşkler Wink
Mesaj22.07.2008, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu: bana acil yardım llütfen şevkim kırılmak üzere

merhaba hocam ben photoshopu yeni öğrenmeye çalışan birisiyim ve internetten indirdim kurdum bilgisayarıma ama senin sayfanda anlattığın gibi araçların birçoğu yok bende acaba sen hangi sürümü kullanıyortsun bana yardımcı olursan sevinirim link ini verirsen dahada minnettar kalırım Wink
Mesaj22.07.2008, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu: bana bi yardııııımmmm

photoshopar yazmış:
soadturkey yazmış:

Tşkler Wink

cvp yazmadın hala photoshopar yardımını bekliyorum şu senin kullandığın programın linkini adını ver işte bişeylerini valla tam hevesli anımdayım Very Happy Wink
Mesaj22.07.2008, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu: hacııı bana bi cvp

photoshopar yazmış:
ee daha yorum yok mu Very Happy

bak o kadar giriyok sitene falan yap bi iyilik sen anlarsın halimizden nede olsa sende deneyerek örendin bunu dersini almadın demi sen kullandığını yaz bana bende sitenden uygulamalı örenem yaw kırma şevkimi Very Happy
Mesaj22.07.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel siten var kardes emegine sagllık.basarılar.